חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
השפלנים חושפים הכל רגע אחרי ההדחה ומודים בהתרגשות:"תודה שקלטתם אותנו"

השפלנים נחשפים בפוסט קורע לב:”שמו עליי תגית של פגום, ילד ללא עתיד”

השמועה אומרת...

שתפו

השפלנים חושפים הכל רגע אחרי ההדחה ומודים בהתרגשות:"תודה שקלטתם אותנו"

הם נכנסו ללב של כולנו כשהראו רגעים של צ’יל וחמלה גם רגע לפני הישורת האחרונה של המירוץ למיליון והודחו בהפתעה ענקית על קו הסיום רגע לפני הגמר.

 

עכשיו, מסתבר שיש סיפור מאחורי מה שקרה שם והם גם מחליטים לחשוף סוד כמוס על דברים שעשו מאחורי הקלעים כנגד חוקי הפורמט:“אורי טען במשך תקופה ארוכה שהודחנו בגלל הבית זונ*ת הזה שעשינו שם”.

[quads id=”1″]

הגרסאות של האחים מתחלקות לגרסה של בן שפלן שאומנם הודה לצופים ולעוקבים מעומק ליבו “אתם מרעיפים עליי כמויות של אהבה שאני לא בטוח שאני יכול להכיל” אך מרבית הפוסט שלו עסק בסוגיית ה”מקדולנדס” שם “פשעו” השניים בזלילת המבורגרים מאחורי גבה של ההפקה.

 

ולגרסה השנייה של אורי שפלן, שהיה נרגש לקבל את כל האהבה מהקהל בימים האחרונים ופרק את כל הסאגה לעוקבים באינסטגרם ועל הדרך חשף באומץ את ילדותו הלא פשוטה ואת הביקורת וההתנהגות הבזויה שחטף ממורים ומפקדים בתור ילד שאמרו לו שהוא “ילד ללא עתיד”.

השפלנים חושפים הכל רגע אחרי ההדחה ומודים בהתרגשות:"תודה שקלטתם אותנו"

כך חשף את עצמו ואת חוויתו אורי שפלן לעוקביו באינסטגרם:

עכשיו אני אכתוב את תחושותיי בפרי סטייל. הכמות האהבה והודעות שאני קיבלתי בשלושה ימים האחרונים זה משו שלא יכלתי לצפות, או לדעת שאני אחווה. אני רוצה להגיד תודה ולהקדיש את הפוסט הזה לכל מי שלקח זמן וכתב לי הודעה. זה כל כך לא מובן מאליו עבורי…❤️

[quads id=”1″]

הדעות שלי על תוכניות ריאלטי הן ברורות, זה בולשיט ומטומטם ובזבוז של הזמן. אבל המירוץ לפאקינג מיליון הזה..עבורי..זה משו מיוחד על אמת. אני בתור ילד מכיתה א ועד סוף הצבא תמיד הייתי האווטסיידר. מורים מפקדים או בוסים חשבו שהם ״כבר הבינו מי אני״. שמו עליי תגית של פגום, ילד ללא עתיד.

השפלנים חושפים הכל רגע אחרי ההדחה ומודים בהתרגשות:"תודה שקלטתם אותנו"

הרגשתי לא שייך לשום מקום ושום דבר. הדבר היחידי שהיה שם עבורי זה המוזיקה. אבל לא הכל נראה קליל ויפה, גם שם הייתי קרוב/ מוכשר אבל זה לא היה לי מספיק . כשהציעו לנו ללכת למירוץ למיליון עונה 5, באמת שפשוט זרמתי עם בנצי ולא ידעתי מה יהיה.התגלתה בפניי הפקת ענק שמעיזה לחלום הכי הכי רחוק בסקאלה ולא להתנצל על כך.

[quads id=”1″]

הכל אפשרי עבורם. מלהטיס בן אדם מהרגע להרגע מאפריקה ללונדון וחזרה כי צריך לקנות ציוד שיש רק בלונדון עד ללארגן תסיסה מסריחה של דגים בכמויות מסחריות. ההפקה של המירוץ למיליון. כשראיתי את הכמות השקעה, נפל לי האסימון שאפשר לחלום הכי רחוק בעולם. ובלי קשר להפקה המדהימה והגרנדיוזית, המשחק שלי ושל בנצי בעונה 5, פשוט ניער אותי והראה לי שאפשר לעשות הכל בחיים הללו, אבל תחושת הפספוס נשארה חזק.

 

הייתי ילד צעיר, וידעתי שהתפלק לי ושיצאתי דיי אפס כשיצאתי למירוץ עונה 5, כי לא הייתי שם בשביל בנצי ויותר מזה- לא הייתי שם בשביל עצמי. השנים עוברות ואת האנרגיה של הכל אפשרי לקחתי לחיים שלי האמיתיים.

השפלנים חושפים הכל רגע אחרי ההדחה ומודים בהתרגשות:"תודה שקלטתם אותנו"

[quads id=”1″]

הצבתי לעצמי רף גבוה בכל דבר שעשיתי, והתגלה בפניי שאלו החיים, שים את הפוקוס חזק, ותקבל תוצאה חזקה. קיבלתי סטירות והלב שרף מכאב. והבנתי שהדבר היחידי עבורי- זה המוסיקה, זה הרוקאנרול. תאמת שהייתה בזה נחמה ענקית. פאק על כולם- זה רק אני הריפים והמוסיקה האפלה שלי. ופתאום? אני מקבל טלפון.

 

״מפיקה המירוץ למיליון״ ואט דה פאק. ״הלו״ ״היי למה מפיקה המירוץ למיליון מצלצלת אליי? עשיתי עונה אחת כבר. אל תיהיו מטורפים…״ היא אומרת: ״אנחנו מטורפים חביבי, מה הלוז שלכם בחודשיים הקרובים? כי אנחנו מצלמים מירוץ של זוגות שהיו פעם ואנחנו רוצים את השפלנים בעונה.״

[quads id=”1″]

והנה החוויה הזו הגיעה לסופה, אני עדיין באווירה של פאק על כולם וזה רק אני והמוסיקה האפלה שלי, אבל בנוסף , מרגיש כאילו אני מיליארדר. תודה לצוות שגרם לזה לקרות ותודה לכולכם שקלטתם אותי ואת בנצילה.❤️

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות