בוקי נאה נגד יאיר נתניהו:"מישהו בסוף ידקור את הילד המפגר הזה בתחת"

בוקי נאה נגד יאיר נתניהו:"מישהו בסוף ידקור את הילד המפגר הזה בתחת"

השמועה אומרת...

שתפו

בוקי נאה נגד יאיר נתניהו:"מישהו בסוף ידקור את הילד המפגר הזה בתחת"

כחצי שנה לאחר התבטאותו נגד בנו של בנו של ראש הממשלה, בוקי נאה שכבר הספיק להוסיף בשבוע שעבר עוד התבטאות חריפה לעבר יוצאי מרוקו מגיב על כך לראשונה בראיון בלייב והוא לא מתכוון להתנצל.

 

בראיון לייב בפייסבוק של "אונליין TV" נשאל יוצא "הישרדות" והעיתונאי הפלילי בוקי נאה על התבטאותיו האחרונות כלפי בני העדה המרוקאית "להחזיר את המרוקאים הביתה למרוקו" וגם על התבטאותו החריפה כנגד יאיר נתניהו שהסתיימה בתלונה במשטרה של גם מאביו ראש הממשלה וגם מיאיר עצמו בתחנת המשטרה.

[quads id="1"]

יאיר נתניהו: הגיש תלונה נגד בוקי תלונה על הסתה

בוקי חשף בראיון בלייב שלא הייתה לו כוונה כלל להסית ושהוא לגמרי עומד מאחורי הדברים שלו ולא ניסה להוציא אותם מהקשרם:"אני בחיים שלי לא אמרתי שדבריי הוצאו מהקשרם".

 

וטען בתוקף:"לא מעניין אותי שכולם ישנאו אותי, אני שלם עם מה שאני אומר" ואף חידד את הדברים והוסיף:"תדע לך, אחרי גם מה שהוא(יאיר נתניהו) כתב היום. מישהו בסוף ידקור את הילד המפגר הזה בתחת!".

[quads id="1"]

בוקי נאה נגד יאיר נתניהו:"מישהו בסוף ידקור את הילד המפגר הזה בתחת"
הצל מצטט את הפוסט של בוקי מחודש אפריל שגרם לסערה בתקשורת

[quads id="1"]

הראיון המלא של בוקי נאה וגילי כהן בתוכנית אונליין TV בפייסבוק:

אז מה דעתכם על הדברים שנאמרו ע"י בוקי על בנו של ראש הממשלה והעדה המרוקאית? הגזים לגמרי או שזכותו לחשוב ככה? בואו להגיב את דעתכם בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

בוקי נאה מגיב לראשונה בראיון על ההתבטאות נגד בנו של ראש הממשלה❗😱 . בראיון לייב בפייסבוק של "אונליין TV" נשאל יוצא "הישרדות" והעיתונאי הפלילי בוקי נאה על התבטאותיו האחרונות כלפי בני העדה המרוקאית "להחזיר את המרוקאים הביתה למרוקו" וגם על התבטאותו החריפה כנגד יאיר נתניהו שהסתיימה בתלונה במשטרה של ביבי ויאיר בתחנת המשטרה❗🚔 . בוקי הסביר את עצמו בראיון ואף חידד:"לא מעניין אותי שכולם ישנאו אותי, אני שלם עם מה שאני אומר" ואף חידד את הדברים והוסיף:"תדע לך, אחרי גם מה שהוא(יאיר נתניהו) כתב היום. מישהו בסוף ידקור את הילד המפגר הזה בתחת!"😱😨 . מה דעתכם על הדברים של בוקי❓הגזים לגמרי או שזכותו לחשוב ככה⁉️🤔 בואו נשמע מה דעתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #ביקורת #דקירה #ראיון #נתניהו #פוליטיקה #תגובה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv הקטע המלא 👈🏼 @onlinetv.live

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות