בן אל תבורי במסר חד:"אין סיכוי שאני אוותר על הזכות להיות אבא!"

בן אל תבורי במסר חד:"אין סיכוי שאני אוותר על הזכות להיות אבא!"

בן אל תבורי שיתף היום את עוקביו בפוסט אמיץ במיוחד אחרי תקופה לא פשוטה של פיצוצים תקשורתיים ומשפטיים עם אם בנו, אורטל עמר והפעם הוא לא מתכוון לוותר.

 

אין ספק שמה שעובר על בני הזוג לשעבר, הזמר בן אל תבורי ואורטל עמר הוא עניין לא פשוט שגם הגיע לתוך כותלי בתי המשפט בעקבות פיצוצים מתוקשרים. רק לאחרונה החליט הזוג והוריו של תו פרינס שהם רוצים לנסות למצוא את דרך המלך ולהגיע לפיוס ללא מלחמות מיותר והכל בשביל ילדם תו פרינס.

בן אל תבורי במסר חד:"אין סיכוי שאני אוותר על הזכות להיות אבא!"

תבורי ועמר שהספיקו כבר לייסד תשתית של פיוס יצרו לאבא אפשרות להשלים פערים עם בנו איתו לא היה בקשר רציף במשך מספר חודשים ועכשיו הגיע תורו של בן אל לחשוף את כל שרשרת הזוועות שעבר בדרך לפיוס הזה הכולל נאצות וחזית קשה נגדו ברשתות החברתיות והוא משאיר גם מסר כפול לאורטל ממש בסוף!

 

יש הרבה דברים בחיים שוויתרתי עליהם דבר אחד אין סיכוי שאני אוותר עליו! על הזכות הענקית להיות אבא ! ועוד לילד כלכך טהור ומדהים כמו תו פרינס שלי. הייתי מאחל לעצמי עוד אחד כזה אבל בדיוק כזה !

בן אל תבורי במסר חד:"אין סיכוי שאני אוותר על הזכות להיות אבא!"

נכון יש תקופות יש ריבים יש ויכוחים הכל קורה בסופו של יום אנחנו חיים את החיים שלנו.. ואנחנו בני אדם בדיוק כמו כל אחד ואחד בעולם הזה . ואף אחד לא יחיה אותם במקומנו.

 

בתור ידוע בציבור לצערי כל דבר קטן שאני עושה / לא עושה. מגיע לתקשורת איכשהו. למדנו לחיות עם זה ..

 

כמו שאתם יודעים מלא דברים רעים כתבו עלי בשנה האחרונה. נכון עשיתי טעויות אבל מי שמכיר אותי טוב יודע שאני לא בנאדם רע. אבל כן מאז ומתמיד אני מקבל הודעות נאצה ואפילו יותר בשנתיים האחרונות … זו לא הרגשה נעימה וזה לא כייף. אבל למדתי לספוג להתעלם ולעבור האלה אז לכל אלה שעוברים התעללות מילולית.

בן אל תבורי במסר חד:"אין סיכוי שאני אוותר על הזכות להיות אבא!"
קאמבק בקרוב או הסכם שלום בלבד? אורטל עמק ובן אל תבורי בנשיקה מהתקופה הקודמת

תהיו חזקים ותעברו הלאה כי אלה שכותבים לכם את הדברים הרעים , רק מקנאים בכם תזכרו את זה תמיד .

 

ואז הגיע המשפט שמתייחס לבת זוגו לשעבר שמצד אחד מפרגן ומצד אחד יש יגידו עוקץ:

 

רק אהבת חינם ויכולת לשים את האגו בצד תביא קארמה טובה אז… פרגון מהלב.. למרות כל הריבים , הוויכוחים .. הבולשיט שכותבים בחוץ.. דבר אחד אי אפשר לקחת מאורטל . היא אמא מדהימה . למרות השריטות שלה

בן אל תבורי במסר חד:"אין סיכוי שאני אוותר על הזכות להיות אבא!"
בן אל תבורי מקבל פרגון מחבר קרוב על שיתוף הפוסט

 

אז מה דעתכם? האם מדובר בסכם שלום זמני כדי ליצור שלום ביתאו אולי קאמבק בקרוב!? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

נשיקה או סתירה⁉️😳😱 בן אל תבורי יצא היום בפוסט אמיץ במיוחד אחרי תקופה לא פשוטה של פיצוצים תקשורתיים ומשפטיים עם אם בנו, אורטל עמר והפעם הוא לא מתכוון לוותר❗😲 "יש הרבה דברים בחיים שוויתרתי עליהם. דבר אחד אין סיכוי שאני אוותר עליו! על הזכות הענקית להיות אבא!" כתב בן אל וחשף את התקופה הקשה שהוא עובר בה חטף לא מעט סכינים ונאצות בעקבות הרעש התקשורתי סביב הקשר עם אורטל❗😱 . ולמרות כל חילוקי הדיעות בינו לבן האקסית, היה לו גם מסר מפרגן ביותר יש יגידו:"למרות כל הריבים , הוויכוחים .. הבולשיט שכותבים בחוץ.. דבר אחד אי אפשר לקחת מאורטל . היא אמא מדהימה . למרות השריטות שלה"❗😳 . הסכם שלום זמני כדי ליצור שלום בית❓או אולי קאמבק בקרוב⁉️🤔 שתפו אותנו ברגשות, במשאלות או סתם מה אתם חושבים בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #פרגון #אמא #אבא #תופרינס #שלוםבית #אהבה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on