חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הלם מוחלט בתעשייה:"נסרין איבדה לגמרי שליטה, אין עם מי לדבר"

הלם מוחלט בתעשייה:”נסרין איבדה לגמרי שליטה, אין עם מי לדבר”

השמועה אומרת...

שתפו

הלם מוחלט בתעשייה:"נסרין איבדה לגמרי שליטה, אין עם מי לדבר"

החיזורים סביבה מעומר אדם, הודעות השכנים למשטרה על מקרי האלימות בינה לבין בן זוגה, וכל הטלנובלה מסביב לזמרת נסרין קדרי מסרבת לדעוך ועכשיו עולה אפילו רמה אחת גבוהה יותר!

 

רק לפני כשבוע יצאה הודעה רשמית על כך שנסרין קדרי עזבה את “ליאם הפקות” של אייל גולן וכיום מתברר שמאחורי העזיבה יש הרבה מעבר מתחת לפני השטח. לאחר שהתייעצה עם בן זוגה, אושר בן דוד שהוא גם במקרה הדרבוקיסט שלה בעניין הניהול אצל גולן, נראה שלא רק שהוא תמך בעזיבתה מניהולו של גולן אלה גם הפך להיות מנהלה האישי נכון לרגע זה.

[quads id=”1″]

הלם מוחלט בתעשייה:"נסרין איבדה לגמרי שליטה, אין עם מי לדבר"
נסרין מענטזת ליד בן זוגה ומנהלה האישי כיום: אושר בן דוד

על פי הדיווחים, בן דוד ועוד חבר נוסף בהרכב של קדרי, הם המנהלים הזמניים של קדרי לאחר יציאתה מ”ליאם הפקות”, מה שאומר האחראיים לכל מה שקשור לניהול הזמנים וההופעות שלה בעתיד הקרוב וזו עבודה לא פשוטה כלל. וזאת לאחר שקדרי החליטה לסרב גם להצעתו של עומר אדם לנהל אותה בסוכנות החדשה שברשותו.

 

האם הפיצוץ בין בני פרץ לאייל גולן הוא זה שהיא את נסרין קדרי להגיע למצב שהיא חמקה מבין זרועותם של “ליאם הפקות”? מקור נוסף טען כי:

 

“רק לפני חודש וחצי היא שוב רצתה לעזוב, אבל אז נערכה פגישה בין קדרי ליועציה שהסבירו לה כי זה לא הצעד הנכון לקריירה שלה וכי הדבר יפגע לא רק בה אלא גם באייל. קדרי הסכימה עם הדברים והבטיחה לגולן שהיא איתו בכל הכח עד סוף הדרך, וביחד הם בנו תוכנית אסטרטגית לעבודה לשנה הקרובה, מצאו לה שירים חדשים, הכל היה נראה טוב עד אותה שיחת טלפון”.

[quads id=”1″]

הלם מוחלט בתעשייה:"נסרין איבדה לגמרי שליטה, אין עם מי לדבר"

ואם זה לא מספיק, מקורבת לזמרת מסרה הצהרות קשות בעניינה ואלה הדברים שהיו לה לשתף:

“הבחורה איבדה לגמרי שליטה, לגמרי, אין עם מי לדבר. יש המון נשמות טובות שמטפטפות לה כל היום. מערכת היחסים ההרסנית שלה עם בן זוגה תפגע לה בקריירה שלה.

 

“זאת לא הפעם הראשונה שקדרי מזמינה משטרה לבן זוגה או שמשטרה מעורבת ביחסים שלה עם בן זוגה. גם לפני שלוש שנים הגישה קדרי תלונה נגד בן זוג אחר איתו ניהלה קשר בן שנה.”

 

מקורב נוסף לזמרת מסר גם הוא דברים לא פשוטים:“הבעיה היא לגמרי בה. גם המשפחה שלה לא מצליחה להגיע אליה, חברים וקרובים שלה מנסים והיא לא עונה לאף אחד ניתקה קשר עם כולם חוץ מהבן זוג שלה”.

[quads id=”1″]

 

לא רק צרחות וקללות: נסרין קדרי הזמינה משטרה לבן זוגה!
אושר בן דוד: מתוך האינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות