חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
למי רמי ורד היה "מוריד כאפה" ולמה זה עצבן את ימית אברמוב!?

למי רמי ורד היה “מוריד כאפה” ולמה זה עצבן את ימית אברמוב!?

השמועה אומרת...

שתפו

למי רמי ורד היה "מוריד כאפה" ולמה זה עצבן את ימית אברמוב!?

חלק מצופי הלייב בערוץ 26 היום בבוקר היו מעט המומים מאמירה של הדייר רמי ורד. אותה אמירה התפשטה בשיתופים ברשתות החברתיות כמו אש בשדה קוצים. האם בעקבות המתיחות שלו שהובילה להדחה של יהודה הוא זוכה לביקורת חריפה יותר מהרגיל או שפשוט אין מקום אפילו בצחוק לאמירה שיכולה להשתמע לאלימות כלפי ילדים?

 

איזה הורה לא מכיר את מלכת הגן? הילדה הכי מקובלת שמהווה בדרך כלל את מרכז תשומת הלב ומסתבר שלרמי יש המון ביקורת בנושא:“כמעט תמיד מלכת הגן, הילדה שכולם מעריצים והיא שולטת בכולם והיא אומרת מה לעשות ומחליטה מה משחקים.”

[quads id=”3″]

למי רמי ורד היה "מוריד כאפה" ולמה זה עצבן את ימית אברמוב!?

והמשיך: “היא תמיד הילדה הכי מגעילה, לא הכי יפה, הכי לא נחמדה,הכי אנטיפטית, הכי סנובית, הכי מגעילה! כאילו ילדה שבא לך בתור בן אדם מבוגר להוריד לה כאפה!” והוסיף את הפאנץ:“מלכת הכיתה היא הנבלה של הגן!”.

 

הקטע שעלה בעמוד האינסטגרם של שמועה זכה למאות תגובות שחלקן זועמות על ההסתה לאלימות בפרט לילדים גם אם נאמרה בהומור וחלקן תומכות ברמי שעבר עם ילדו מסכת מאוד קשה של התעללות מילדים ותוך דקות ספורות וגם את התגובה של ימית אברמוב שמיהרה להתערב ולתת את הביקורת שלה בנושא בהקשר לדברים של רמי:“המשפט הקבוע שלי, ילדים זה תמיד אבל תמיד מחוץ לתחום.”.

 

[quads id=”5″]

צפו בקטע הבא בעמוד האיסנטגרם של שמועה(לחצו כאן) וספרו לנו האם אתם חושבים על ההתבטאות הזאת שלו? לגיטימית או מוגזמת לגמרי?

 

Could not load the poll.

[quads id=”1″]

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות