חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הצל טוען:"ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13" ועכשיו האמת נחשפת!

הצל טוען:”ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13″ ועכשיו האמת נחשפת!

השמועה אומרת...

שתפו

הצל טוען:"ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13" ועכשיו האמת נחשפת!

שוב הרשת גועשת לאחר שיואב אליאסי המכונה “הצל” החליט לפתוח חזית עם יוצא “האח הגדול” ניר אבישי כהן והזכיינית רשת 13 בטענה שאבישי כהן היה מושתל ההפקה:“משקרים לנו ומשחקים לנו בראש”.

 

צופים רבים חשבו אתמול תוך כדי צפייה בפרק של “המירוץ למיליון” שאולי הם מדמיינים ומה עושה יוצא “האח הגדול” ניר אבישי כהן בצ’ילה כחלק מצוות התוכנית? לפעיל החברתי “הצל” שקלט את העניין העלה פוסט בנושא נגד הפקת התוכנית ולא חסך במילים כשהוא מעלה פוסט חריף.

[quads id=”1″]

הצל טוען:"ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13" ועכשיו האמת נחשפת!

כך כתב הצל ברשת האינסטגרם:

וואי איזה פדיחות! ערוץ 13 נתפסים בשקר שלהם.

 

זוכרים את עוכר הישראל ניר אבישי? כן, הקצין צה”ל שמניף את דגל האויב, כן, הקצין צה”ל במיל שהיה דובר שוברים שתיקה ואיימן עודה,

 

כן זה שהעיף את הימנים מבית האח הגדול בלי הדחות, אורן חזן ואת העורך דין הביביסט אלון וולקוביצקי, כן, זה שקיבל חיבוק חם מההפקה ושערוץ 13 עבדו כל כך קשה להראות אותו כדמות רגישה ואהובה כדי שהציבור יזדהה איתו.

[quads id=”1″]

 

הצל טוען:"ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13" ועכשיו האמת נחשפת!
הצל יחד ביבי בתמונה שהעלה ברשת האינסטגרם, כמובן פוטושופ

כן,כן, זה שתוכנית פריים טיים עשתה לו יחסי ציבור ואפילו הכניסו אותו כמתנחל בתחילת העונה. זוכרים שצעקנו שהוא שתול של ההפקה? זוכרים שהם הכחישו?

 

אז אתמוללללללללללל במירוץ למיליון, שני משי ושני נפלה חזק בצ’ילה וכל ההפקה רצו לעזור לה, ומי חבר ההפקה שנתפס בצילום? נכון, ניר אבישי, חשבתי שהוא לא איש הפקה, שהוא לא קשור לערוץ 13.. אז מה הוא עושה שם בצ’ילה הרחוקה ? ולמי שיגיד זה אחרי אז שידע שהמירוץ למיליון צולם לפני שנתיים, מה שאומר שנה לפני האח הגדול, שימו לב איך משקרים לנו ומשחקים לנו בראש.

[quads id=”1″]

הצל טוען:"ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13" ועכשיו האמת נחשפת!
מתוך הסטורי של יוצא “האח הגדול” אלון וולקוביצקי

ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13 וערוץ 13 הכניס אותו כדי להלבין ולהפוך את שוברים שתיקה לדבר ליגיטימי בציבור הישראלי, וככה פועלים מהנדסי המוחות לשטוף את מוחות ילדיכם! ערוץ 13 רואים לכם !!

 

ניר אבישי שלא נשאר חייב עקץ חזרה את הצל תוך כדי ציטוט של ערך “הצל” מויקיפדיה:“צֵל הוא אזור שבו מוסתר מקור האור הראשי, כך שהוא חשוך יותר בהשוואה לסביבתו.”

[quads id=”1″]

ניר אבישי כהן המירוץ למיליון 13
ניר אבישי כהן מתוך הפרק של המירוץ למיליון בצ’ילה

 

מניר אבישי כהן נמסר לנו בתגובה לפרסום של הצל:“הייתי המאבטח של המירוץ למיליון. זה ידוע לכולם. אמרתי את זה בתוך האח הגדול, ולדעתי גיל משעלי פירסם את זה כבר בשבוע הראשון שהייתי בפנים.”

 

אז בצד של מי אתם: הצל או ניר אבישי כהן? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

הרשת גועשת❗ שוב פיצוץ מתוקשר בין הצל לניר אבישי כהן 😱 . צופים רבים חשבו אתמול תוך כדי צפייה בפרק של “המירוץ למיליון” שאולי הם מדמיינים ומה עושה יוצא “האח הגדול” ניר אבישי כהן בצ’ילה כחלק מצוות התוכנית⁉️🙄😳 . הפעיל החברתי “הצל” שקלט את העניין העלה פוסט בנושא נגד הפקת התוכנית ולא חסך במילים כשהוא פותח בחריפות:”וואי איזה פדיחות! ערוץ 13 נתפסים בשקר שלהם” וכמובן נימק:”אז אתמוללללללללללל במירוץ למיליון, שני משי ושני נפלה חזק בצ’ילה וכל ההפקה רצו לעזור לה, ומי חבר ההפקה שנתפס בצילום? נכון, ניר אבישי, חשבתי שהוא לא איש הפקה, שהוא לא קשור לערוץ 13.. אז מה הוא עושה שם בצ’ילה הרחוקה ? ולמי שיגיד זה אחרי אז שידע שהמירוץ למיליון צולם לפני שנתיים, מה שאומר שנה לפני האח הגדול, שימו לב איך משקרים לנו ומשחקים לנו בראש.”❗😲 וסיכם את הפוסט:”ניר אבישי הוא איש הפקה של ערוץ 13 וערוץ 13 הכניס אותו כדי להלבין ולהפוך את שוברים שתיקה לדבר ליגיטימי בציבור הישראלי, וככה פועלים מהנדסי המוחות לשטוף את מוחות ילדיכם! ערוץ 13 רואים לכם !!”❗😞 . ניר אבישי שלא נשאר חייב עקץ חזרה את הצל תוך כדי ציטוט של ערך “הצל” מויקיפדיה:”צֵל הוא אזור שבו מוסתר מקור האור הראשי, כך שהוא חשוך יותר בהשוואה לסביבתו.”❗👀 . מניר אבישי כהן נמסר לנו בתגובה לפרסום של הצל:”הייתי המאבטח של המירוץ למיליון. זה ידוע לכולם. אמרתי את זה בתוך האח הגדול, ולדעתי גיל משעלי פירסם את זה כבר בשבוע הראשון שהייתי בפנים.”❗😳 . אז בצד של מי אתם❓הצל או ניר אבישי כהן⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #סקופ #ראשבראש #סקר #דוקרב #פרסום #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות