ההדחה הכי מכורה בתולדות האח הגדול? כל הפרטים בפנים

ההדחה הכי מכורה בתולדות האח הגדול? כל הפרטים בפנים

השמועה אומרת...

שתפו

ההדחה הכי מכורה בתולדות האח הגדול? כל הפרטים בפנים

זעם ההדחה והתדהמה הגדולה בניגוד לכל התחזיות כולל סקר שמועה שצפה כי גל גברעם היא המנצחת הגדולה של העונה לא מעט פעמים הביא לא מעט גולשים ברשת לאקסטזה של הטחת האשמות על כך שהכל מכור, מתוכנן ובעצם לצופים אין שום השפעה ורק ההפקה קובעת. אך האם כך? החלטנו לתת תשובות לכל השאלות.

 

איך גל שהייתה מקום ראשון בסקרים כולל של שמועה הודחה בשלב כזה של המשחק?

 

שאלה מצויינת, ולמעשה יש תשובה דיי הגיונית מאחוריה. נתחיל מהסבר על הסקר:

ראשית ההבדלים בין גל,יהודה,ג’וזי בסקר היו בהפרש של 2 אחוז(כ-500 עד 700 קולות). ההבדלים בין ליאור אליהם היה של כ-7 אחוז בלבד(2500 קולות~). הבדלים שהם לא בגדר הכרעה כשמדובר בניסיון להתחקות אחר תוצאות האמת, אך יש סיבות נוספות.

[quads id=”1″]

לעיתים כשהמצביעים נוהרים להצביע בסקרים הם שוכחים או לא תמיד מבצעים “סנכרון” מול ההצבעות הרשמיות של האח הגדול ובעצם נוצר מצב של חור בין ההצבעות בפועל לבין ההצבעות בסקרים. בהצבעה כל כך משמעותית עם “תותחים כבדים” כל תנודה יכולה להיות משמעותית.

 

קהל המצביעים בסקר מול קהל המצביעים בפועל בהצבעות הרשמיות הוא צעיר יותר שמאורע יותר ברשתות החברתיות ומגיע לצורך העניין גם מהאינסטגרם, איזור הנוחות של גל גברעם בעלת קרוב לחצי מיליון העוקבים. ולכן סביר להניח שגל תקבל פאקטור קולות הרבה יותר גבוהה בסקרים המקושרים לרשתות החברתיות לרבות סקר שמועה בשונה מהצבעות בזמן האמת.

[quads id=”1″]

ההדחה הכי מכורה בתולדות האח הגדול? כל הפרטים בפנים

בתחילת השידור גיא הכריז כי יש 1,890,000 הצבעות כאשר הכל צמוד ובסוף השידור סך ההצבעות הגיע כבר ל-2,257,000! המון שינויים ותנודות יכולים לקרות בשידור עצמו עם הפרש הצבעות כזה וכאשר גם ההצבעות משתנות בהתאם לנרטיב התוכנית וגם קהל מצביעים שאינו פעיל בדרך כלל בסקרים הכולל קהל מבוגר שבא לידי ביטוי “בדקה ה-90” שכנראה העדיף מועמדים אחרים מאשר גל.

 

סיבות נוספות שהביאו להדחתה של גל:

מספר בלוגים גדולים כולל בלוג בטטת כורסה וגוועלד העלו קמפיינים של הצבעות לחיזוק ליאור בהדחה האחרונה, וזה לגמרי עבד. למעשה ליאור הצליח להגיע למקום ה-2 בסך ההצבעות(ממקור פנימי).

[quads id=”1″]

הסיבה הטבעית, גל התחלשה לאחרונה גם בסקרים וגם בדעת הקהל לאחר שחלק מהקהל שלה “התאכזב” מההתנהגות שלה בבית משלל סיבות באופן הדרגתי ומתמשך, כמו כן מספר הפרובוקציות המיניות שנקשרו אליה, הסיפורים הפרובוקטיביים על האקס שיכלו להיחסך מהקהל באופן חוזר וכו’. זאת בתוספת לסיבות שנרשמו לעיל + ההדחה המאוד קשוחה הזאת + חוסר מזל כי בכל הדחה אחרת הייתה כנראה שורדת.

האם ההדחה של גל הייתה מכורה ונקבעה על ידי ההפקה?

 

לא. ההדחה של גל הייתה לגמרי לגיטימית וחוקית, היא באמת קיבלה פחות קולות משאר המועמדים וזה היה צמוד. למעשה חשפנו בעמוד האינסטגרם של שמועה את התוצאות בתכל’ס להדחה אמש ומתברר שיהודה היה במקום ה-1, ליאור במקום ה-2, ג’וזי במקום השלישי וגל אחרון.

[quads id=”1″]

ההדחה הכי מכורה בתולדות האח הגדול? כל הפרטים בפנים

למה גל לא קיבלה בכלל זמן מסך בפרקים האחרונים לעומת יהודה “חביב ההפקה”?

 

כנראה שלא היו מספיק אירועים שהיו חשובים להפקה מבחינת הנרטיב הקשורים לגל, אין לנו באמת את היכולת להבין את החישובים מעבר לכך. מה שכן, ליאור לא קיבל 50% מזמן המסך של גל לצורך העניין ועדיין שרד את ההדחה, כך שזה לא כל כך רלוונטי. הקהל התומך הוא קהל שצופה בלייב ומגובש כבר ביום ה-70~ לתוכנית כדי לחזק את הדייר שלו.

[quads id=”1″]

איך ההפקה ידעה שג’וזי לא יודח והקימה סביבו את המשימה הסודית??

 

הוסבר ע”י מקורב להפקה כי בזמן הפרסומות בשידור אתמול נקראו הדיירים בזוגות לחדר “האח הגדול” לקבלת עדכון בעניין המשימה הסודית השבוע.

 

כאשר ליאור ויהודה שרדו את ההדחה, בזמן הפרסומות נכנסו לאח גם כן כדי לקבל תדרוך על המשימה הסודית. ואז נשארו רק ג’וזי וגל כדיירים שלא יודעים על המשימה הסודית. מה שבעצם גרם לזה שמי מהם שישאר בבית לאחר ההדחה יהיה הדייר היחיד שלא יודע על המשימה הסודית, שזה היה בסוף ג’וזי.

[quads id=”1″]

סקר מנצח העונה נפתח אחרי הדחתה של גל!!

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות