בעלה של אדל בספלוב מקלל ליד הילדה "אמא שלך ז*נה"!

בעלה של אדל בספלוב מקלל ליד הילדה “אמא שלך ז*נה”!

השמועה אומרת...

שתפו

בעלה של אדל בספלוב מקלל ליד הילדה "אמא שלך ז*נה"!

פיצוץ ברשת האינסטגרם: בעלה של כוכבת הריאלטי והרשת אדל בספלוב, מאץ’ עבד העלה סרטון הומוריסטי שלדעת מרבית העוקבים והמגיבים ברשת, נעשה בחוסר טעם מוחלט כאשר הוא נצפה מקלל בזמן שהוא מחזיק את בתו בידיו.

 

כאשר עבד שאל את בתו “את רוצה שאני אשים לך צ’ה צ’ה”, ענתה לו בתו שייה ברוסית במקום בעברית “דה”(כן) והוא בתגובה לתשובתה של בתו אמר:‘אמא שלך ז*נה, תעני לי עוד פעם אחת ב”דה” ולא ב”כן”‘.

המתקפה נגד בן זוגה של בספלוב השתוללה ברשת כמו אש בשדה קוצים לאחר פרסום הסרטון בו הוא נצפה מקלל לצד בתו הקטנה והתגובות הקשות והמבקרות לא אחרו לבוא.

 

אחת התגובות לפוסט האחרון של מאץ’ עבד הייתה:“היי,זה לא היה מצחיק. ואני לא שופט אבל רק אומר ‏שלפעמים גם צריך לדעת לקחת אחריות 🙂

 

במיוחד שהופכים להורים מול הילדים קטנים היום היא(הילדה) לא מבינה את ‘ההומור’ הזה אבל בעתיד היא תראה את הסרטון הזה וגם הבנות בבתי ספר בגן וטוב זה בטוח לא יעשו ושווה שאבא שלה יקח את האחריות והתנצל בלי להתחכם ושה הכל❤️”

[quads id=”1″]

בעלה של אדל בספלוב מקלל ליד הילדה "אמא שלך ז*נה"!

מגיבים נוספים כתבו תגובות קשות יותר בהרבה:“לא הבנתי באיזה עולם זה בסדר, להיות חסר כבוד כלפי אשתך והילדה שלך, אם זה נראה לך מצחיק תצחק אחר כך אל תתייפייפו שתהיה גזענות או אלימות נגד נשים ותעלו את זה כאילו זה מזיז לכם תביצה”.

 

לעומת זאת אדל ומאץ’ שיצאו בהגנה משותפת כנגד המגיבים העלו סטוריז ופוסטים בהצלבה. אדל הגיבה בין היתר:“יש לי את הבעל המושלם ואת האבא לילדה הכי מושלם בעולם. מאחלת לכולם שיהיה להם את מה שיש לי בבית.”

[quads id=”1″]

בעלה של אדל בספלוב מקלל ליד הילדה "אמא שלך ז*נה"!
תגובתה של אדל בספלוב למתקפה נגד מאץ’

וגם תגובתו של מאץ’ לתגובות הקשות נגדו לא איחרה לבוא:“קצת פרופורציות לא יזיקו לאף אחד! יש לנו מיליון מובטלים במדינה, מעל ל-3 אלף אנשים שמתו מקורונה. נראה לי קצת יותר חשוב להתעסק בדברים החשובים ולא במה שמאץ אמר ברגע של צחוק!!”

 

“פשוט תמצאו דרכים טובות יותר להעביר תשעמום. אשמח לעזור לכם למצוא עמותה טובה להתנדב אליה. ים של אהבה ונשיקות!!!”

[quads id=”1″]

בעלה של אדל בספלוב מקלל ליד הילדה "אמא שלך ז*נה"!
הפוסט של מאץ’ שהפך לזירת קרב ברשת האינסטגרם

 

הגזים או שדווקא הומור בטעם טוב? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
12 ימים

זוועה.הבנאדם מקלל ככה את אשתו “בצחוק”. מזעזע. דיבור כזה מעיד על מעשים.