חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
סתיו קצין שיתפה את עוקביה:"לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי"

סתיו קצין שיתפה את עוקביה:”לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי”

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” סתיו קצין הצליחה להדאיג את עוקביה לאחר ששיתפה סטורי שבו חשפה כי הגיבה שלא בטוב לתרופה חלופית שקיבלה למחלת הפיברומיאלגיה שממנה היא סובלת ואף פנתה לעזרה.

שתפו

סתיו החליטה לשתף עם עוקביה כי התרופה הקבועה שלה לטיפול בפיברומיאלגיה אזלה, ולאחר שסופקה לה תרופה חלופית ע”י הרופא משהו לא טוב התרחש. המקרה אומנם הסתיים לאחר שהגיעה לידיה התרופה המקורית, אך הדרמה ברשת נחשפה לאחר מכן.

 

סתיו שיתפה בסטורי(שלאחר מכן נמחק):“היי חברים, התרופות אלטרול 25 מ’ג של הפיברומיאלגיה שלי נגמרה. אתמול הרופא הביא לי תחליף אבל זה לא עושה לי כלום. קמתי היום עם תופאות לוואי של הכדור.”

סתיו קציו משתפת את עוקביה:"לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי"

“כאבי שרירים ושכמות מטורף, כי לא לקחתי אתמול את האלטרול. אני אובדת עצות, אני במיטה, אני רועדת. הגוף שלי חלש ואני לא מצליחה לעמוד. הזעתי זיעה קרה כל הלילה, רעדתי מקור. אני מרגישה שהלב שלי דופק חזק.”

 

“אני חייבת שמישהו יעזור לי למצוא את התרופה אלטרול 25 מ’ג כי אין באריאל! אני עם שני ילדים בבית ואני לא יודעת מה לעשות, בבקשה תעזרו לי.”

סתיו קציו משתפת את עוקביה:"לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי"
הסטורי של סתיו קצין שלאחר מכן הוסר

לאחר מכן שיתפה קצין בסדרת סטוריז נוספים:“בגלל שלא לקחתי את הכדור הנכון שהחליפו לי בבית מרקחת, היו לי תופעות לוואי של גמילה מסמים. קמתי כשכל הגוף שלי רועד, לקחתי מהכדור תחליף 2 כאלה, זה עזר לכמה שעות ועוד פעם זה חזר הכאבים של הפיברו.”

בהמשך שיתפה סתיו כי הסאגה נגמרה באופן חיובי:“העלתי פוסט ומלא אנשים שלחו לי הודעות שהם יכולים להביא לי את התרופה הזאת ולעזור לי. כאילו עם ישראל כל כך טוב אחד לשני וחבל שזה לא כל הזמן ככה. בקיצור חברה שלי הלכה לאיזה חנות ומצאה את התרופה ועכשיו היא בדרך אלי.”

סתיו קציו משתפת את עוקביה:"לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי"

Subscribe
Notify of
guest
24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שלי
שלי
9 חודשים

מסכנה המטורפת המלחמה הרסה לה את כל התכניות. של הפרסום שהיא כל כך מייחלתלו

רן
רן
9 חודשים

מחפשת כותרות בזמן המלחמה …אויש תנוחי ותתפללי למען החיילים ועם ישראל. וואי איזה צומי

רוזה
רוזה
9 חודשים

וואו איך את נראת בלי שפכטל ממש מבהילה