ליהיא גרינר נגד גלית גוטמן: "הפרצוף האמיתי של גלית יצא!"

ליהיא גרינר נגד גלית גוטמן: "הפרצוף האמיתי של גלית יצא!"

לא רק מחוץ לבית: סופ"ש סוער גם בביצה המקומית. ליהיא גרינר משיבה אש לגלית גוטמן שיצאה עליה בביקורת חמורה בתוכנית שלה "גלית ואילנית"!

 

הפה הגדול של יוצאת "האח הגדול" ממשיך להכות גלים גם כמעט שבוע לאחר שיצאה על רוסלנה רודינה ואורטל עמר:"פלקטים שהמליטו ילדים מאייל גולן ובן אל תבורי" ועכשיו היא חוטפת ומשיבה ביקורת למנחה הבלונדינית שיצאה עליה בשישי האחרון.

ליהיא גרינר נגד גלית גוטמן: "הפרצוף האמיתי של גלית יצא!"

בתוכנית הסופ"ש של גלית ואילנית בה גרינר אף התארחה בעבר היא קיבלה הנחתה קשה מהמנחה הבלונדינית שיצאה בביקורת קשה כלפי גרינר:"לא כל חרא שקורה אנחנו רוצים לדעת. כשאשה מדברת לאישה אחרת ואומרת 'היא ממליטה' אין יותר מגעיל ומחריד, וזה שיש לה בכלל במה זה בעיני מגוכח!".

 

ליהיא שכמובן לא נשארה אדישה לדברים העלתה פוסט משלה והטיחה בגוטמן:"מאז "הפרשיה" שקרתה השבוע, ואני לא אחזור על הפרטים בגלל שזה כבר יצא מכל חור! קיבלתי המון הודעות מנשים, הודעות חיוביות על העצמה נשית, נשים מהממות שפירגנו, עמדו מאחורי ודרשו שאעמוד על שלי, ביניהם כבר הרבה אנשים בכירים מהתעשיה."

ליהיא גרינר נגד גלית גוטמן: "הפרצוף האמיתי של גלית יצא!"
ליהיא גרינר מקבלת חיזוקים בסטייל "גם אני ממליטה גאה" ברשת האינסטגרם

גרינר המשיכה וכתבה:"עמדתי על שלי! זה הזמן לומר לכן תודה! אבל יחד עם כל ההודעוות המרגשות, הגיע גם המון ארס, אני כמובן כבר רגילה לזה."

 

"רגילה לביקורת, רגילה שאני שק האיגרוף של התקשורת ומוכנה עם עור של פיל והרבה הומור. אבל היום, היום עוד גבול נחצה. היום צפיתי בתוכנית גלית ואילנית. צופה מידי פעם, ואפילו התארחתי בתוכנית. קיבלתי כסף כדי להתארח."

ליהיא גרינר נגד גלית גוטמן: "הפרצוף האמיתי של גלית יצא!"

"כן, מה ששמעתם, שילמו כדי שאגיע. הן תמיד כל כך מקסימות אליי. אבל היום, היום גלית לא הייתה כל כך נחמדה, בלשון המעטה."

 

"יעל רגב, שיש לה פינה קבועה בתוכנית, דיברה כל כך יפה, ניסתה לפחות להסביר איך היא רואה את הדברים, נתנה נימוקים חיוביים, וגלית, זה כל מה שהיה לה לומר: 'מגוחך שבכלל נותנים לה במה…באה מריאליטי ולשם היא שייכת', ועוד כל מיני דברים "מדהימים" אחרים."

ליהיא גרינר נגד גלית גוטמן: "הפרצוף האמיתי של גלית יצא!"
גרינר בחיזוק משמעותי ממורתה.

"כן, הבנתם נכון, אותה גלית גוטמן שהזמינה אותי לתוכנית, ראיינה אותי יפה ותמיד נתנה לי מחמאות. בקיצור, צביעות! אני אזכיר לגלית גוטמן, את הפעמים הראשונות שהיא ניסתה לצאת מתדמית הדוגמנית שליוותה אותה- כמה היא ניסתה, כמה ביקורת היא ספגה, כמה ארס, עד שהיא הגיעה למקום שהיא הגיעה אליו."

 

הייתי מצפה ממי שחוותה כל כך הרבה מהתקשורת שתבין, שתזהה, וגם אם לא, לפחות שלא תגיב בצורה כל כך חסרת רגישות, אבל כנראה זה ממנה והלאה. גלית הזדעזעה מהמילה המליטה. אוי ואבוי, מיס פוליטיקלי קורקט שמדברת כל כך יפה אל מול המצלמות, וברגע שהן כבות, תאמינו לי, הייתי שם, השפה היא לא אותה שפה, הכול זה עניין של תדמית.

 

"זה מה שמרתיח אותי בכל הסיפור! כולם מייצרים תמונה שכולה שקר! למה שלא תראו את הפרצוף האמיתי שלכם! אז כנראה שהיום הפרצוף האמיתי של גלית יצא! מה אני אגיד לכם, מבאס אותי! מבאס אותי שאישה לאישה זאב, גם ב-2020, מבאס אותי שאין פרגון לאישה שכבר עובדת ומתפרנסת 11 שנים בתעשיה הזאת- בהנחיה, תוכניות שונות ועוד."

 

וסיימה בדברים הבאים: "אני כמו אותה גלית הדוגמנית, גם צריכה רק הזדמנות להראות צדדים אחרים, אבל ההזדמנות לא תמיד ניתנת, ולמדתי לחיות עם זה! לא למדתי לחיות עם השנאה והצביעות, תמיד בהלם מזה."

 

אז בצד של מי אתם: גלית לוי או ליהיא גרינר? בואו לדבר על זה בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם: