הנשיקה שגרמה לסערה ברשת מקבלת תפנית חדשה?!

הנשיקה שגרמה לסערה ברשת מקבלת תפנית חדשה?!

השמועה אומרת...

שתפו

הנשיקה שגרמה לסערה ברשת מקבלת תפנית חדשה?!

נושא ההטרדות המיניות ותרבות האונס בוער במיוחד בימים האחרונים. לאחר הסערה סביב הקליפ החדש של עדי ביטי בו הוטח בה ע”י חברת הכנסת תהלה פרידמן כי “גם נשים יכולות לחזק את תרבות האונס”. צץ קטע ברשת מלפני שנתיים בו נראית מנהלת בית ספר בנשיקה על השפתיים עם הזמר סטפן כאשר הוא נראה לגמרי מופתע!

 

בקטע שעלה בטיקטוק וצבר קרוב למיליון צפיות(וכבר הוסר) בו תועדה נשיקה וחיבוק בין סטפן למנהלת בית הספר במודיעין יחד הכיתוב “למנהלת שלנו יש קראש על סטפן” עלו גם מספר תגובות לא מבוטל על כך שסטפן ניסה לתת נשיקה על הלחי וקיבל במקום זאת נשיקה על השפתיים מהמנהלת ואף עלה על כך דיון סוער ברשת הטוויטר.

[quads id=”1″]

הקטע המדובר צולם בבית הספר “נחשון” בחבל מודיעין לפני כשנתיים אך התלמידים החליטו להעלות אותו לרשתות לאחר שסיימו את התיכון בימים האחרונים ומשם צמחה הסערה  בתגובה לפרסומו בפוסט הווירלי ובו נכתב:

 

“בסרטון טיקטוק הזה רואות מנהלת בית ספר מצטלמת עם הזמר סטפאן, ואז מנשקת אותו בפה ללא הסכמתו. הוא מופתע ונבוך, והמנהלת וכל הנערות סביבה מצחקקות. לנוער בתגובות מאוד ברור שזו הטרדה ותקיפה מינית. למה למנהלת מוסד חינוכי זה לא ברור?! שתתבייש לה. מקווה שהיא תורחק ממערכת החינוך לצמיתות.”

הנשיקה שגרמה לסערה ברשת מקבלת תפנית חדשה?!

לאחר הפוסט הזה והמילים הקשות שפורסמו ברשתות החברתיות כנגד המעשה, מסתבר שיש תפנית נוספת מפי תלמידי התיכון וגם מסטפן עצמו שלגמרי מסבירים שמדובר במעשה תמים וב”טעות”!?

 

מגורמים מצד סטפן נמסר באופן לא רשמי כי “הנשיקה היא רגע מגושם ותמים, טעות.” ומצד תלמידים מאותו התיכון התקבלו תגובות נוספות. כתב לשמועה אחד המגיבים:“אני לומד שם וזה היה לפני שנתיים ואף אחד לא מתייחס לזה, שחררו”.

[quads id=”1″]

אז מה אתם חושבים? טעויות קורות או שאין מקום לטעויות במקרים האלה? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם

 

View this post on Instagram

 

סערה ברשת בעקבות הנשיקה של סטפן לגר ומנהלת בית הספר במודיעין❗😱 . נושא ההטרדות המיניות ותרבות האונס בוער במיוחד בימים האחרונים🔥❗לאחר הסערה סביב הקליפ החדש של עדי ביטי בו הוטח בה ע”י חברת הכנסת תהלה פרידמן כי “גם נשים יכולות לחזק את תרבות האונס”😨. צץ קטע ברשת מלפני שנתיים בו נראית מנהלת בית ספר בנשיקה על השפתיים עם הזמר סטפן כאשר הוא נראה לגמרי מופתע❗😳 . ברשת עלה מייד דיון חריף נגד הסרטון:”לנוער בתגובות מאוד ברור שזו הטרדה ותקיפה מינית. למה למנהלת מוסד חינוכי זה לא ברור?! שתתבייש לה. מקווה שהיא תורחק ממערכת החינוך לצמיתות.”❗😱 . מנגד עלו תגובות מגוננות על כך שמדובר בקטע מלפני שנתיים ושהנשיקה בכלל התפלקה בטעות ברגע מגושם ותמים. מטעם בית הספר הגיבו: “מדובר במנהלת מוערכת”❗🥺 . אז מה אתם חושבים❓טעויות קורות או שאין מקום לטעויות במקרים האלה⁉️🤔 בואו להפגיז אותנו בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #נשיקה #טעות #סטפן #הטרדה #מודיעין #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות