חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כוכב האח הגדול שיתף בצער:"אבא שלי נפטר, אין לי יותר הורים"

כוכב האח הגדול שיתף בצער:”אבא שלי נפטר, אין לי יותר הורים”

השמועה אומרת...

שתפו

כוכב האח הגדול שיתף בצער:"אבא שלי נפטר, אין לי יותר הורים"

טרגדיה רודפת טרגדיה. יוצא העונה ה-2 מבית “האח הגדול” בקשת, עו”ד סער שיינפיין איבד את אמו בחודש נובמבר אשתקד כאשר זה ספד לה בפייסבוק “אמא שלי נפטרה.
הלב שלי נעקר מתוכי” והלילה הוא בישר לעוקבים והחברים את הבשורה המרה מכל על כך שנותר יתום לאחר שאביו הלך לעולמו.

 

רגע לפני חצות, העלה שיינפיין לפרופיל הפייסבוק שלו את הסטטוס הכואב מכל “אבא שלי נפטר. הרגע הנורא הזה הגיע. אין לי יותר הורים.” בשורה שהגיע לאחר תקופת מאבק ממושך של אביו במחלה קשה, קצת יותר מחצי שני בלבד מאז שאיבד את אמו יעל וספד לה בעצב.

[quads id=”3″]

כוכב האח הגדול שיתף בצער:"אבא שלי נפטר, אין לי יותר הורים"
שיינפיין בתמונה שוברת לב ששיתף לאחר מות אמו יעל בחודש דצמבר האחרון

לפני כחצי שנה שבר סער את לב החברים והעוקבים ברשתות החברתיות כאשר העלה תמונות וסטטוסים בקשר לאמו שהלכה לעולמה ובין היתר שיתף בכאב לאחר מותה:“כבר חודש שלם שאני צורח בתוכי, רגע. חכו רגע. עצרו שניה. אמא שלי נפטרה. אבל הזמן לא עוצר והחיים ממשיכים בכל הכוח. ואת לא נמצאת פה לומר לי מילה טובה.”

 

חצי שנה לאחר ההספדים ואובדן האם, העלה סטטוס נוסף לפני כחודש בדיוק בעקבות שאלות אינספור לגבי מראהו החיצוני והרזון שפיתח והוא החליט לשתף:“בתקופה האחרונה, כמעט כל אדם שפוגש אותי, שואל למה אני כל כך רזה? לכולם אני עונה, שבחודש אחד אמא שלי נפטרה במפתיע, הכלבה שלי עברה ניתוח בעמוד השדרה והפכה לנכה, ואני סועד את אבא שלי, שנגמר לי מול העיניים ממחלה. ואז כל מי ששואל סותם. האמת משחררת.”

כוכב האח הגדול שיתף בצער:"אבא שלי נפטר, אין לי יותר הורים"
סער סיינפיין משתף את רגשותיו לפני כחודש “אבא שלי נגמר לי מול העיניים ממחלה”

[quads id=”5″]

שיינפיין שניסה להתרחק מהתקופה המצערת ואף קיבל הצעה לפני כשבוע להשתתף בעונה הבאה של “חתונה ממבט ראשון”(אך סירב לה ככל הנראה) נאלץ להיפרד גם מאביו הלילה ואנחנו יכולים להתפלל רק לבשורות יותר טובות במהרה.

סער(במרכז) לצד המשפחה בתמונה מהעבר

 

Subscribe
Notify of
guest
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפית
יפית
1 שנים

אויי זה כואב קשה סער היקר משתתפת בצערך יהי זכרם ברוך כמה מבינה אותך אבא ואמא לפני ארבע שנים ברגע אחת יתומה והכלבה שלי התינוקת שלי לפני שנה כמעט נפטרה ממחלה היתה בת 13גקית שלי נסיכה כל כך קשה אין יום שלא בוכה במיוחד אמא החיבוק שלה מילה שלה המבט הסימפטי קשה תהייה חזק מי ייתן יהיו לך ימים שמחים

שלומיצ
שלומיצ
1 שנים

עצוב שלא תדע עוד צער

לימור
לימור
1 שנים

סער יקר משתתפת באבלך הכבד… מאחלת לך ימים שמחים ומאושרים ושתזכה להיות בסביבה עוטפת ומנחמת שתעזור לך למצוא כוחות ומזור לכאבך