דנה זרמון שיתפה וחטפה:"מה דחוף לנשואה לחשוף פיטמות?"

דנה זרמון החליטה לחשוף חזה ולא ציפתה לתגובות כאלה ברשת!

מנחת הטלוויזיה והאיט גירל דנה זרמון מספקת לא מעט רגעים ופריימים פרובוקטיבים מהחופשה שלה ושל בעלה מסנטוריני שביוון. אחרי שחשפה את ה"נוף" של בעלה ולא מעט תמונות חושניות שעושות טוב על הלב. הפעם נראה שהיא החליטה להעלות הילוך!

 

זרמון העלתה וידאו מחדרה במלון שבסנטוריני המשקיף על נוף המדהים וגולת הכותרת, בעלה צילם אותה כשהיא בטופלס(ללא חלק עליון) ורק כובע מסתיר את האיזור המוצנע החשוף והנראה לעין בסרטון.

 

דנה זרמון החליטה לחשוף חזה ולא ציפתה לתגובות כאלה ברשת!
דנה זרמון ובעלה גיא ביטון: העלה כמה קטעים שובבים שהעלו לא מעט תגובות ברשת

העוקבים של זרמון לא נשארו אדישים כלל וחלקם יצאו ישר למתקפה נגדה! התגובות המובילות היו תגובות של ביקורת כלפי הכוכבת, שהבולטות שבהן היו:"נשמה את לא דוגמנית , מביך".

 

אך הייתה תגובה אחת כנגד האיט גירל שהייתה בולטת במיוחד ואף זכתה למענה של זרמון. אחת העוקבות כתבה לה בחריפות:"מה דחוף לנשואה לחשוף פיטמות?" ולזה דווקא דנה הגיבה:"בוללללללל💙 חוצמזה יש לי חזה מחזה 🤣"

חזה מחזה או לא, מה אתם חושבים? זכותה לעשות מה שהיא רוצה או מסכימים עם הביקורת נגדה על חוסר צניעות? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם ולצפות בקטע:

 

View this post on Instagram

 

דנה זרמון תחת מתקפה בעקבות סרטון ללא חלק עליון⁉️😳😱 . האיט גירל שכבר הספיקה להיחשף ולחשוף גם תמונות שובבות שלה ושל בעלה גיא ביטון העלתה הפעם הילוך❗😮 . זרמון העלתה וידאו מחדרה במלון שבסנטוריני המשקיף על נוף המדהים וגולת הכותרת, בעלה צילם אותה כשהיא בטופלס(ללא חלק עליון) ורק כובע מסתיר את האיזור המוצנע❗🥵 . חלק מעוקביה יצאו ישר למתקפה וקטלו אותה בתגובות המובילות לפוסט:"נשמה את לא דוגמנית , מביך" וגם "מה דחוף לנשואה לחשוף פיטמות?" ולזה דווקא דנה הגיבה:"בוללללללל💙 חוצמזה יש לי חזה מחזה 🤣" . מסכימים עם דנה ושתעשה מה שהיא רוצה❓ או דווקא מסכימים עם הביקורת נגדה⁉️🤔😳 בואו נשמע מה יש לכם להגיד בתגובות למטה❗❗👇🏼👇🏼 #שמועה #טופלס #חשיפה #עירום #חופש #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on