אביבית בר זוהר חושפת:"חטפתי מכות רצח מגבר!"

אביבית בר זוהר חושפת:"חטפתי מכות רצח מגבר!"

אביבית בר זוהר חושפת סיפור מאוד הזוי ואלים בצורה קיצונית שחוותה בעברה במועדון היפ הופ בניו יורק ויצאה ממנו בנס! ואם הסיפור הזה מצלצל לכם קצת, כנראה ששמעתם את הגרסה המקוצרת שלו כבר בבית "האח הגדול".

 

בר זוהר החליטה לשתף את העוקבים שלה בסיפור מאוד הזוי ויוצא דופן ברמת האלימות שלו, לא בדיוק סיפור קלאסי לפני השינה אבל אביבית כמו אביבית החליטה לפתוח את הכל: "הסיפור הזה הוא עד היום אחד הטראומות הגדולות שלי".

אביבית בר זוהר חושפת:"חטפתי מכות רצח מגבר!"

אביבית התחילה לספר על החוויה ההזויה שנרקמה באחד הערבים שבילתה בהם בניו יורק והסתיימה באלימות קיצונית מצד אחד הגברים שגם היה עבריין מקומי!

 

"הכרתי מישהו ויצאנו לאיזה מועדון של ישראלים, הכל היה כיף, סבבה" ואז הדברים התחילו להסתבך כאשר הם החליפו לוקיישן למועדון היפהופ אחר:

 

"אני נהנית ושותה ושומעת מוזיקה, פתאום נעמדת לידי איזשהי בחורה, כנראה שממש ממש לא באתי לה טוב בעין והיא ניסתה לדחוף אותי עם הטוסיק, דחפתי אותה בחזרה, מה אני אשתוק לה? לא! היא חיה בסרט שזה השולחן שלה, ואני חיה בסרט שזה השולחן שלי אבל לא חשוב! ואז.. היא מושכת לי בשיער.. אוף אפילו קשה לי לספר את הרגע הזה. לקחתי את הכוס וודקה אשכוליות שלי, ושפכתי לה על הראש. מאותו רגע החיים שלי לא נראו יותר אותו דבר".

ואז הסיפור הסלים ברמות אלימות קיצוניות: "פתאום מישהו דופק לי כאפה לתוך הפרצוף. מישהו מתחיל להחטיף לי מכות ומכות ומכות העגיל נתלש לי מהאוזן, מפוצצים אותי מכות, החבר שלה פשוט התחיל לפוצץ אותי מכות! באמצע ניו יורק במועדון מחטיפים לי מכות רצח.

 

המזל שלי שהוא הרים אותי וזרק אותי על השולחנות עם כל הוודקה שנשברה ונשפכה על הרצפה. אם הוא היה ממשיך להחטיף לי הייתי מסיימת במיון במצב על הפנים ובגלל שהוא העיף אותי הגיעה אבטחה ואז התחיל הבלאגן!".

 

צפו בסיפור של אביבית וספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות: