חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
יוצאת הפסטיגל טופז אבדנג מגיבה לתקוה גדעון:"לא משנה צבע"

יוצאת הפסטיגל טופז אבדנג מגיבה לתקוה גדעון:”לא משנה צבע”

השמועה אומרת...

שתפו

יוצאת הפסטיגל טופז אבדנג מגיבה לתקוה גדעון:"לא משנה צבע"

ילדת הפסטיגל לשעבר מגיבה לדבריה של זוכת “האח הגדול” תקוה גדעון שטענה טענות לא פשוטות בפוסטים האחרונים נגד הליהוקים של מופע החגים המסורתי.

 

היא הייתה רק בת 12 כאשר כיכבה בפסטיגל “גיבורי על” ו”פנטזיה”, וכיום, טופז אבדנג(25) החליטה להגיב לדבריה של גדעון שהעלתה פוסטים עם ביקורת להפקת הפסטיגל ובו ציטטה תחילה את אחייניתה שסיפרה לה ש“אין ילדים חומים בפסטיגל”.

[quads id=”1″]

תקוה גדעון והאחיניות בתמונה מהפוסט על הפסטיגל בחשבון האינסטגרם שלה

תקוה טענה בין היתר בפוסט הראשוני שלה כנגד הפסטיגל:“איך זה הגיוני שבפסטיגל שמביא מגוון של אמנים לא מצאו לנכון להביא גם ילדים מכל קשת האוכליסיה.”, וזכתה לביקורת מעורבת שברובה תומכת אך היו כאלה שלקחו את זה למקום של “התמסכנות” וטענו שיש כוכבים כמו סטפן לגר שמככב בפסטיגל והטענות שלה להפליה כוזבות.

 

דבר שהביא את גדעון לכתוב פוסט הבהרה נוסף באותו הנושא ובו הסבירה שהיא כלל לא דיברה על גזענות או על האמנים עצמם אלה על חוסר בשיווין הזדמנויות לקשת צבעי האוכלוסיה:“אני שוב מדגישה שאני מדברת על *הילדים* שמשתתפים במופע הפסטיגל ולא על האמנים!” וחידדה בהמשך את הסוגיה:“האם באמת עם יד על הלב נראה לכם שאף ילד ‘חום’ לא הצליח לעבור אודישן שבו הוא מחזיק שלט או מוחא כפיים?”

[quads id=”1″]

יוצאת הפסטיגל טופז אבדנג מגיבה לתקוה גדעון:"לא משנה צבע"
חלק מהילדים מסרטון הפסטיגל אליהם התכוונה תקוה גדעון בפוסט שלה

הפוסטים הנ”ל גרמו כמובן לרשת לגעוש ודבר הפרסום של תקוה ברשתות הגיע גם לטופז שהחליטה להגיב לתקוה באופן יוצא דופן:

 

“תמיד ידעתי שאני ייחודית. אבל, לא נתתי לייחודיות הזאת לגרום לי להרגיש שונה, להפך, ידעתי שאני מיוחדת ואין הרבה כמוני. תהפכו את הדבר הזה שאתם כל כך מפחדים ממנו לדבר הכי טוב שקרה לכם בחיים”.

 

ואף שיתפה רגע דומה מחייה האישיים:“ניגשה אלי נערה כהת עור ואמרה לי ‘איזה כיף לך שאת מופיעה, החלום שלי זה להיות שחקנית’. שאלתי אותה למה היא לא עושה עם החלום הזה משהו והיא ענתה לי שהיא מפחדת מהתגובות ומזה שלא יקבלו אותה בתאטרון ולא יתנו לה תפקידים בגלל צבע העור שלה.”

 

“ואז נפל לי האסימון שהדבר הפשוט הזה שחסר לנו בחברה זה גיוון. כך לדוגמא אפשר ללהק למחזמר ‘אנני’ ילדה כהת עור ולא רק ילדה לבנה וג’ינג’ית, ‏או לראות יותר שחקנים וזמרים מלאים על המסך בלי שאף אחד ירים גבה.”

