"מאחלת לפריסליה קשתי את מה שעשתה לאבא שלי, עין תחת עין!"

“מאחלת לפריסליה קשתי את מה שעשתה לאבא שלי, עין תחת עין!”

השמועה אומרת...

שתפו

"מאחלת לפריסליה קשתי את מה שעשתה לאבא שלי, עין תחת עין!"

היום בבוקר לאחר ריצוי לא מלא במקור של עונשה בבית הכלא “נווה תרצה”, יצאה פרסיליה קשתי לחופשי וזאת לאחר שנידונה בפועל לשנתיים מאסר על הריגת הולך רגל בת 82 והפקרתו, אבל, מכיוון שבכלא “נווה תרצה” יש עודף של אסירים, היא קיבלה שחרור מוקדם מהצפוי.

 

כן, אתם קוראים נכון. בגלל “עודף אסירים בבית הכלא” ניתן לפרסיליה קשתי שחרור מוקדם מהזמן שהייתה צריכה לשבת בפועל, ואם זה לא מספיק אז גן חיכתה לה לימוזינה סופר מפוארת שתאסוף אותה מהמעצר, דבר שגרם לרשת לגעוש ולבתו של דוד מזרחי ז”ל לצאת בסערה נגד המעשה.

[quads id=”1″]

"מאחלת לפריסליה קשתי את מה שעשתה לאבא שלי, עין תחת עין!"
פרסיליה בלימוזינה לאחר השחרור מהכלא, מתוך האינסטגרם

טום קשתי מסר בתגובה לאיסוף מנקר העיניים ויש שהגיבו גם לבבות של פרסיליה מהכלא:“אבא שלה רצה שפרסיליה תרגיש טוב. הוא רצה שהיא תרגיש מלכה, נסיכה – אז שלח לה לימוזינה”.

 

ואילו התגובה של בתו של הנפטר, נעמי קניון, הייתה קשה וכואבת, ואלו ציטוטים מתוך דבריה שפורסמו בתקשורת:

 

“בושה וחרפה איך שהיא מתנהגת. גם קיצרו לה עונש פעמיים, שחררו אותה מהכלא שנה לפני הזמן. במקום לצאת מהכלא בצניעות, לבקש סליחה מהמשפחה שלנו על שהרגה את אבא שלי – היא מעלה סרטון שלה יוצאת מהכלא בלימוזינה”.

[quads id=”1″]

"מאחלת לפריסליה קשתי את מה שעשתה לאבא שלי, עין תחת עין!"
מרגישה נסיכה בלימוזינה, פרסיליה קשתי מתוך האינסטגרם

עוד הוסיפה נעמי בתגובתה הקשה:“בשיא חוצפתה חוגגת פרסיליה על הדם של אבא של. היא לא למדה את הלקח והחרטה והצער שלה הם קשקוש אחד גדול. היא ממש לא מצטערת על כלום. איך משפחה כזו שולחת לבת שלה לימוזינה לכלא אחרי שהרגה בן אדם? אין להם בושה? מה הם חוגגים? במקום לצאת מהכלא בראש מושפל ולבקש סליחה מהמשפחה שלנו, היא ממשיכים לחגוג כאילו לא קרה כלום”.

 

ואז הגיעה שורת המחץ שלה בתגובה ליציאתה מהכלא בצורה שיצאה: “אני מאחלת לפריסליה קשתי את אותו גורל של אבא שלי. ממש ככה. עין תחת עין. שן תחת שן. שפרסיליה תסבול כמו שאבא סבל ברגעיו האחרונים. שיקרה לה מה שקרה לו. היא הרגה את אבא שלי כאילו היה יתוש וחגגה את היציאה שלה מהכלא כאילו התחתנה.”

[quads id=”1″]

"מאחלת לפריסליה קשתי את מה שעשתה לאבא שלי, עין תחת עין!"פרסיליה ואחת התמונות שעלו לחשבונה לאינסטגרם בזמן ששהתה בנווה תרצה

“היא הייתה בקייטנה ב’נווה תרצה’. בקצב הזה עוד יתנו לה את פרס ישראל ולהדליק משואה ביום העצמאות. בושה ששחררו אותה מהכלא. הדם של אבי זועק מהאדמה. העונש שבית המשפט גזר עליה היה מגוחך”

 

“היא קיבלה פרס מוועדת השחרורים שקיצרה את עונשה ועוד פרס מהשב”ס ששחרר אותה מנהלי לפני הזמן. אני מתביישת שככה מתנהלות מערכות אכיפת החוק במדינת ישראל ושהם ‘קנו’ את הצער והחרטה השקריים שלה.

[quads id=”1″]

אסור היה לשחרר אותה מהכלא לפני הזמן. זה עצוב שדרסו את אבא שלי למוות, הפקירו אותו, והנהגת יוצאת מהכלא כאילו לא עשתה דבר ועוד חוגגת לה בלימוזינה”.

 

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות