חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

עצוב: אחרי 6 שנות זוגיות יהודה לוי ושלומית מלכה נפרדו!

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי ארבע שנות נישואין מתוך שש של זוגיות סופר מתוקשרת ופוטוגנית, הזוג הכי יפה של הביצה החליט שהוא מפריד כוחות ושובר לכולנו את הלב!

 

זה לגמרי לגמרי הלם אך אכן מדובר בידיעה רשמית. הזוג הנוצץ שכולנו זוכרים את חתונתם הסופר מסוקרת ומלאת האטרקציות במדבר שכללה הופעות חיות שלא לא מעט מפורסמים, מסיבות לתוך הלילה עד הבוקר ונווה מדבר הכוללים מתחם שינה אדיר ולא מעט מתנות לאורחים החליט לסגור את הבסטה אחרי תקופה בה לא נצפו יחד ברשתות החברתיות.

[quads id=”3″]

 

עצוב: אחרי 6 שנות זוגיות יהודה לוי ושלומית מלכה נפרדו!
נורא נורא הזוי, שלומית ויהודה בתמונה מיום החתונה. בהחלט רעידת אדמה בעולם הבידור

לאחרונה עלו לא מעט השערות לגבי מצבם הזוגי של שלומית מלכה ויהודה לוי כאשר העוקבים שחיכו וחיכו לתמונות משותפות לשניים, נאלצו להסתפק בתמונות אישיות ולא זוגיות בלבד.

 

לאחר שמלכה חזרה ארצה מנסיעה\חופשה במלדיביים הקסומים, עם חברות אך מינוס בן הזוג לוי נחשף כי השניים עשו קאט לקשר באופן רשמי. שלומית ויהודה שהיו הסמל בביצה על כך ש”גיל הוא רק מספר”. עם הפרש של 14 שנים ביניהם – יהודה(41) ושלומית(27) החזיקו זוגיות סופר מדוגמת אותה התחילו בשנת 2015, נישאו בחתונה מטורפת במדבר שנתיים לאחר מכן. כיום נמסר בצער מפי מקרובים כי לאחר מספר חודשים של משבר זוגי וריחוק בין השניים, הקשר הגיע לסיומו וזה סופי.

[quads id=”5″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות