זאת הסיבה שכבר לא תראו את אייל גולן מארח בסלון!

זאת הסיבה שכבר לא תראו את אייל גולן מארח מהסלון!?

השמועה אומרת...

שתפו

זאת הסיבה שכבר לא תראו את אייל גולן מארח בסלון!

למרות הפריימים המתוקים של הזוג הנוצץ של הביצה והשירה הנהדרת של האורחים שהנעימה את אוזנם של הצופים, נראה שהתוכנית "לייב בסלון" בכיכובו של אייל יורדת מהאוויר, והסיבה? המשיכו לקרוא

 

טרנד הופעות הלייב ואירוח האמנים בביתו של אייל גולן ברשתות החברתיות בימי הסגר הראשון מחמת תקופת הקורונה התפתח לו, ואייל גולן זכה לשדרג השידורים מהלייב לסלון הזכיינית "רשת 13".

[quads id="1"]

עד כה הכל היה נראה מזהיר אך באופן מצער מתברר כי התוכנית לא סיפקה את הסחורה כצפוי ולפי נתוני הצפייה של השידור האחרון, באותו פרק שהשתתפה אשתו הטרייה של גולן דניאל גרינברג, הוחלט להוריד את המשך שידורה מהאוויר.

 

זאת הסיבה שכבר לא תראו את אייל גולן מארח בסלון!
2.9 אחוז רייטינג בתוכנית האחרונה, נתון נמוך במיוחד

התוכנית "לייב בסלון" ששודרה במוצ"ש האחרון לאחר הפרק של "המירוץ למיליון אולסטארס" זכתה לנתוני רייטינג שיש יגידו שמעט מביכים, 2.9 אחוזים בלבד, דבר שגרם לזכיינית לנסוג מהאופציה לשדר חמיש תוכניות נוספות שהיו כאופציה להמשך.

[quads id="1"]

מבחינת פרסום, עוד נטען כי רשתות הפרסום לא עטו לקנות זמן שידור בזמן ששודרה תוכניתו של הזמיר, מה שגרם באופן נוסף לתוכנית לרדת מלוח השידורים, ומה לגבי דניאל גרינברג? מסתבר שלגביה יש תוכניות אחרות בזכיינית בקרוב.

זאת הסיבה שכבר לא תראו את אייל גולן מארח בסלון!
נשאר עדיין בעל קול פנומנלי אך זה לא הספיק?

מתברר כי אחרי שכבשה את "האח הגדול" ו"גולסטאריות", דניאל גרינברג בדרך לריאליטי נוסף בזכיינית רשת 13? לפי מקורות נמסר כי גרינברג עשויה להתתמודד בקרוב בתוכנית "משחקי השף" מול חבר השופטים הנכבד מושיק רוט, אסף גרניט וארז קומורובסקי.

[quads id="1"]

מחברת ההפקות של גולן נמסר בתקשורת בהקשר לירידת התוכנית מן האוויר: "אייל גולן שימח את עם ישראל בסגר הראשון וכך עשה גם בסגר הנוכחי, רק שהפעם הוחלט לשדר את הלייבים ברשת 13. מלכתחילה הכוונה הייתה לעשות את התוכנית במהלך הסגר וכשהודיעו על היציאה מהסגר, כך גם גולן החליט לסיים את השידורים. הרייטינג והמפרסמים לא היו השיקול והתוכנית היתה בבעלות מלאה של ליאם הפקות".

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות