"מזעזע, יש גבול!": אליאב אוזן שיתף קעקוע יוצא דופן ללקוחה והרשת סערה

“מזעזע, יש גבול!”: אליאב אוזן שיתף קעקוע יוצא דופן ללקוחה והרשת סערה

השמועה אומרת...

מאז פרוץ המלחמה, יותר ויותר ישראלים מגיעים לקעקע על גופם זיכרונות שרצו לחקוק לנצח או סמלים המזוהים עם המערכה. ונראה שמישהי לקחה את טרנד הסאונד המדובר “2-3 ש-גר” למקום יצירתי ואולי קצת פחות צנוע.

שתפו

ההשפעה של מלחמת חרבות ברזל על הציבור הרחב מגיעה בלא מעט רבדים. לא מעט אזרחים החליטו לחקוק על בשרם את תאריך האסון הלאומי, זיכרון ליקיריהם שאבדו ואפילו קעקוע לאזכור האסון בטבח המסיבה בנובה.

 

אך לאחרונה צצו להם קעקועים שהפכו לטרנדיים במיוחד ברשתות החברתיות בצל הסאונד של דובר צה”ל ‘2-3 ש-גר’. אותו סאונד וויראלי שמתעד את טייסי חיל האוויר הישראלי בשיגורים על עזה שהפך לאייקוני במיוחד.

"מזעזע, יש גבול!": אליאב אוזן שיתף קעקוע יוצא דופן ללקוחה והרשת סערה
אליאב אוזן, צילום: אינסטגרם

לאחר לא מעט תיעודים של אזרחים שהחליטו לקעקע את ה”2-3 ש-גר” על אצבעות ידיהם. המקעקע המפורסם, אליאב אוזן חשף מקום פחות שגרתי שאחת הלקוחות שלו החליטה לקעקע את המשפט האייקוני – על ישבנה.

 

התגובות לא איחרו להגיע. מגיבים מסוימים נרתעו וכתבו: “מזעזע! יש גבול!”. “גועל זה הזמן לשגר תמונה של ישבן איפה הצניעות”. בזמם שאחרים החליטו להתבדח על המהלך הנועז: “שיגור עם אפקט לאחר תשעה חודשים”.

גולשת אחת אף יצאה להגנת אותה מקועקעת שחקקה את המשפט על ישבנה: “תגידו… כל אלה שמעליי, הקורונה והאסון שקרה לנו עדין לא לימדו אתכם דבר או שניים על קבלה ואהבת חינם???? גם אם לא אהבתם, מי נותן לכם את הרשות לבקר אותה בצורה כזו… אני אומרת חייה ותן לחיות. ואם אין לכם משהו טוב לכתוב, אז פשוט אל תכתבו…”.

"מזעזע, יש גבול!": אליאב אוזן שיתף קעקוע יוצא דופן ללקוחה והרשת סערה
אליאב אוזן בסטודיו הקעקועים היום. מתוך הסטורי באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליז
ליז
29 ימים

תרגיעו מה הבעיה. אתם אל תקעקעו. תנו לאנשים לעשות מה שבה להם. מוזר כול אחד תופס בעלות על רצונות של מישהו אף אחד לא מחליט מלבדם.

פנינה
פנינה
29 ימים

שתעשה מה שהיא רוצה, זה התחת הפרטי שלה

מונטזומה החיטי
מונטזומה החיטי
29 ימים

לכזה צריך חודר שריון