 

טופז סיכמה באופן מרגש ואף חיזקה את גדעון בדברי הסיום שלה:“אני קוראת לכל אנשי התעשייה לפתוח את הראש, לכתוב עוד תפקידים שיביאו את הכישרון של כלל האוכלוסיה על כל גווניה לקהל הרחב. לכל הילדים שחולמים בגדול – תדעו שלא משנה צבע, דת, גזע ומין. אל תפחדו, תצאו, תראו את מה שיש לכם, תהפכו את הדבר הזה שאתם כל כך מפחדים ממנו לדבר הכי טוב שקרה לכם בחיים.”

 מסכימים שאנשי התעשייה צריכים להתחיל לפתוח את הראש וליצור עוד שפע של הזדמנויות לכולם!? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ילדת הפסטיגל לשעבר מגיבה לדברים של תקוה גדעון וזה שיא המרגש❗😳😱 . כוכבת פסטיגל “גיבורי על” ו”פנטזיה”, טופז אבדנג החליטה להגיב לדבריה של זוכת “האח הגדול” תקוה גדעון שהעלתה פוסטים עם ביקורת להפקת הפסטיגל ובו ציטטה תחילה את אחייניתה שסיפרה לה ש”אין ילדים חומים בפסטיגל”.😞😞 . גדעון שבפוסט הראשוני כתבה:”איך זה הגיוני שבפסטיגל שמביא מגוון של אמנים לא מצאו לנכון להביא גם ילדים מכל קשת האוכליסיה.” ובפוסט ביקורת עוקב שלה לדברים פיקסה את טענותיה:”אני שוב מדגישה שאני מדברת על **הילדים** שמשתתפים במופע הפסטיגל ולא על האמנים!” זכתה לתגובתה המרגשת של טופז שהחליטה לשתף את חוויתה האישית❗😲 . טופז כתבה בתגובה לדבריה של תקוה:”תמיד ידעתי שאני ייחודית. אבל, לא נתתי לייחודיות הזאת לגרום לי להרגיש שונה, להפך, ידעתי שאני מיוחדת ואין הרבה כמוני. תהפכו את הדבר הזה שאתם כל כך מפחדים ממנו לדבר הכי טוב שקרה לכם בחיים” ואף שיתפה רגע דומה מחייה האישיים:”ניגשה אלי נערה כהת עור ואמרה לי ‘איזה כיף לך שאת מופיעה, החלום שלי זה להיות שחקנית’. שאלתי אותה למה היא לא עושה עם החלום הזה משהו והיא ענתה לי שהיא מפחדת מהתגובות ומזה שלא יקבלו אותה בתאטרון ולא יתנו לה תפקידים בגלל צבע העור שלה.”❗😲 . “ואז נפל לי האסימון שהדבר הפשוט הזה שחסר לנו בחברה זה גיוון. כך לדוגמא אפשר ללהק למחזמר ‘אנני’ ילדה כהת עור ולא רק ילדה לבנה וג’ינג’ית, ‏או לראות יותר שחקנים וזמרים מלאים על המסך בלי שאף אחד ירים גבה.”❗😮 . ואז סיכמה באופן מרגש ואף חיזקה את גדעון:”אני קוראת לכל אנשי התעשייה לפתוח את הראש, לכתוב עוד תפקידים שיביאו את הכישרון של כלל האוכלוסיה על כל גווניה לקהל הרחב. לכל הילדים שחולמים בגדול – תדעו שלא משנה צבע, דת, גזע ומין. אל תפחדו, תצאו, תראו את מה שיש לכם, תהפכו את הדבר הזה שאתם כל כך מפחדים ממנו לדבר הכי טוב שקרה לכם בחיים.”❗😍 . מסכימים שאנשי התעשייה צריכים להתחיל לפתוח את הראש וליצור עוד שפע של הזדמנויות לכולםםם⁉️ בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇👇 #שוויון #פסטיגל #ביקורת #הזדמנות #אהבתחינם #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות