"שום ילדה בת 16 לא רוצה לעשות את זה עם גברים בני 60"

"שום ילדה בת 16 לא רוצה לעשות את זה עם גברים בני 60"

סיפור חייה יוצא הדופן המטלטל והבלתי נתפס של יסכה מסטריז, דוגמנית צעירה שעברה בעברה התעללות פיזית קשה מצד אמא ומשפחת האומנה שבה גדלה ומכרה את גופה לא מזמן כשהייתה בת 16 יעבור "חשיפה" נוספת.

 

מסטריז שכיום בת 20, חשפה את סיפורה הכואב על עברה בתנאי העוני בבית החרדי שבבני ברק ואף סיפרה באומץ על הדרך שבה נאלצה להתמודד ולברוח מחיי הרחוב לתוך חיים אחרים שבהם מכרה את גופה לגברים פי 3 מגילה בשביל סכומי עתק שעזרו לה בהישרדותה.

"שום ילדה בת 16 לא רוצה לעשות את זה עם גברים בני 60"

"הפגישות נמשכו שעה וחצי-שעתיים, והייתי משתדלת למשוך את הגברים כמה שיותר בדיבורים, בשיחות. שיישאר כמה שפחות זמן ליחסים, איזה רבע שעה, רק שיעשו את שלהם וילכו", אמרה יסכה. "היחסים היו נוראיים. שום ילדה בת 16 לא רוצה לעשות את זה עם גברים בני 60 שהיא לא נמשכת אליהם, שדוחים אותה, ושהאישיות שלהם היא של אנס בפוטנציה".

 

אך כיום, כמה שנים לאחר אותם אירועים קשים בחייה, יסכה מסטריז הגשימה חלום והפכה להיות מבין השמות החמים בעולם הדוגמנות בארץ, לאחר שחתמה בסוכנות הדוגמנות הנחשק של רוברטו בן שושן וסללה לעצמה דרך חדשה ונקייה.

"שום ילדה בת 16 לא רוצה לעשות את זה עם גברים בני 60"

היום בערב בתוכנית "חשיפה" של חיים אתגר בקשת 12, ייחשף הסיפור של יסכה מנוקדת מבט נוספת. על הלילות הבלתי אפשריים שעברה בתוך ילדה שנזרקה מהבית וגרה ברחוב, ועל כך שהייתה נאלצת לשרוד ב"חדרי עגלות".

 

"אצל החרדים בעיקר יש חדר שלם של עגלות, כי לכולם יש ילדים, אז בלילות מצטנפים בתוך אחת העגלות. פה הייתי ישנה, בלילות קרים הייתי ישנה בעגלות כאלה. בדברים האלה הייתי ישנה, יש שמיכה גם".

צפו בקטע מתוך התוכנית המלאה עם יסכה שתשודר הערב ב"חשיפה" של ערוץ 12: