מאחדים כוחות: גל גברעם ובנה של זהבה בן עושים הפתעה!

מאחדים כוחות: גל גברעם ובנה של זהבה בן עושים הפתעה!

כוכבת "האח הגדול" ואושיית הרשת גל גברעם מסרבת לנתק את עצמה מכל הקשור לתוכנית הריאלטי ממנה הודחה לפני כשבועיים ונראה שההתלהבות והאנרגיה בכל הקשור לפרגון לבן זוגה שנשאר בבית עדיין בשיאה.

 

אחרי שלל ראיונות בתקשורת ומפגש צפוף מאוד עם המודחת הטרייה לינור סביניק, גם היום בבוקר החליטה גברעם להפתיעה ולצאת לגבעת הצעקות שבנווה אילון כדי לתת חיזוק לבן זוגה תום חיימוב, רק שאת המסע שלה לגבעות הקרירות לצד האולפן עשתה יחד עם לא אחר מאשר בנה האהוב של זהבה – בן רוזן.

מאחדים כוחות: גל גברעם ובנה של זהבה בן עושים הפתעה!
הספיקה גם להיפגש עם לינור מספר פעמים וזה כלל נשיקה צמודה, גל גברעם מתוך הסטורי

השניים הגיעו מצוידים היטב עם מערכות הגברה ומיקרופון וכמובן, צוות פפראצי וצילום שרק חיכה לרגע המיוחל והרימו צעקות ליקירם שבבית. גל צעקה:"תום, גל אוהבת אותך!" ואילו בן רוזן הצטרף לצעקות:"אמא זה בן, אני אוהב אותך וגאה בך. כולם מאחורייך!".

 

למרבה הצער את הצעקות של השניים לא שמעו הדיירים כלל מכיוון שהם לא היו ברגע הזה בחצר כדי לקבל את המסרים מהאהובים. אך את האפקט התקשורתי זה לגמרי עשה מכיוון שהעניין סוקר בכל רחבי עמודי הבידור. כזכור, זו לא הפעם הראשונה שבן הגיע לצעוק ואף נפגש עם אמו כבר בתוכנית.

 

ולגבי החיבור שלו עם גל, עוד בבית סיפרה גל בהתלהבות גם היא רוצה לפגוש את בן במציאות ולשבת איתו לדרינק, עכשיו הם לגמרי הלכו על כל הקופה במשותף וכנראה שזו רק ההתחלה!

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן