חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
יותם ברנר מגיב לשמועה: הוא ורונה נאמן כבר גרים ביחד!?

יותם ברנר מגיב לשמועה: הוא ורונה נאמן כבר גרים ביחד!?

השמועה אומרת...

שתפו

יותם ברנר מגיב לשמועה: הוא ורונה נאמן כבר גרים ביחד!?

כאן גרים בכיף: רק אתמול חשפנו לכם כאן בשמועה על כך שכוכבי “אהבה חדשה” יותם ברנר ורונה נאמן חשפו בטעות סטורי בהצלבה מאותו הבית, דבר שהעלה שאלה על מגורים משותפים והצלחת הקשר הזוגי שלהם עד עצם היום הזה!

 

מי היה מאמין ששידה מעץ עם ממיר באותה הזווית בדיוק עלולים להפליל את כוכבי הריאלטי המאהובים, רונה ויותם ולעשות גם ספוילר על כך שהם צמודים יותר מתמיד כבר יותר מחצי שנה מאז שהתוכנית צולמה??

[quads id=”1″]

יותם ברנר מגיב לשמועה: הוא ורונה נאמן כבר גרים ביחד!?
רונה נאמן ואמוש סילבי בדירה המשותפת עם יותם!?

מה שעוד יותר גרם להפללה הרומנטית של השניים היה שהסטורי אותו העלה יותם עם השידה נמחק בפתאומיות לאחר עליית הפרסום שלנו. ועכשיו, לא תאמינו אבל יותם הגיב בעצמו לשאלה הנשאלת עליו ועל רונה!

 

ברנר הצעיר החליט להתייחס לשמועה החגיגית על מגורים משותפים עם כוכבת התוכנית רונה נאמן והגיב לשאלה הבוערת הזו בלייב משותף עם חבריו לתוכנית, עומר מועלם וערן אמרג’י.

 

כאשר נשאל ע”י הצופים בלייב שקראו את האייטם של שמועה: האם הוא ורונה גרים ביחד? יותם ידע על מדובר והגיב בצורה שלא משתמעת לשני פנים: “לא מאשר ולא מכחיש. לא שולל אך גם לא פוסל!”

[quads id=”1″]

יותר ברנר מגיב לשמועה: האם הוא ורונה נאמן גרים ביחד!?
יותם פוגש את ההורים של רונה מתוך הפרק שישודר בחמישי

צפו בקטע מהלייב בו כוכבי התוכנית מתייחסים לגילוי של שמועה ותחליטו בעצמכם, הם לגמרי ביחד עד היום או שאולי כלל לא!? תגובות בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

כאן גרים בכיף⁉️ יותם ברנר מגיב לחשיפה של שמועה על מגורים משותפים עם רונה נאמן❗😱😳 . לאחר שאתמול בערב תפסנו את כוכבי “אהבה חדשה” יותם ורונה “על חם” כאשר השניים העלו סטורי בהצלבה מאותו הבית 😲 והכל בזכות פרט מפליל אחד בלבד.. השידה שהייתה זהה בזווית ובהרכב בשתי התמונות❗🤭 . מה שעוד יותר גרם להפללה הרומנטית של השניים היה שהסטורי אותו העלה יותם עם השידה נמחק בפתאומיות לאחר עליית הפרסום שלנו❗🤯 . יותם החליט להתייחס לשמועה החגיגית על מגורים משותפים עם רונה והגיב לדברים בלייב משותף עם חבריו לתוכנית, עומר מועלם וערן אמרג’י ולתשובתו הוא “לא מאשר ולא מכחיש. לא שולל אך גם לא פוסל!”❗🤩😜 . חושבים שאין דרך חזרה וברור שהם לגמרי ביחד❓ או שאולי בכלל לא⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #חשיפה #סקופ #אהבהחדשה #זוגיות #בום #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות