אחרי נתק של 20 שנה: הרגע המרגש של ג'וזי זירה ואמא שלו מצרפת!

אחרי נתק של 20 שנה: הרגע המרגש של ג’וזי זירה ואמא שלו מצרפת!

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי נתק של 20 שנה: הרגע המרגש של ג'וזי זירה ואמא שלו מצרפת!

בפעם הראשונה שדייר “האח הגדול” ויוצא שלל תוכניות הריאלטי, הפאפי הצרפתי ג’וזי זירה ענה לטלפון בבית של האח, זה עלה לו בכניסה לרשימת ההדחה השבועית. ואם לספור את כמות הפעמים שעבדו או הסתלבטו על ג’וזי, אם זה במזימת הגמר הפיקטיבי. אז הפיצוי שהגיע לו ממש הלילה כנראה היה שווה את זה.

 

20 שנה של נתק מוחלט שבו לא ראה ובטח שלא דיבר עם אמא שלו, ואחרי חשיפה לא פשוטה לצופים בחדר האח בה ג’וזי שיתף שהוא לא סלח לאמא שלו עד היום ולא בטוח שהוא מצא את המקום הזה עדיין, האח הגדול הפתיע אותו ועשה את הבלתי אפשר: מצא את אמו בצרפת כדי ליצור איתו קשר!

[quads id=”3″]

אחרי נתק של 20 שנה: הרגע המרגש של ג'וזי זירה ואמא שלו מצרפת!
יש לך משפחה פאפי, גדולה יותר משחשבת

עבודת המודיעין באיתור אמו של ג’וזי – אוסנת לא היה פשוטה במיוחד ולקחה זמן לא קטן, אך לאחר מאמצים רבים היא נמצאה וגם החליטה לשתף פעולה וליצור קשר עם בנה שבבית “האח הגדול” בישראל מביתה שבצרפת והשניים שוחחו בטלפון ברגע מרגש ומסקרן שכנראה יקטוף את שיטי הרייטינג של העונה.

 

השיחה כמובן שצונזרה וגם רגעי ההתרגשות וההתלהבות של ג’וזי לאחר השיחה לא ממש תועדו וכנראה שנשמרים טוב טוב עד לשידור המרכזי בערוץ 13. אך כבר בדיון שעלה בעמוד האינסטגרם של שמועה נראה כי יש אנשים שהתרגשו ופרגנו ומנגד יש כאלה שחושבים שמדובר במסחטת רייטינג על חשבון הרגש של ג’וזי.

[quads id=”5″]

כנסו לדיון בעמוד האיסנטגרם של שמועה(לחצו כאן) וספרו לנו האם אתם חושבים שזה הכי היה צריך לקרות? או שג’וזי היה צריך לעשות את ההחלטה בעצמו מחוץ לבית האח הגדול?

 

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות