האח הגדול חוזר וזה רשמי: המנחים גיא ולירון חושפים הכל!

האח הגדול חוזר וזה רשמי: המנחים גיא ולירון חושפים הכל!

אחרי לא מעט ניחושים לגבי תאריך תחילת העונה החדשה של "האח הגדול", היום פורסם התאריך הרשמי בו יצא לדרך הריאלטי שכולנו חיכינו לו – אז תשריינו את ה-5.12.2020 וזו בהחלט לא הולכת להיות עונה רגילה, גם בעקבות המגפה המשתוללת!

 

בעוד חודש ימים בדיוק תעלה לאוויר העונה החדשה של "האח הגדול" שצפויה להימשך כ-98 ימים ותהיה מורכבת מאנשים אנונימיים ומפורסמים\למחצה כאחד, ועכשיו צמד המנחים, לירון וייצמן וגיא זוארץ חושפים פרטים נוספים, וגם איך תערך העונה בצל הקורונה? בהחלט הולכים להיות שינויים דרמטיים במיוחד.

האח הגדול חוזר וזה רשמי: המנחים גיא ולירון חושפים הכל!

בהפקת הריאלטי משקיעים משאבים רבים כדי לגרום לתוכנית לעלות לאוויר ללא בעיות טכניות מחמת מגפת הקורונה. זה יתחיל מבדיקות קורונה לכל דייר חדש שייכנס לבית המפורסם במדינה, לא לפני שהוא יצטרך לשהות בבידוד שבוע שלם(במקום יומיים)!

 

וזה לא כולל רק את הדיירים השוהים בבית, גם עובדי התוכנית יכנסו למתכונת קורונה מיוחדת כאשר חלקם יכנסו לבידוד ובקפסולות מיוחדות כדי ליצור הגנה מירבית מהנגיף.

ומה לגבי משימות הכוללות אורחים ובני אדם שאינם הדיירים הקבועים? אז מסתבר שבעונה הקרובה כנראה שלא נראה משימות רוויות אורחים מכיוון שכמות האורחים "הבטוחה" היא כמעט אפסית, ויש שיקול מבחינת כדאיות לבטל כניסת אורחים באופן מוחלט.

 

האח הגדול חוזר וזה רשמי: המנחים גיא ולירון חושפים הכל!
פורום האח הגדול חזר לפעילות מלאה, זה הזמן לחזור להתעדכן!

 

אנשי הצוות שצריכים לפקח, לצלם ולתחזק את כל הקשור לבית "האח הגדול" יעבדו כמובן בקפסולות, כך שבמידה וחלילה יהיה מצב של הדבקת אחד העובדים בנגיף, לא תהיה השבתה מוחלטת של מערך העבודה וכמובן שהעובדים יצטרכו לשמור על ההנחיות באופן מאוד עקבי הכולל בדיקות חום וחיטוי על בסיס קבוע.

 

מהפקת התכנית נמסר: "אנו שמחים על ההתעניינות סביב עליית העונה החדשה של 'האח הגדול' ומבטיחים שגם העונה החדשה תפתיע ותסקרן, וכשיהיה מה לעדכן נעשה זאת".

 

ומה לגבי צוות המנחים גיא ולירון? הם בהחלט ענו על מספר שאלות מסקרנות לקראת עליית העונה החדשה. צפו בקטע הבא שלהם מתוך הסטוריז באינסטגרם: