חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
לא תאמינו על התפנית ביחסים של יעל ושני מהמירוץ למיליון!

לא תאמינו על התפנית ביחסים של יעל ושני מהמירוץ למיליון!

השמועה אומרת...

שתפו

לא תאמינו על התפנית ביחסים של יעל ושני מהמירוץ למיליון!

אחרי לא מעט התכתשויות ברשת לאחר שהמילה “חרם” נקשרה למתמודדת “המירוץ למיליון” שני אלון בעקבות הדברים שנאמרו בתוכנית ע”י יריבתה יעל כרמון, נראה שהשתיים החליטו להסיר את הכפפות, ואיתן את כל החסמים שהיו בדרך.

 

היריבות המושבעות מ”המירוץ למיליון” שהביאו את העימות גם לחיים הפרטיים עשו שיחת פיוס חגיגית ואפילו הפכו לחברות הכי הכי, כן בדיוק כמה שאתם קוראים, איך זה התחיל ומי הזמינה את מי לארוחת שבת? המשיכו לקרוא

[quads id=”1″]

לא תאמינו על התפנית ביחסים של יעל ושני מהמירוץ למיליון!
יעל כרמון פותחת על שני במירוץ למיליון, עכשיו זה מאחוריהן

יעל כרמון ושני אלון החליפו עד לא מזמן תגובות ועקיצות האחת לשנייה בעקבות היריבות והדברים שקרו בתוכנית והמסר שיצא בחוץ על “חרם” שמהר מאוד גרר לפיצוץ חזיתי בין השתיים, דבר שגרם לשני לבכות בוידאו לעוקביה ולהסביר שלא היה חרם ואף למחוק את חשבון האינסטגרם שלה בעקבות הנאצות שקיבלה(וכמובן שהיא כבר חזרה מאז).

 

ועכשיו יש בשורות טובות ומפתיעות יעל עדכנה בפוסט את עוקביה:“אתמול קיבלתי הודעה משני, הרגשתי שהקרקע בינינו בשלה לשיחה כנה טובה ואמיתית, הרמתי אליה טלפון ודיברנו לתוך הלילה.”

 

והוסיפה:“בשבועות האחרונים נאמרו הרבה דברים בינינו אחת כלפי השנייה. ובכל זאת- לאורך כל הדרך הרגשתי ואני עדיין מרגישה שהדבר הנכון לעשות הוא פשוט להניח להכל ולשים את זה מאחורינו אחת ולתמיד.אנחנו נשים בוגרות, חכמות ורציניות, שאין שום סיבה שלא ישתפו פעולה ויהיו חברות טובות.”

 

וגם הביאה הבטחה מחייבת ביותר:“מבטיחה לכם בקרוב את הסלפי מארוחת שישי אצלי. ההזמנה כבר נשלחה.”

לא תאמינו על התפנית ביחסים של יעל ושני מהמירוץ למיליון!
שני ברגעי הזעם על יעל מתוך המירוץ למיליון

שני לא נשארה אדישה למאורע המשמח והגיבה גם היא בחשבון שלה ויידעה את העוקבים בדבר הסולחה עם יעל:

“אין לי שום בעיה במילה סליחה. להיפך . אני מאמינה בה. אני חושבת שהיא הופכת אותנו לאנשים טובים יותר ,ולכן גם בשיחה התנצלתי על הרגשות שלה וביקשתי סליחה גם ממנה וגם מיוסיאל. עם המהלך לעצור אני שלמה ועומדת מאחוריו.”

 

“לי היה קשה עם מילה אחת בלבד והיא הייתה החרם!! שלא היה שם!! ולכן אני ממש שמחה שדיברנו , וממש שמחה שיעל רשמה פוסט בו היא הדגישה שלא היה חרם והכי אני שמחה שזה מאחורינו!”

 

“והכי חשוב זה מה שלפנינו! שזה מלא מלא כיף פאן צחוקים ואוכל טעים ומשמין שאני מתכוונת להכין לקראת הארוחה החגיגית שלנו יחד. סלפי צחוקים והרבה הומור יהיו שם ללא ספק. כי הגיע הזמן סוף סוף להינות מהמירוץ למיליון.”

 

יעל לא נשארה אדישה להזמנה של שני והגיבה לה בתגובה לפוסט:“יאללה תכיני את השניצל מהסטורי❤️”

 

מה דעתכם על הסולחה המבורכת של כוכבת “המירוץ למיליון” לגמרי בעד או שפחות חושבים שזה בקטע של חברות אמיתית? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

 

View this post on Instagram

 

זה סופסוף קרה.. וקרה בענק⁉️😳 . היריבות המושבעות מ”המירוץ למיליון” שהביאו את העימות גם לחיים הפרטיים עשו שיחת פיוס חגיגית ואפילו הפכו לחברות הכי הכי❗😱❤️ . יעל כרמון ושני אלון החליפו עד לא מזמן תגובות ועקיצות האחת לשנייה בעקבות היריבות והדברים שקרו בתוכנית והמסר שיצא בחוץ על “חרם” שמהר מאוד גרר לפיצוץ חזיתי בין השתיים❗😮😔 . ועכשיו יש בשורות טובות ומפתיעות 😊 יעל עדכנה בפוסט:”אתמול קיבלתי הודעה משני, הרגשתי שהקרקע בינינו בשלה לשיחה כנה טובה ואמיתית, הרמתי אליה טלפון ודיברנו לתוך הלילה.” ועדכנה על הסטטוס החדש:”אנחנו נשים בוגרות, חכמות ורציניות, שאין שום סיבה שלא ישתפו פעולה ויהיו חברות טובות. מבטיחה לכם בקרוב את הסלפי מארוחת שישי אצלי.”❗😳 . מצד שני גם נכתב פוסט עם מסר דומה:” אני ממש שמחה שדיברנו , וממש שמחה שיעל רשמה פוסט בו היא הדגישה שלא היה חרם והכי אני שמחה שזה מאחורינו!” ויש גם ארוחה משותפת:”והכי חשוב זה מה שלפנינו! שזה מלא מלא כיף פאן צחוקים ואוכל טעים ומשמין שאני מתכוונת להכין לקראת הארוחה החגיגית שלנו יחד. סלפי צחוקים והרבה הומור יהיו שם ללא ספק” 🤣🤩 . יעל הגיבה לפוסט של שני והוסיפה לב:”יאללה תכיני את השניצל מהסטורי❤️” . מפרגנים ליעל ושני על הסולחה⁉️😊 בואו נשמע עד כמה אתם מרוצים שזה נגמר ככה! 👇🏼👇🏼 #סולחה #אהבתחינם #אהבה #חברות #שולם #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות