אילון נופר מתוך מחוברים פלוס

כוכבת מחוברים נאלצה לעבור כריתה כפולה בגלל סרטן השד

השמועה אומרת...

שתפו

אילון נופר מתוך מחוברים פלוס
אילון נופר מתוך מחוברים פלוס

כוכבת הדוקו-ריאלטי מחוברים פלוס ומייסדת להקת המחול “מיומנה” חושפת באופן אמיץ במיוחד את הצלקות לאחר שנאלצה לעבור כריתת שד כפולה בעקבות סרטן השד והיא לגמרי רוצה להנחיל מודל חדש למראה הנשי.

 

נולדה מחדש: חודש לאחר שאילון נופר בת ה-49 עברה ניתוח לכריתת השדיים, היא החליטה לא ליפול ומאותו רגע רק לעלות. וממקום של אימה, כאב ושמה שהיה כבר לא קיים, היא החליטה לקבל באהבה את זה שנולדה מחדש ואת היופי במה שחסר.

[quads id=”1″]

אילון לאחר הכריתה. צילום: איתן טל

אילון שיתפה שבהתחלה התוכניות שתוו לה היו שונות ואז היא עשתה החלטה אמיצה במיוחד:

 

“הכירורג שלי המליץ לא לעשות שחזור בזמן הניתוח, ניגשתי לברר את הנושא עם פלסטיקאים, אונקולוגים ונשים שעברו שחזור. התברר לי שמדובר בסדרת ניתוחים לא פשוטה, בלשון המעטה. למרות זאת נשים רבות בוחרות בה, כי זה באמת לא נתפס לצאת מהניתוח ללא איבר שמגדיר אותנו כנשים. זה להיות חריגה”.

ומספרת על התהליך הנפשי שעברה עם עצמה לפני הניתוח:

 

“לקח לי לא מעט זמן עד שיכולתי בלב שלם לומר שאוכל לשאת את היעדר השדיים, ואלבש את היעדרם בגאווה לא רק עבורי אלא גם עבור נשים אחרות. שיראו שזה לא רק בסדר, זה מהמם ואין צורך להכניס את עצמנו לאינסוף ניתוחים והתמודדויות בנוסף לכל מה שאנחנו עוברות. החיים לא מדברים על שלמות אלא על השלמה, והגיע הזמן שלי לחיות את מה שאני מטיפה לו. כשנכנסתי לניתוח אמרתי לכירורג: אני לא הולכת לעשות שחזור, תמתח אותי כהוגן, אני רוצה להיות הכי שטוחה בעולם”.

צילום: איליה מלניקוב

ואז חשפה את ההחלטה שלה לאחר הלבטים הרבים בנושא כריתת השד:

 

“הוא שאל כמה פעמים אם אני בטוחה. ככל שיראו יותר נשים כרותות חזה, זה יפתח לנשים עוד אופציה לבטא את הנשיות שלהן גם ללא שדיים, כמו שהן. עד שלא תהיה תרופה, נשים יכרתו את השדיים והשחלות שלהן כדי להמשיך לחיות, ואני אחת מהן”, היא אומרת. “זה חלק מלהיות אישה בעידן שלנו, וגם בזה אפשר למצוא יופי. כאישה נטולת שחלות ושדיים, ובוודאי אהיה בעתיד גם נטולת רחם, אני עדיין אישה מושלמת. לא חסר בי דבר. יש בי עוד כמויות של אהבה, חמלה ועצמה נשית, וזה מה שהייתי רוצה להעביר”.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות