אופיר לוי יוצא נגד רמי ורד: "אין צדק, צריך להוציא גם את רמי!"

אופיר לוי יוצא נגד רמי ורד: "אין צדק, צריך להוציא גם את רמי!"

אפשר להגיד שהדחתו של הדייר יהודה יצחקוב מסרבת לרדת מסדר היום, ולא רק אצל האוהדים המאוכזבים אלה גם אצל מי ששהה איתו בתוך הבית המדובר במדינה, יוצא העונה אופיר לוי ששולח חיזוק וטוען בזעם:"צדק צריך גם להיעשות וגם להיראות".

 

לא מעט מפורסמים וגם יוצאי העונה דיברו על המקרה שהלך צעד אחד רחוב מדי בין הדייר רמי ורד ליהודה יצחקוב שהסתיים בהדחתו החד צדדית של יהודה לאחר שודעת האתיקה של התוכנית החליטה שהוא עבר שוב על החוקים ההדוקים של הפורמט לאחר שכבר הוזהר בעבר בעבירה דומה.

אופיר לוי יוצא נגד רמי ורד: "אין צדק, צריך להוציא גם את רמי!"

אופיר כתב בעמוד האינסטגרם שלו פוסט מחאה על הדחתו החד צדדית של יהודה:"דעה אישית: הוחלט להוציא את יהודה, צריך להוציא גם את רמי ! הייתי בבית חודש שלם. במו עיניי ראיתי שהחתירה למגע לא היתה חד צדדית."

 

"צדק צריך גם להיעשות וגם להיראות. כאוהד ספורט מושבע אני יודע שכאשר יש ויכוח קולני או חלילה הרמת יד בין שני שחקנים במהלך משחק השופט מקבל החלטה מיידית: כרטיס צהוב (או אדום להרחקה) מיידי לשני השחקנים. למה ? מסר חינוכי חשוב לאוהדים במגרש ולצופים בבית. נקודה !"

וזה לא נגמר בפוסט הזה של אופיר, אוהדי יצחקוב שאגרו במשך העונה לא מעט ציטוטים קשים של ורד וגם לא ממש חיבבו את ההתלהטות הפתאומית של ליאור יצאו היום שוב לאירוע מחאה מול נווה אילן ונראה שהפעם הם מצוידים היטב בשלל כרזות ו"הוכחות".

אחד משלטי המחאה שאיתם מגיעים ברגעים אלו להפגין מול נווה אילן

בקבוצת האריות של יהודה העלתה אחת המשפיעניות שפועלת לטובת יהודה, רבקה קובקס גולדשטיין פוסט הקורא להגיע היום להפגנה נוספת:"מי שיכול להגיע למפגש אלביס נווה אילן אנחנו לא נשתוק על החוסר צדק משווע שנעשה לדייר המנצח הגדול של העונה יהודה יצחקוב, לא נשתוק!!!"

גם אופיר יגיע למחאה היום? לא הצלחנו לברר זאת בעת פרסום הכתבה אך מה שבטוח שרגע לפני שהתוכנית מסתיימת, מה שבטוח זה שיהודה לא יגיע למחאה להדחתו של יהודה(וליאור?) מכיוון שהוא מבלה כעת בחוף הים של תל אביב.

 

Could not load the poll.

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן