חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מעיין אדם חושפת ולא חוסכת בפרטים:"עברתי הפלה בכוונה"

מעיין אדם חושפת ולא חוסכת בפרטים:”עברתי הפלה בכוונה”

השמועה אומרת...

שתפו

מעיין אדם חושפת ולא חוסכת בפרטים:"עברתי הפלה בכוונה"

נראה שהשבוע נושא ההפלות בקרב מפורסמים בביצה ולא רק מקומית תופסת תאוצה. לאחר שמייגן מרקל שיתפה שעברה הפלה טבעית והשאירה את אנגליה מוכת תדהמה, הגיע תורה של יוצאת הריאלטי והמגישה מעין אדם לפתוח את הלב בהפכה מרצון שעברה בעצמה.

 

אדם חשפה בפוסט מסוג הפוסטים החושפניים שכבר יצא לנו לראות ממנה לא פעם ברשתות החברתיות את ההפלה שעברה לפני כשלוש שנים כאשר כל זה קרה שהייתה מחוץ לנישואיה הקודמים, וזאת לאחר שלא מזמן שיתפה את עוקביה על תהליך ההריון שהיא מתכוונת לעבור באופן עצמאי.

[quads id=”1″]

מעיין אדם חושפת ולא חוסכת בפרטים:"עברתי הפלה בכוונה"

אחרי שאדם שיתפה את עוקביה לא מזמן שיש לה “חור בלב” מסתבר שעכשיו את אחת הסיבות הנוספות לחור שנפער היא מחליטה לשתף עם העוקבים ברשתות בפוסט הבא מדם ליבה:

 

עברתי הפלה. הכל התחיל לפני שלוש שנים ושני פסים שגרמו לי לקפוץ מאושר עד שכמעט עשיתי חור בתקרה. לא הצלחתי להכנס להריון כשהייתי נשואה ושמחתי לגלות שאני כן יכולה.

 

אבל הפעם זה קרה מחוץ לזוגיות מה שנקרא. והמיט עליי בושה. הרופא הכניס אותי לאולטרסאונד והשתיק את הדופק, כדי שלא אשמע. זה קשה להזכר, כמי שמשתוקקת לפעימת לב קטנה.

[quads id=”1″]

מעיין אדם חושפת ולא חוסכת בפרטים:"עברתי הפלה בכוונה"

נשלחתי לקחת כדור ראשון בבית החולים. הכדור הורג את העובר ברחם אבל לא מרגישים. היה עלי ליטול אותו מול עינייה של האחות, אלוהים יודע למה, אבל היא צריכה לראות. היה קשה לקחת את הכדור הזה. קשה מאוד. יומיים לאחר מכן, אם אינני טועה, הגיע יום ההפלה.

 

הדריכו אותי להביא בקבוק אופטלגין ובגדים להחלפה. ולא לאכול כלום, כי את מיד מקיאה. הגעתי עם תיק מסודר לבית החולים, משערת שאקבל איזו מיטה להתפתל בה מכאבים. שלחו אותי לחדר קטן ומוזנח, מצחין ומלוכלך, בלי שירותים, בלי מקלחת, בלי חלונות(!), עם כסאות פלסטיק צמודים לקירות. חדר שלא היו משכנים בו גם אסירות.

 

בנות החלו להתיישב בח’ הארורה, בהו בתקרה וחיכו שתלך החסידה. לא, לא, לא. על גופתי המתה. אני לא מתכוונת להאנק מכאב, לדמם ולהקיא פה בצוותא, אני לא מוכנה לשבת בחדר הזה גם בשגרה, ואני לא איזו מפונקת, בואו, שרדתי בתנאים של חיה. הפעלתי את כל הקשרים והכישורים שלי וקיבלתי פס הביתה. בשושו, בלי שאף אחד ידע.

[quads id=”1″]

מעיין אדם חושפת ולא חוסכת בפרטים:"עברתי הפלה בכוונה"

שעתיים לאחר מכן זה קרה. אני מוכנה להתערב שככה הגהינום נראה. אחסוך מכם את התיאורים הגרפיים, זה נורא. לא יכולתי לשאת את המחשבה שמישהי עוברת את זה על כסא פלסטיק עם עוד בנות בשורה. אני עוד חושבת לפעמים על הבנות שהשארתי מאחור, ועל בנות שמגיעות לשם כל יום, ומה הן צריכות לעבור.

 

זה מאוד לגיטימי לדבר היום בגילוי לב על הפלה, ובכל פעם שזה צף, כמו החשיפה של מייגן מרקל השבוע, אני יודעת שיש סוג אחד של הפלות שאיש לא יחבק – הפלה בכוונה. יש בהן מימד של בושה ואשמה, הן מעוררות אמוציות ושיח אלים, לכן אף אחת לא תוותר על זכות השתיקה. עובדה, גם אני, השקופה, מעולם לא הזכרתי זאת במילה.

 

אבל זו בדיוק הסיבה שבנות כלואות בחדר הזה כמו בהמה לפני שחיטה. כי אין מודעות איפה שיש הסתרה. כי בתי החולים לא ימהרו לשים כסף על טיפול שמכבד בני אדם, אם אף אחת לא תבקש זאת בקול רם.

[quads id=”1″]

מעיין אדם חושפת ולא חוסכת בפרטים:"עברתי הפלה בכוונה"

לא קל לי לחשוף את זה, זה מהדברים שלא חושפים, אבל למדתי שכדי לשנות – אני מוכנה לשלם מחירים. אני רוצה את תשומת ליבם של בתי החולים. בחלקם, בדקתי, אלו הנהלים. אז אני הראשונה, ומקווה שאתן כוח גם לאחרות, אולי יחד נצליח להפוך את החוויה לקצת יותר מכבדת, בטוח יש מה לעשות.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות