חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
סיבוב נוסף: זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון חוזרת גם העונה!?

סיבוב נוסף: זוכת “האח הגדול” תקוה גדעון חוזרת גם העונה!?

השמועה אומרת...

שתפו

סיבוב נוסף: זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון חוזרת גם העונה!?

תאמינו או לא אבל זוכת “האח הגדול” לשנת 2020, תקוה גדעון שוב חוזרת לתוכנית הריאלטי שבזכותה התפרסמה, ואם חשבתם שזה יהיה שוב פעם בתור דיירת, אז מחכה לכם הפתעה כי הפעם היא הולכת להיות האחות הקטנה שתסקר את הכל!

 

בשקט בשקט ומתחת לרדאר, מתברר שגדעון עובדת בימים אלו על תוכנית חדשה שתסקר את כל מה שקורה בתוכניות הריאלטי של הזכיינית רשת 13 שביניהם: “המירוץ למיליון VIP” וגם עונת “האח הגדול” החדשה שחוזרת ב12.12.2020 אבל היא לא תעשה את זה לבד כי אליה צפויה להצטרף לא אחרת מאשר.. המשיכו לקרוא!

[quads id=”1″]

סיבוב נוסף: זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון חוזרת גם העונה!?
מאיה ורטהיימר והקטנטנה אסיה

אז כמו שוודאי ניחשתם, מי שצפויה להנחות איתה את התוכנית ואף הצטלמה איתה יחדיו לפיילוט משותף היא השחקנית הקורעת מאיה ורטהיימר שכבר הספיקה לחשוף בסטורי שאכן היה גישוש ותגובות בעניין אבל מנגד צחקה על כך(ועל תקוה) שזה עוד רק בחיתולים!


[quads id=”1″]

[quads id=”1″]

למרות שמאיה ותקוה טרם הכירו לפני צילומי הפיילוט לתוכנית החדשה נראה שהסיכויים לתוכנית משותפת שתסקר את תוכניות הריאלטי המבוקשות של רשת 13 גבוהים במיוחד וזאת למרות הדברים האלה שמאיה חשפה בסטורי בצורה משעשעת במיוחד.

 

חושבים שתקוה ומאיה הן המנחות האולטימטיביות לתוכנית? או שיש לכם מישהי\מישהו אחר בראש!? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

זוכת “האח הגדול” תקוה גדעון חוזרת לעולם הריאלטי יחד עם השחקנית מאיה ורטהיימר⁉️😳 . בשקט בשקט ומתחת לרדאר, מתברר שגדעון עובדת בימים אלו על תוכנית חדשה שתסקר את כל מה שקורה בתוכניות הדגל של רשת 13 – “המירוץ למיליון VIP” וגם עונת “האח הגדול” החדשה שחוזרת ב12.12❗😲 . מי שצפויה להנחות איתה את התוכנית ואף הצטלמה איתה יחדיו לפיילוט משותף היא השחקנית הקורעת מאיה ורטהיימר שכבר הספיקה לחשוף בסטורי שאכן היה דיבור על העניין אבל מנגד צחקה על כך(ועל תקוה) שזה בכלל לא וודאי❗😂 . חושבים שתקוה ומאיה הן המנחות האולטימטיביות לתוכנית❓ או שיש לכם מישהי\מישהו אחר בראש⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות החריפות למטה 👇🏼👇🏼 #תוכנית #חדשה #ריאליטי #רשת13 #האחהגדול #המירוץלמיליון #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות