חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אחות של לינור סביניק יוצאת בזעם ברשת:"נמאסה עלינו השנאת חינם הזו"

אחות של לינור סביניק יוצאת בזעם ברשת:”נמאסה עלינו השנאת חינם הזו”

השמועה אומרת...

שתפו

אחות של לינור סביניק יוצאת בזעם:"נמאסה עלינו השנאת חינם הזו"

זה לא סוד שהרשתות החברתיות ופורומי “האח הגדול” למיניהם מפוצצים בביקורות, טיפונות ומה לא כלפי הדיירים שבבית וזה חוזר בכל עונה ועונה. אך לאחרונה נראה שמרבית הביקורת מתנקזת בעיקר לכיוונה של הדיירת לינור סביניק שנראית צמודה יותר ויותר לדייר רמי ורד, איתו יזמה קשר אפלטוני שלעיני הצופים נראה כמו משהו אחר לגמרי.

 

אם לא מספיקה הביקורת של הקהל על הקשר הספר מוזר ספק נורמטיבי שנוצר בינה לבין רמי, אם להוסיף את המתיחות בבית בינה לבין המחנה הנגדי של יהודה וג’וזי וההתכתשויות ביניהם, זה לא ממש הוסיף לה נקודות זכות בעיני הטוקבקיסטים שידם קלה על המקלדת.

[quads id=”1″]

אחות של לינור סביניק יוצאת בזעם:"נמאסה עלינו השנאת חינם הזו"
לינור סביניק בתמונה מהחיים מחוץ לבית “האח הגדול” מתוך הפייסבוק

אחות של לינור, שירין אשר החליטה להעלות לפורום האח הגדול ולצאת בפוסט זועם לטוקבקיסטים שלא מפסיקים לטנף על אחותה ואלו הדברים שכתבה:


 

“בהנחה שאחד מדיירי הבית היה הילד/אח/משפחה שלכם, איך היתם מרגישים אם מישהו היה כותב עליו דברי נאצה כמו שאתם כותבים פה מהבוקר עד הערב? ולמי שאין משהו טוב לכתוב שיחסוך מימני!!! אני שירין ואני אחותה של לינור סביניק! והדברים שאתם כותבים פה על הדיירים זה פשוט נורא!”

 

והוסיפה: “שכחתם שכולנו בני אדם ולכולם יש משפחות בחוץ שקוראות את מה שאתם כותבים! מותר לכם לא להתחבר למה שהם מייצגים או אומרים, אבל אם אין לכם משהו טוב לכתוב תתקדמו ביום שלכם לדברים חשובים יותר!!!!! נמאסה עלינו השנאת חינם הזו!!!!!!!.”

[quads id=”1″]

אחות של לינור סביניק יוצאת בזעם:"נמאסה עלינו השנאת חינם הזו"
לינור ואמא בתמונה מהאלבום המשפחתי בטיול ליוון

בתגובה לפוסט שלה הגיבו לה מספר חברי פורום באופן מזדהה אך היו אחרים שהמשיכו לבקר אותה ואת אחותה. טוקבקיסטית אחת הגיבה לה:“איזה אומץ!!!!! למה אתם לא מושכים אותה החוצה להגן על טיפת הכבוד שאולי נשארה לה??? הרסה לעצמה. יש לה דיבור נגוע. והיא ערסית. ולמה לעזאזל אנחנו משלמים לראות טראש??? יאק . אבל שאפו על האומץ שלך…. אני במקומך לא הייתי מעזה.”

[quads id=”1″]

וזה לא נגמר שם, שירין שספגה המון ביקורת לצד תגובות מפרגנות החליטה להגיב למגיבים שלא ממש אהבו את הפוסט שלה:

 

“‎איפה מה שכתבתי ואיפה מה שכולכם עונים פה?????? כמובן שלכולכם מותר לכתוב את דעתכם ומותר לכם לא להתחבר!!! אבל יש דרך להתבטא ולהגיד את הדברים! הצורה שבה אתם מעבירים את המסרים שלכם לוקה בחסר!!! אפשר לכתוב את מה שאתם חושבים בצורה יפה מבלי לפגוע ולהכפיש!!!!!! אתם פשוט איבדתם את זה…

אחות של לינור סביניק יוצאת בזעם ברשת:"נמאסה עלינו השנאת חינם הזו"
אחות של לינור: שירין אשר. מגנה על אחותה באומץ מוערך ביותר.

והוסיפה בתגובה לאותם מגיבים נגד אחותה: “סך הכל תוכנית בידור שאמורה להעביר לכם את הזמן בנעימים…. במקום זה אתם עסוקים בלכתוב דברי נאצה**** וחשוב שתבינו שיש פה הורים ומשפחות שקוראים את מה שאתם כותבים! אז אפשר להשתדל ולהעביר את דעותיכם בצורה נעימה יותר – לא יקרה לכם כלום! אחלה ערב לכולם!‎”

[quads id=”1″]

המנצח הגדול של העונה הוא? לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות