אחותה של ימית מגיבה בכעס:"ימית יורקת לבאר שממנה היא שותה"

אחותה של ימית מגיבה בכעס:"ימית יורקת לבאר שממנה היא שותה"

בפרק הקודם של "האח הגדול" בעיצומה של משימת האשרם סיפרה ימית את סיפורה הקשה על כך שישנה בבית הספר ובעצם גדלה ברחוב ושהפחד הכי גדול שלה היה בית המשפחה "לא מפחדת מכלום, מפחדת מהבית".

 

ימית עוד סיפרה כי הייתה נוהגת לקוות שיזמינו אותה לישון החברות מבית הספר כדי לקבל "לילה חלומי, מיטה וארוחה חמה" ואת המקלחות שלה בדרך כלל הייתה עושה בכיור בית הספר וממש לא בבית אצל המשפחה.

אחותה של ימית מגיבה בכעס:"ימית יורקת לבאר שממנה היא שותה"
ימית מוכרזת כמועמדת להדחה בפרק של אמש עם יהודה בספה

הסיפור לא נגמר אך מסתבר שהקטע המלא מהפרק הגיע למשפחתה של ימית, אחותה שצפתה בדברים שנאמרו הגיבה בצורה שלא תשתמע לשני פנים:"כעס מטורףף, זה בדיה ושקר. אני בהלם! ההורים שלי תמיד עזרו.. הם לא כאלה! אולי היא חושבת שהקהל בחוץ יסכים להשאיר דיירים בעייתיים. ימית יורקת לבאר שממנה היא שותה 39 שנה".

 

מור עוד הוסיפה כי:"ימית הייתה ילדה מרדנית, היה לה קושי מבחינת החינוך של ההורים. היא הייתה מורדת. ההורים ניסו לחנך אותה מה שמצופה מהורים, וכשאתה מתבגר אתה מבין שהם עשו את זה לטובתך. שתעשה שיעורים, שתצליח".

גם אחיה של ימית, בן אריה הביעה את תגובתו לקטע הקשה שימית סיפקה בחדר האח: "אז מה אם הבית היה בית קשוח? זה היה בית אוהב ותומך! בתכנית אחותי ימית לימדה אותם להכין פרנץ' טוסט, ימית למדה את זה מאמא. כשלאמא שלי לא היה כוח להכין ארוחה מושקעת היא הייתה מכינה פרנץ' טוסט."

 

עוד הוסיף ואמר:"הייתי כועס על ההורים שלי על כמות האוכל שיש בסופי שבוע. ימית לא גדלה ברחוב. היא לא חינכה את עצמה והיא לא גדלה מסכנה. היה לה בית והורים שקנו לה בגדים, אוכל ומיטה חמה. גדלנו בבית די רחב. היה מספיק מקום לכולם".

גל,תום,ליאור או ימית: מי המודח בשבת? לחצו כאן