"צבועה!" הפיצוץ בן טיילור מלכוב לרוסלנה רודינה!

“צבועה!” הפיצוץ בן טיילור מלכוב לרוסלנה רודינה!

השמועה אומרת...

שתפו

"חתיכת צבועה": הפיצוץ בן טיילור מלכוב לרוסלנה רודינה!

נראה שמניין הפציעות בריאלטי כדורגל הנשים “גולסטאריות” רק עולה ועולה מדי יום וכבר ספרנו 5 סלבס(סילב’י ג’אן, מיטל דיין, מאיה בוסקילה, מאיה בוסקילה ורוסלנה רודינה) שקיבלו פטורים מפעילות ספורטיבית, אך נראה שחוץ מלהיפצע יש גם שליפת ציפורניים חדה בין הכוכבות!?

 

הדוגמנית והאקסית של מלך הזמר המזרחי, רוסלנה רודינה שמשתכרת כב-200 אלף ש”ח במשך 14 ימי הצילומים של הריאלטי הספיקה לפתוח פה גדול על האקסית של בן זיני שגוזרת לא מעט כותרות לאחרונה, טיילור מלכוב ונראה שהכסאח לא הולך להיגמר בקרוב.

[quads id=”1″]

"חתיכת צבועה": הפיצוץ בן טיילור מלכוב לרוסלנה רודינה!
טיילור מלכוב ורוסלנה רודינה קרובות ביום הראשון לצילומים. צילום: רפי דלויה

אז מה בדיוק קרה שם? מסתבר שגם בעונה הזאת של “גולסטאריות” כמו בעונת הגברים האחרונה, אמורה להתרחש סוג הדחה ורודינה לא ממש אהבה את השם שטיילור שמה בתיבת ההצבעות.

 

רוסלנה רודינה, מאיה בוסקילה וטיילור מלכוב חולקות את אותו החדר ומסתבר שמלכוב החליטה לשים את קולה להדחתה של בוסקילה, דבר שהיה תמוהה בעיני רודינה וגרם לה לצאת על טיילור בסגנון “כל האמת בפרצוף” מול כולן וזאת בעקבות הבחירה בשותפתן לחדר!

[quads id=”1″]

"חתיכת צבועה": הפיצוץ בן טיילור מלכוב לרוסלנה רודינה!
ואז הציפורניים נשלפו. צילום: רפי דלויה

 “רוסלנה פשוט אמרה לטיילור את כל האמת בפנים” ואם לשפוט מפינות “כל האמת בפרצוף” כנראה שהיו שם דברים מאוד ג’וסים ששלפה רודינה בפנים של טיילור. מה שגרם לטיילור לצאת בעקיצה משלה וקראה לרוסלנה “צבועה”.

 

עוד נחשף על פי מקורבים כי:”רוסלנה לקחה את זה אישי ולא אהבה את מה שטיילור עשתה למאיה” ולאחר ששתיים החליפו מהלומות זה נגמר בדום שתיקה האחת כלפי השנייה ומאז הם לא מתכוונות לדבר.

[quads id=”1″]

"חתיכת צבועה": הפיצוץ בן טיילור מלכוב לרוסלנה רודינה!
רוסלנה מדדה על קביים לאחר שנפצעה במהלך הצילומים

שמועה מאמינה שמדובר בעוד אייטם ספק מאולץ ספק מוגזם לטובת פרומו לעונה החדשה של הריאלטי ובטוחה שהבנות עוד יעשו שולם שולם לעולם.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות