סתיו קצין במסר קשה במיוחד בעקבות המלחמה: "שואה 2023"

סתיו קצין במסר קשה במיוחד בעקבות המלחמה: “שואה 2023”

השמועה אומרת...

הרשתות החברתיות הפכו לשדה קרב של ממש מאז פתיחת סבב הלחימה הנוכחי, ובזמן שלא מעט מפורסמים נלחמים על ההסברה הישראלית, יש כאלו שהחליטו להביע דיעה נחרצת במיוחד בעקבות המצב.

שתפו

הדיווחים האחרונים ברשתות התקשורת מציגים נתון מדאיג במיוחד של 250 נרצחים ו-1500 פצועים לפחות במבצע חרבות ברזל וגרמו לרבים לצאת בזעקה על המצב המדיני ההזוי והקשה, אחרים סיפקו סיוע לחיפוש אחר הנעדרים ולתושבי העוטף או יצאו למסע הסברה ברשתות.

 

גם פיינליסטית “האח הגדול” סתיו קצין החליטה להעלות מסר בנושא תחת הכותרת “שואה 2023” וכתבה את הדברים הבאים:“ישראל 2023. יום שחור עובר על עם ישראל. הפתיעו אותנו ביום שבת קודש בשעה 6:00 בבוקר! מאות נרצחים, אלפי פצועים, ושלא נדבק על הנחטפים שהשם יודע מה הם עוברים בעזה, איך הנבלות מתעללים בהם! ומי חי ומי נרצח!!”

סתיו קצין במסר קשה במיוחד בעקבות המלחמה: "שואה 2023"
סתיו קצין חושפת בסטורי דרמה הקשורה לבנה

עוד הוסיפה קצין:“! צריך למחוק את עזה! כל מה שקורה היום זה תחילת מלחמת גוג ומגוג. חבלי משיח. שואה 2023 מקווה שזה יגמר מהר ושהמשיח יגיע כי אי אפשר עוד לחיות ככה! הנשמה שלי זועקת לאלוהים הלב שלי שבור חוץ מלהתפלל לא נשאר לנו מה לעשות, עם ישראל חי”.

 

ליהיא גרינר השיבה לפוסט של קצין(בתגובה שלאחר מכן נעלמה): “ישראל ז’ל??? ממש לא! חס וחלילה!” . גולשת נוספת הגיבה לפוסט:“ממש לא שואה! את ממש ממש מגזימה, ואל תגרמי לגורל הזה לבוא עלינו. תשמרי על המילים שלך, זה לא אותו דבר וגם לא יהיה בעזרת השם.”

סתיו קצין במסר קשה במיוחד בעקבות המלחמה: "שואה 2023"
הפוסט של סתיו קצין שעורר תגובות חלוקות

גולשת אחר חיזקה את דבריה של קצין:“זה לגמרי כבר הזכיר שואה. מחבלים בשטחי ישראל חוטפים ילדים מהבתים כי הם יהודים? השם ישמור לא נתפס!” ואילו אחרת הסתייגה:“ברית כרותה על השפתיים השם ישמור מיד לשנות את הכיתוב הזה, אסור לזמן דברים כאלה!!! נתנו לנו מכה מתחת לחגורה, הפתיעו אותנו אבל עם ישראל חי וקיים!!!”

Subscribe
Notify of
guest
22 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יובל
יובל
1 חודשים

שואה זה אסון ואכן קרה אסון נורא אתמול.מספר ההרוגים והפצועים עולה מרגע לרגע,יש לנו חטופים בעזה ילדים נשים,חיילים זקנים וטף.תתפללו על מדינת ישראל ועל חיילינו.עם ישראל חי וחזק,אנחנו ננצח בעזרת השם,מי שפגע בנו יקבל פי אלפיים.

תמר
תמר
1 חודשים

סתיו את מלכה אכן זו שואה לעם ישראל עוד שואה. שוב רוצים להשמיד את העם ביהודי

שלי
שלי
1 חודשים

למה לבטל תגובה של אדם ההרגשה באמת שואה טבחו בחיילים בזמן שישנו חטפו משפחות עם ילדים קטנים ירו בכל מי שהיה בלי הבחנה זכותה להביע דעה כולנו נמצאים באותו אסון דיי לשינאה