אחרי המקרה הקיצוני: לא תאמינו עם מי יהודה נפגש לסגור חשבון!

אחרי המקרה הקיצוני: לא תאמינו עם מי יהודה נפגש לסגור חשבון!

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי המקרי הקיצוני: לא תאמינו עם מי יהודה נפגש לסגור חשבון!

זה היה אולי הפרק הכי מתוח, קיצוני ויש יגידו מפחיד ומבעית של העונה. האלימות שהגיע לשיאים חדשים בבית “האח הגדול”, האיומים, הקללות, המתח שהיה אפשר לחתוך בסכין. ועכשיו שהכל נפתח באופן סופי בפרק האחרון אפשר להסתכל על התמונה המלאה ולשפוט בצד של מי אתם באמת.

 

אך שימו בצד רגע את האירועים הדרמטיים שהתרחשו בבית. יהודה שכאמור הועזב מהבית לאחר שעבר על החוקים כפי שצפינו הספיק ממש בשעות האחרונות לתת אות חיים ראשון במסר למעריצים ולהיפגש שוב או יותר נכון לסגור מעגל ולא תאמינו עם מי!

[quads id=”3″]

האיחוד החלקי: רונית, יהודה ואילון במפגש “משמר הלילה” במתכונת מצומצמת

רונית העלתה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה כאשר היא מחובקת עם חבריה לבית, אילון אקון וכמובן המודח הטרי שכל אור הזרקורים עליו: יהודה יצחקוב. השלושה נפגשו בצאת השבת ונראו מחויכים ושמחים ונראה גם שרונית הוסיפה מסר לאותו הפוסט ויש כנראה תמיכה חד משמעית במתמודד ספציפי שנשאר בבית של האח לניצחון!?

 

רונית כתבה בפוסט: “החונטה האהובה שלי( אחד עדיין בבית ומחזיקים לו אצבעות) אוהבת אתכם הכי הרבה בעולם. נהניתי לפגוש אתכם, תותחים! את ג’וזי נצרף אחרי הגמר”.

[quads id=”5″]

יהודה מסכים עם הבחירה של רונית? בפוזה עם ג’וזי בבית האח הגדול

בואו לספר לנו בפוסט הרשמי של שמועה מה אתם חושבים על הפיצוץ של רמי ויהודה, בצד של מי אתם? והאם אתם חושבים שדברים היו יכולים להיגמר אחרת.

[quads id=”1″]

 

 

 

Could not load the poll.

 

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות