הותר לפרסום: הסיבה המדויקת שהובילה להדחה של יהודה והמחאה שיצאה לדרך!

הותר לפרסום: הסיבה המדויקת שהובילה להדחה של יהודה והמחאה שיצאה לדרך!

השמועה אומרת...

שתפו

הותר לפרסום: הסיבה המדויקת שהובילה להדחה של יהודה והמחאה שיצאה לדרך!

אחרי שחשפנו לכם כאן לראשונה ברשת לפני כולם על הסיבה האמיתית שיהודה הועזב מבית “האח הגדול”, היה עוד פרט אחד שידענו אבל לא הותר לפרסום ברגע שיגור הידיעה. ועכשיו אפשר לחשוף לכם אותו.

 

הכל התחיל כאשר יהודה ואלמוג שוחחו או היו באמצע אקט מסוים שגרר התערבות\הערה של הדיירים ורמי שכנראה לא אהב את השיח בין יהודה לאלמוג או שהדבר הפריע לו בצורה מסוימת. יהודה שלא אהב את ההתערבות הגיב ומשם נוצרה מהומה בינו לבין רמי שנגמרה בהתבטאות אחת יותר מדי.

[quads id=”3″]

הותר לפרסום: הסיבה המדויקת שהובילה להדחה של יהודה!
יהודה בשיחה מהימים הראשונים בבית האח הגדול

פה מגיעות שני גרסאות מעט שונות שאחת מהן בטוח הנכונה. האחת – שבמהלך התלהטות הדברים יהודה זרק לרמי יציאה:”כשנפגש בחוץ אגרור לך את הראש על הכביש” ומתברר שהאח הגדול כבר הזהיר את יהודה על התבטאויות דומות בעבר והפעם הוא קיבל כרטיס אדום.

 

הגרסה הנוספת היא שיהודה הלהוט נכנס לחדר “האח הגדול” ושם פרש איומים כלפי רמי\דרישה מאוד מובהקת לטפל בהתנהלות שלו מולו ושם נזרקה ההתבטאות הקשה שלמרות שנאמרה בחדרי חדרים הייתה יותר מדי קיצונית והובילו לצורך להעזיב אותו מהבית.

[quads id=”5″]

ההחלטה להוציא את יהודה מהבית הגיע לאחר ייעוץ משפטי עם וועדת האתיקה הקשורה לתוכנית. לא ניתנה ליהודה האפשרות להיפרד מהדיירים האחרים והזעם על האופן שבהם הדברים קרו גרם לזעם אדיר בקרב הצופים ההמומים לא פחות מהמשפחה.

הותר לפרסום: הסיבה המדויקת שהובילה להדחה של יהודה!

כזכור, הביף בין רמי ויהודה נפרש כמעט לכל אורך העונה ולרוב זה היה זה הצד השני שכל פעם חיפש איך לגרום ליהודה לצאת מדעתו ולצאת מהתוכנית.

[quads id=”1″]

עוד זעמו תומכיו של יהודה כי התבטאויות של רמי כגון:“איך בא לי לפוצץ את המזד**ן הזה במכות, אין לך מושג” כנראה שכן הצליחו לעבור את וועדת האתיקה ושאין צדק במהלך החד צדדי להדחתו של יהודה בעקבות דברים מילוליים שנאמרו.

@shmua.comאנחנו פשוט בהלם!! קלטו מה רמי אומר 😳😱 ##מצחיק ##bigbrother ##שמועה ##fory ##foryou ##fyp ##האחהגדול ##newy ##viral #

♬ צליל מקורי – שמועה בידור

צפו בהפגנות שיצאו היום לדרך בנווה אילן וספרו לנו מה אתם חושבים עכשיו על הסיבה להדחתו בתגובת בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות