רונית לוי לא נשארת חייבת וחושפת את כל האמת מבית האח הגדול!?

רונית לוי לא נשארת חייבת וחושפת את כל האמת מבית האח הגדול!?

השמועה אומרת...

שתפו

רונית לוי לא נשארת חייבת וחושפת את כל האמת מבית האח הגדול!?
צילום: מיכה לבוטון

המודחת ה-5 מבית “האח הגדול” ומי שהייתה הפה הגדול של הימין, רונית לוי אומנם כבר הספיקה לנחות בבית וטיפה להתרענן מענייני האח, ולמרות שסיפרה שהיא לא צופה בערוץ 26 ואין לה גם זמן להתעדכן בתוכניות, היא החליטה לסכם את השהות שלה בבית ולירות כמה חצים לכיוון כמה דיירות ספציפיות!

 

רונית כתבה והעלתה את הפוסט הבא ברשתות החברתיות ובו בין היתר פתחה שוב על לינור ואמרה עליה לא מעט דברים קשים כגון שיש לה בעיה חמורה של אלכוהול וגם על כך שהיא “מתמסכנת ומשקרת לכולם.”

[quads id=”1″]

רונית לוי לא נשארת חייבת וחושפת את כל האמת מבית האח הגדול!?

רציתם שאסכם לכם קצת על השהות שלי בבית האח הגדול ועל הדיירים, אז הנה. זה יהיה קצת ארוך ואני מקווה שאצליח לענות על כל השאלות ששלחתם לי. נתחיל מכמה מסקנות: גם בערוץ 26 אתם לא רואים את כל ההתרחשויות בבית. אם אין לכם כוונה להתברג בתעשיה, אל תגיעו לשם.

 

רוב הדיירים הכירו מהבית ומהתעשיה, ככה שאתם מראש בעמדה נחותה. אם קשה לכם עם תגובות קשות, אל תתקרבו לשם, אין לכם שליטה על העריכה ולכן הרבה פעמים תצויירו כאנשים שונים ממה שאתם באמת. הדבר היחיד שמפריע לי שאני נראית שם הרבה יותר שמנה ומבוגרת ממה שאני במציאות.

 

ועכשיו לעניין: יש שם דיירים שמאוד נכנסו לי ללב. ג’וזי נשמה טהורה וענקית גם יהודה וזהבה שהיא כולה לב. גם את גל אני מאוד אוהבת וכן התחברתי לאילון ומור ועוד. כשנכנסתי, גברת שולה זקן הרעילה את כל הבית עלי ובשבוע הראשון הייתי יושבת שעות לבד, עד שהתחברתי לצעירים יותר ולזהבה שהיא נשמה טהורה.

[quads id=”1″]

יש שם את ליאור שהוא קסם של בחור אבל הוא מהאום עם נטיה קלה שמאלה. קודם נפרק שקרים: היתה לנו תורנות מטבח של שטיפת כלים וכן עמדתי בה וגם בנקיונות בימי שישי. נכון שלא בישלתי, זאת היתה טריטוריה של המחנה השני, הם הזמינו מה שרצו ותמיד היה חוסר במוצרים ותבלינים ולכן השארתי להם להסתדר עם מה שהביאו.

[quads id=”1″]

רונית לוי ברגע ההדחה עם הקופסה שלקחה כמזכרת

מה לי ולכוסמת, ,קינואה ועוד מאכלים של תוכים שמעולם לא נכנסו אלי הביתה? לגבי הסיגריות: כן אני מעשנת כבדה(2קופסאות ליום) שם עישנתי פחות מחצי מכמות הסיגריות שאני מעשנת בחוץ וכן ויתרתי על דברים בתקציב בגלל זה. לעומתי, אחרים כמו תום שהם מעשנים חברתיים הזמינו סיגריות כשהם לא חייבים לעשן.

 

עליהם אף אחד לא דיבר. אף אחד לא ויתר על דברים שלו, אל תדאגו. זהבה אמנם ויתרה על קופסא והיתה מסכנה צריכה לעשן תן לי כל הזמן. לגבי לינור: כשנכנסה בכתה לי שהצעירים מנדים אותה ואני שמרתי עליה כמו הבת שלי.

[quads id=”1″]

כשהתחברה עם רמי, באה לבכות לי ששולה עקצה אותה שהיא עושה טיזינג למבוגרים ובמיוחד לרמי והיא לא רוצה שירכלו עליה בבית ובחוץ כי היא רואה בו אבא. אמרתי לה מדאגה, פחות ידיים ונגיעות אם את לא רוצה שיחשבו ככה. כשהלכתי לישון, בכתה (שוב בהצגה) על מה שאמרתי לה.

 

ואז כשסיפרו לי, הפילה את כל התיק על ימית. שם קלטתי שהיא מתמסכנת ומשקרת לכולם. ערב אחד רמי שאל אותי מי הכי יפה בבית, אמרתי שקארין, היא נפגעה ולקחה אותי לשיחה, איך העזתי להגיד את זה לידה. הגענו לחדר של הנעלמים, שם האח הראה לנו כל מני קטעים שהדיירים אומרים עלינו ואז התפוצצתי עליה.

 

את זה לא ראיתם. שם גם הבנתי שיש לה בעיה חמורה עם אלכוהול ועוד.. בסוויטה היא לא הפסיקה לעקוץ שאני מתחנפת לקארין ואז רבנו, אסור להגיד לידה שמישהי יפה ממנה. בלי קשר אלי, כשאני נכנסתי להתקלח, היא רבה עם אילון והשתוללה שהאח יוציא אותה מהחדר. בקטע עם התמונה, הבנתי שהיא משקרת, כי היא סיפרה לי שהיא ואמא שלה לא! עם אחותה לא דיברה במשך שנים וכו’ חוץ מזה זאת היתה אגואיסטיות לשמה, כשיש שם הורים לילדים. בסוף נוכחתם שהעדיפה את האיפור.

[quads id=”1″]

רונית לוי לא נשארת חייבת וחושפת את כל האמת מבית האח הגדול!?

 

גם השקר על החבר שלה התברר שם, אבל כל זה שלה. ועכשיו למלחמות בבית: יש שם רכלנים שמחממים את האווירה, שעוקצים את יהודה, אילון או ג’וזי ואתם לא מבינים מאיפה ההתפרצות. וכמה דברים אחרונים לגבי: אני לא שחקנית! אני באה מהפריפריה, שם דואגים לחיים עצמם ולא מתעסקים במותגים ומסעדות. השיחות האלו לא דיברו אלי. כן, לפעמים איבדתי את זה, אבל רק כי ראיתי דברים ומהלכים של שחקנים שבאו מוכנים למשחק. אני לא באתי לקחת את המליון וגם לא ביקשתי להיכנס לתכנית.

 

כל מה שראיתי אמרתי וצדקתי! לא שיקרתי, לא רימיתי ולא שיחקתי לפעמים זה היה בכעס ולפעמים זה היה בטוב, הכל יותר מועצם שם כמו בסיר לחץ, כשאת יודעת שמרכלים עלייך וזה כדי להשפיע על הקהל בחוץ. היום אני רואה מלא פוסטים שרונית צדקה בכל מה שאמרה. שאני חדה ושנונה וידעתי שתגיעו למסקנה הזאת.

[quads id=”1″]

צפיתי את המהלכים, ראיתי מה הולך שם ואת המשחקים, בחרתי לא לשחק. למזלי יצאתי לבחירות, לעזור לביבי לנצח בכל המרץ. תזכרו תמיד שזה רק משחק והשחקן הטוב מנצח. אוהבת את כל התומכים והמעריצים( אני בשוק מכל האהבה הזאת) שמחה להיות בחיק משפחתי והחברים שלי.

מי המנצח הגדול של העונה? לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות