זה נגמר בדמעות: העסק של אור שפיץ נפרץ במהלך הלילה!

זה נגמר בדמעות: העסק של אור שפיץ נפרץ במהלך הלילה!

השמועה אומרת...

שתפו

זה נגמר בדמעות: העסק של אור שפיץ נפרץ במהלך הלילה!

חגיגות יום ההולדת שנה לעסק של כוכבת "בייקאוף ישראל" והקונדיטורית העולה אור שפיץ היו אומנם עמוסות אנשים שבאו לפרגן וגם להנות מרגע מתוק במיוחד, אך החגיגות קיבלו תפנית לא נעימה כאשר גילתה שפיץ כי העסק שלה באותו הלילה.

 

שפיץ בת ה-24 ידועה בתור משפיענית שלא מסתירה מהעוקבים שלה את רגשותיה. אם זה היה כאשר זכתה לביקורות קשות ופרצה בבכי בסטורי, או כאשר היה סגר ביום הולדתה האחרון והפעם היא משתפת את העוקבים ואת שמועה על המעשה הפלילי שפקד אותה בלילה ובנס נגמר רק בנזק כספי.

[quads id="3"]

זה נגמר בדמעות: העסק של אור שפיץ נפרץ במהלך הלילה!
אור שפיץ מרוסקת בסטורי לאחר רגעי הפריצה בליל אמש.

אור שלא יכלה לעצור את הדמעות על "מתנת" יום ההולדת שקיבלה בליל אמש מאותו פורץ שלאחר מכן זהותו נחשפה כנראה בעיני מצלמות האבטחה שהיו פרוסות בחנות חשפה לשמועה באופן בלעדי את המקרה המצער מנקודת המבט שלה:

 

"אתמול חגגתי לבייקרי ארוע יום הולדת שנה שמח במיוחד ותודה לאל הגיעו מלא והיתה שמחה גדולה עד שהבוקר אחת הבנות שלי הגיעה ואמרה שפרצו למקום בלילה כמובן הגעתי למקום הזמנו משטרה הגיעה מזפ כמובן פתחנו מצלמות ורואים אותו בברור."

 

עוד הוסיפה שפיץ בתגובה:"מזללללל שיש לי מצלמות בכל פינה אפשרית בבייקרי…ועוד יותר מזל שזה נגמר רק בכסף ואף אחת מאיתנו לא היתה במקום."

[quads id="5"]

על פי הפרטים נראה כי זהות החשוד נחשפה וידועה והעניין נמצא בטיפול המשטרה. שפיץ הבטיחה לעוקבים המשך חגיגות יום ההולדת לבייקרי שלה יתקיימו כרגיל גם בסופ"ש והיא לגמרי צריכה שתבואו לתת לה חיבוק מעודד.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות