שלומי שבת לא ציפה להפתעה הזאת לאחר שהחלים מהקורונה!

שלומי שבת לא ציפה להפתעה הזאת לאחר שהחלים מהקורונה!

השמועה אומרת...

שתפו

שלומי שבת לא ציפה להפתעה הזאת לאחר שהחלים מהקורונה!

לאחר ששוחרר מאשפוז בבית החולים בעקבות סיבוך מנגיף הקורונה, הנשמה של הזמר הישראלי שלומי שבת הספיק לחזור לאולפן יחד עם משפחתו כדי להקליט שיר חדש והפעם הם מפתיעים אותו בליווי חבר קרוב ממש מתחת לביתו!

 

שבת לא ציפה להפתעה הזאת מתחת למרפסת ביתו כשחברו הזמר אורן חן("היחידה") הגיע עם משפחתו בתוספת שלט ענק ושרו לו את שירו החדש "בוא הביתה" יחד עם ילדיו מנור ואביהו בליווי אחותו לאה שבת.

[quads id="1"]

שלומי שבת לא ציפה להפתעה הזאת לאחר שהחלים מהקורונה!

בשלב מסויים החלו מכוניות ברחוב לעמוד ולעצור את התנועה על מנת לצלם את שלומי ולמחוא לו כפיים, שלומי כמובן שהתרגש בטירוף מהמחווה הענקית הזאת.

 

ההפתעה הזאת אולי באה בעקבות דבריו של שבת רגעים לפני שהחלים מהמגפה עוד כאשר היה מאושפז:

 

"בימים מורכבים אלה שכולנו עוברים עכשיו, אין משהו שיותר מחמם את ליבי ומחזק אותי כמו המוזיקה והתמיכה של המשפחה, החברים, הקהל שלי, ובכלל – כל האנשים מהארץ ומהעולם שמציפים אותי באהבה אינסופית שלא מובנת מאליה".

[quads id="1"]

צפו בהתפעה המרגשת של אורן חן ומשפחתו של שלומי ופרגנו לו בתגובות בפוסט:

 

View this post on Instagram

 

מרגש עד דמעות❗😳🥺 שלומי שבת לא ציפה להפתעה הזאת מתחת למרפסת ביתו כשחברו הזמר אורן חן("היחידה") הגיע עם משפחתו בתוספת שלט ענק ושרו לו את שירו החדש ״בוא הביתה״ יחד עם ילדיו מנור ואביהו בליווי אחותו לאה שבת❗😍 . בשלב מסויים החלו מכוניות ברחוב לעמוד ולעצור את התנועה על מנת לצלם את שלומי ולמחוא לו כפיים, שלומי כמובן שהתרגש בטירוף מהמחווה הענקית הזאת❗🤗 . התרגשתם עם שלומי⁉️ שתפו אותנו בתגובות שלכם 👇🏼👇🏼 #מרגש #קורונה #החלמה #משפחה #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות