חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מעיין אדם חושפת את הסיבות להריון בראיון אמיץ:"יש לי חור בלב!"

מעיין אדם חושפת את הסיבות להריון בראיון אמיץ:”יש לי חור בלב!”

השמועה אומרת...

שתפו

לאחר שחשפה באומץ רב את ההחלטה שלה להביא לעולם ילד מתרומת זרע כשבוע אחד אחרי הפרידה הנוספת מהאקס יוצא “האח הגדול” אסיף אלקיים. מעיין אדם מחליטה לחשוף מה הסיבה האמיתית שמאחורי התהליך.

 

 

בראיון אצל נלי תגר ולירון ויצמן לרדיו תל אביב(102FM) ששודר בלייב באינסטגרם, מעיין נשאלה נשאלה בצורה סופר ישירה ע”י ויצמן: “את בחורה בת 33, רבת פעלים. אחותי, מה הלחץ לילד!?” והתשובה שלה הייתה כנה וישירה לא פחות!

[quads id=”1″]

מעיין אדם חושפת את הסיבות להריון בראיון אמיץ:"יש לי חור בלב!"

מעיין הסבירה שזה לא קשור לגיל כלל וחשפה את הסיבה האמיתית:“אני בתחושת חסר, אני מרוויחה המון כסף, אני עובדת, אני מצליחה, אני מוקפת בחברים ומשפחה. אני מגשימה את כל החלומות שלי ויש לי חור בלב!”

 

בהמשך המראיינות נלי ולירון המשיכו להתעניין ולשאול מדוע היא לא חיכתה להכיר את גבר חלומותיה והחליטה לעשות את התהליך הזה לבד ומעיין נתנה דוגמה ממה שקרה עם טהוניה רובל ויניב בן משה:

 

“תראי את מקרה טהוניה, טיק טק תוך שלושה חודשים אהבה ענקית. והיא בסוף בהריון בתוך הליך של גירושין” והוסיפה:“אני חשבתי אולי אפילו אני אכאיב לילד שלי בזה שהבאתי אותו לעולם בלי אבא ואחרים יקחו אותם על הכתפיים ואותו לא, אבל אני גם מכירה לא מעט אנשים שהנוכחות של האבא גרמה לא מעט סבל דווקא בעצם קיומו”

[quads id=”1″]

מעיין אדם חושפת את הסיבות להריון בראיון אמיץ:"יש לי חור בלב!"
מעיין אדם ואסיף אלקיים, כבר לא יהיה הגבר שיקח איתה את הילדים לסחנה?

 

מעיין עוד הוסיפה טיפה אופטימיות למשוואה כשסיפרה בראיון:“אני פשוט הולכת עם מה שאני רוצה, עם מה שאני מאמינה. עם מה שיש לי לתת. אין לי ספק שמישהו יצטרף, אין לי ספק שבסוף אני אגבש את המשפחה שלי.”

 

מעריכים את האומץ של מעיין לחשוף ככה את עצמה או שאולי פחות השתכנעתם? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

מעיין אדם חושפת את הסיבה שהחליטה להביא לבדה ילד לעולם❗😳 . בראיון אצל נלי תגר ולירון ויצמן לרדיו תל אביב ששודר בלייב באינסטגרם, מעיין נשאלה בצורה סופר ישירה “אחותי, מה הלחץ לילד!?” והתשובה שלה הייתה כנה וישירה לא פחות❗😱 . מעיין הסבירה שזה לא קשור לגיל כלל וחשפה את הסיבה האמיתית:”אני בתחושת חסר, אני מרוויחה המון כסף, אני עובדת, אני מצליחה, אני מוקפת בחברים ומשפחה. אני מגשימה את כל החלומות שלי ויש לי חור בלב!”💔😢 . בהמשך נלי ולירון המשיכו להתעניין ולשאול מדוע היא לא חיכתה להכיר את גבר חלומותיה והחליטה לעשות את זה לבד ומעיין נתנה דוגמא ממה שקרה עם טהוניה רובל ויניב בן משה:”תראי את מקרה טהוניה, טיק טק תוך שלושה חודשים אהבה ענקית. והיא בסוף בהריון בתוך הליך של גירושין” והוסיפה:”אני חשבתי שאולי אפילו אני אכאיב לילד שלי בזה שהבאתי אותו לעולם בלי אבא ואחרים יקחו אותם על הכתפיים ואותו לא, אבל אני גם מכירה לא מעט אנשים שהנוכחות של האבא גרמה לא מעט סבל דווקא מעצם קיומו”❗😳 . מעריכים את האומץ של מעיין לחשוף ככה את עצמה בלי פילטרים⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #הריון #תרומתזרע #ראיון #נליולירון #מעייןאדם #שמועה #בידור ללייב המלא כנסו 👈🏼 @lironweizman

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות