אהבה באוויר: ירדן אדרי משיקה זוגיות חדשה?!

אהבה באוויר: ירדן אדרי משיקה זוגיות חדשה?!

השמועה אומרת...

שתפו

אהבה באוויר: ירדן אדרי משיקה זוגיות חדשה?!

ירדן אדרי הגיעה לכבוש את לוס אנג'לס ולא ציפתה להתאהב? או שהאם מדובר ביחסים קרובים בלבד עם אדם סופר מוכר בביצה המקומית של אל איי?

 

כוכבת "האח הגדול" ממשיכה בהרפתקאותיה ברחבי ארצות הברית ומה שהתחיל בגיחה קצרה מישראל הפך כמעט למסע של ממש. מסע שממנו היא גוזרת לא מעט כותרות ועכשיו גם כותרת עם אופק רומנטי במיוחד לדברי המקורבים.

[quads id="1"]

אהבה באוויר: ירדן אדרי משיקה זוגיות חדשה?!
ריצ'י עקיבא: הוא וירדן קרובים ביותר לדברי מקורבים

אחרי שארזה את עצמה מישראל למיאמי לטובת קידום קריירה בינלאומית בדוגמנות וקצת חופש, אדרי הספיקה להתקדם ללוס אנג'לס שם פגשה את האקס של הדוגמנית ההורסת ניבר מדר, הלא הוא איש חיי הלילה ובין האנשים המבוססים ביותר בביצה ריצ'י עקיבא. ולפי מה שמתארים בסביבת השניים מדובר בקשר שכבר אינו ידידותי.

 

אפשר להגיד שהמפגש הזה של יוצאת הריאלטי ואיש חיי הלילה הפך במהרה להיות תדיר יותר ויותר כאשר השניים נצפו מדלגים יחדיו בין אירועים אקסלוסיביים ברחבי לוס אנג'לס.

 

אז רגע הם ביחד או שמדובר בקשר אפלטוני בלבד? אם תשאלו את המקורבים לשניים הם לגמרי יגידו שזה נראה שהם בהתחלה של קשר רומנטי לחלוטין!

[quads id="1"]

אהבה באוויר: ירדן אדרי משיקה זוגיות חדשה?!
ריצ'י עם סינדי קרואפורד ומייקל ג'ורדן האגדיים

עוד סיפרו מקורבים לשניים כי:"הם מבלים המון זמן ביחד. הם לא מסתירים את היחסים ביניהם אבל הם בעצמם עדיין לא בטוחים לאן זה מתקדם. מה שבטוח, הם לא רק ידידים".

 

חושבים שנרקמת לה פה זוגיות רומנטית או שממש ממש לא!? בוא נקשיב לתחושות הבטן שלכם – בואו להגיב בפוסט הרשמי באינסטגרם של שמועה:

[quads id="1"]

 

View this post on Instagram

 

ירדן אדרי הגיעה לכבוש את לוס אנג'לס ולא ציפתה להתאהב⁉️😳 . כוכבת "האח הגדול" ממשיכה לנוע ברחבי ארצות הברית ולגזור לא מעט כותרות ועכשיו גם כותרת רומנטית במיוחד❗😱 . אחרי שארזה את עצמה מישראל למיאמי לטובת קידום קריירה בינלאומית בדוגמנות וקצת חופש, היא הספיקה להתקדם ללוס אנג'לס שם פגשה את האקס של ניבר מדר, הלא הוא איש חיי הלילה ריצ'י עקיבא. ולפי מה שמתארים בסביבת השניים מדובר בקשר רומנטי ולוהט לגמרי❗😲🔥 . עוד סיפר מקורב לשניים כי:"הם מבלים המון זמן ביחד. הם לא מסתירים את היחסים ביניהם אבל הם בעצמם עדיין לא בטוחים לאן זה מתקדם. מה שבטוח, הם לא רק ידידים" 😳🥵 . חושבים שנרקמת לה פה זוגיות לוהטת במיוחד❓או שממש ממש לא⁉️🤔 בוא נקשיב לתחושות הבטן שלכם – תפגיזו בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #זוגיות #אהבה #ידידות #רומנטי #שמועה #בידור #לוסאנג'לס #losangeles

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות