נשבר הלב: אביה של לבנה זוהרים גוגמן הלך לעולמו

נשבר הלב: אביה של לבנה זוהרים גוגמן הלך לעולמו

השמועה אומרת...

שתפו

נשבר הלב: אביה של לבנה זוהרים גוגמן הלך לעולמו

היום בבוקר(שישי) ראובן גוגמן, אביה של כוכבת הריאלטי “האח הגדול” נפטר בגיל 66 לאחר מאבק ארוך מאוד במחלת ניוון השרירים, לבנה ספדה ושיתפה את החדשות הקשות ברשתות החברתיות.

 

ראובן זכה לפני כשנה להפוך לסבא לנכדו דויד חי, בנה של לבנה לאחר תקופה ארוכה שלבנה הייתה בטיפולי פוריות ועם חלום אחד בראש, שאביה יזכה לנכד ממנה. והיום הוא הלך לעולמו אחרי מאבק לא פשוט בן 21 שנים במחלה הנוראית.

[quads id=”1″]

נשבר הלב: אביה של לבנה זוהרים גוגמן הלך לעולמו

לבנה ספדה לאביה במילים הבאות ברשתות החברתיות:

 

ברוך דיין האמת. אבא , 21 שנה אתה גיבור ולוחם אמיתי !!! 21 שנה לא יכולת לדבר , לא יכולת לשתות , לא יכולת לאכול , לא יכולת לספר את כל שעל ליבך , סבלת בשקט עם עצמך . אבא עכשיו אתה לא סובל יותר. נוח על משכבך בשלום . אבא תודה לך על הכל.

 

אביה של לבנה זכה ללא מעט אהבה ותמיכה ממשפחתו לכל אורך השנים, ראובן שלא יכל לבצע פעולות בסיסיות כמו לזוז, לאכול ולשתות היה מתקשר באמצעות מחשב ותוכנה מיוחדת שהייתה יודעת לקרוא את דרישותיו לפי תזוזת העין ומצמוץ והוא אף כתב ללבנה מכתב מרגש באופן הזה כאשר הותקפה ברשתות החברתיות רגע לפני הדחתה מ”האח הגדול” בשנת 2013:

[quads id=”1″]

“אני אבא של לבנה, לבנה זוהרים מהאח הגדול, אני חולה במחלת ניוון שרירים כבר 15 שנים, מאז שלבנה הייתה נערה צעירה. את המילים האלה, אני כותב בכאב רב באמצעות העיניים ולא באמצעות הידיים, בעזרת תוכנת מחשבת מיוחדת שעוזרת לי לתקשר. אני נכה פיזית, משותק בכל גופי, אבל אתמול למדתי כי הנכות הנפשית של גילי ורוני מיילי גרועה הרבה יותר”

[quads id=”1″]

נשבר הלב: אביה של לבנה זוהרים גוגמן הלך לעולמו
ראובן גוגמן ז”ל חוגג את יום הולדתו ה-66 עם המשפחה

“כשאתה אבא, אתה מביא ילדים לעולם ומחנך אותם לערכים של כבוד ושל קבלת האחר. לראות את רוני וגילי מיילי, אבא ובן, שטופי שנאה, דעות קדומות וגזעניות, בערב על מסך הטלוויזיה, עושה לא טוב. לראות אותם מתנפלים על הבת שלי, מנסים לפגוע בה במקומות שהם חושבים שהכי יפגעו בה, זה מכאיב לי בלב. לא רק כי היא הבת שלי, אלא כי זו פגיעה בחברה הישראלית. החברה הישראלית המתקדמת, צעד בכל פעם, לכיוון של חברה סובלנית ומקבלת את השונה. זו שמסוגלת להכיל את האתיופי, הרוסי, האריתראי, ההומו, הלסבית או כל הגדרה אחרת באשר היא”

[quads id=”1″]

“אני מאמין שהורה אמור לאהוב את ילדו כפי שהוא, ולא כפי שהוא לא. כאבא גאה, תמיד ידעתי שאני אמור לספק לבתי רשת ביטחון ולומר לה, כל עוד את לא פוגעת בעצמך או באחרים, מה שתעשי יהיה מקובל עלי. אני עדיין אוהב אותך תמיד לא משנה מה!”

מכתבו המרגש הזה של ראובן לפני כ-7 שנים הגיע לשיא של צפיות ושיתופים בפייסבוק וכמות אהבה של נראתה שנים ברשתות החברתיות, יהי זכרו ברוך.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות