אתי לוי יוצאת נגד יהודה וקארין:"שק של נחשים, תתביישו לכם!"

אתי לוי יוצאת נגד יהודה וקארין:"שק של נחשים, תתביישו לכם!"

השמועה אומרת...

שתפו

אתי לוי יוצאת נגד יהודה וקארין:"שק של נחשים, תתביישו לכם!"

מסתבר שלא כל האקשן הקשור לדיירי "האח הגדול" מתרחש בגבולות הבית המפורסם במדינה. לאחר שמספר דיירים "הסתבכו" במילותיהם או בהתנהגותם כלפי זהבה בן, אחותה אתי יוצאת עכשיו להגנתה.

 

כזכור, יהודה פתח לפני מספר ימים בפני הדיירים על כך שזהבה היא לא הדיירת הכי מעניינת או קורנת בבית ואף תייג אותה בתור משעממת. דבר שזכה לתגובות בפורומים שמצד אחד מצדיקות מאוד את יהודה שאכן זהבה היא דיירת שיחסית לא "מתערבבת בבית" ומנגד היו כאלה שנפגעו קשות מדבריו של יהודה כנגד הדיירת האהובה.

 

בנוסף לדברים שאמר יהודה, אתי לוי גם רמזה לשמה של הדיירת קארין(ק,א,ר) שכנראה לא ממש קרובה לזהבה בלשון המעטה והחליטה לצרף לפוסט הבא שכתבה גם אזכור מרומז לשמה של מלכת היופי לשעבר. כמו כן מתוך האותיות האלה שנבחרו בקפידה היא התכוונה גם לאילון.

[quads id="1"]

אתי שמה מטרה על יהודה וק,א,ר (קארין, אילון ורונית או דווקא רמי?)

 

אילו הדברים ששיתפה אתי לוי ברשתות החברתיות וזכו לאלפי תגובות בפחות מיממה:

בדרך כלל אני לא נוהגת להתערב בשום דבר שקשור לאחרים, הפעם החלטתי להגיב בגלל שמדובר באחותי, תאומה שלי, הדם שלי, שהיא חלק בלתי ניפרד ממני. לא יכולתי לשתוק ! אף אחד בעולם הזה לא מכיר את אחותי זהבה לעומק כמוני גם אם הוא יחפור!

 

כמו שכבר ברור לכולם לזהבה יש לב ענק אבל אתם עדיין לא יודעים עוד כמה הוא ענק ? לב שמלא בחמלה ורחמים אינסופיים לא רק כלפי בני אדם אלא גם כלפי בעלי חיים. אפילו שהיא לא טבעונית, ואני כן. זו אהבה וחמלה שגדלנו עליה ובאה לנו מהבית, נולדנו איתה.

[quads id="1"]

אחותי היא הדבר הכי טהור עלי אדמות היא מבינה הרבה מאוד דברים באינטואיציה החזקה שלה, בחוכמה הפנימית שלה, למרות שהיא לא מביעה את זה, היא אומרת רק את מה שצריך ולא יותר, כי היא אחותי אהובתי נותנת ועושה טוב עזרה ונתינה לזולת, והשקט שלה הוא הנשק הכי חזק שלה!

 

דרך השקט שלה היא נילחמת בכולם. ואני יודעת שאם אתה מפיץ טוב תקבל טוב, תפיץ רע תקבל רע, הכל קארמה והכל יחזור אל אותו אדם כפול וכפליים. אז כל אלה שרק מנסים לפגוע להכפיש אותה או לצחוק מאחורי גבה כל הזמן, (ד) שעושה את עצמו חבר שלה עאלק..! והמבין יבין ! להעליב, לשנוא שינאת חינם, או לעשות חרם ? כמוך למשל אדון יהודה ו.. (ק, א, ר) רמזתי בסוגריים את השמות שלכם כי אתם אפילו לא ראויים שאני אכתוב את שימכם המלא. אתם חבורת לצים, שק של נחשים, מכישים ובורחים כמו אחרוני הפחדנים, אגב, יש לי שיר שהקלטתי לפני הרבה שנים על שונאים וקנאים שנקרא 'קנאים'.

[quads id="1"]

אתי לוי יוצאת נגד יהודה וקארין:"שק של נחשים, תתביישו לכם!"

תתביישו לכם! הרי אחד שירק בפנים של אמא שלו אין לו טיפת כבוד לא לעצמו, ובטח לא לסובבים אותו, ' הוא בעצמו שונא את עצמו.' זה בא מהבית שלו. שנאה היא דבר מסוכן מאוד. ברגע שהיא היכתה שורשים בלבך מהבית שלך, קשה ביותר לנער אותה מעליך. תהיי חזקה אחותי האלופה. את תותחית על !

 

את ורד בשדה של הרבה קוצים שם, תומכת בך ! מחזקת אותך ! אני חיה אותך כל שנייה גם כשאת רחוקה ממני, בלב שלי תמיד ! באנו לעולם הזה ביחד, ויחד אנחנו כח שאי אפשר להביס אנחנו בלתי מנוצחות ! שלעולם לא תיפול רוחך מאנשים שרק אומללות קינאה ורוע לב מגדירים אותם. את מעל זה כי את מלכה !!! 👑

[quads id="1"]

המודח הבא מבית האח הגדול הוא?? לחצו להצבעה!

 

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות