חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
❤ מזל טוב אהובתי לעוד מלא שנים של חגיגות וצחוקים

הלם בתעשייה: ירדן הראל ובעלה עומרי שלום נפרדו!

השמועה אומרת...

שתפו

❤ מזל טוב אהובתי לעוד מלא שנים של חגיגות וצחוקים
בזמנים טובים יותר(מינוס הלב השבור) – בו כתב שלום:”מזל טוב אהובתי לעוד מלא שנים של חגיגות וצחוקים”

הידיעה המרעישה של היום מגיעה ממקום בלתי צפוי: הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה ירדן הראל ובעלה עומרי שלום החליטו להיפרד לאחר יותר מעשרים שנות זוגיות משותפות מתוכן ב-12 מהם הם נשואים.

 

הזוג שהכיר בגיל צעיר מאוד עוד כאשר היו בתיכון והספיקו לרגש את כל המדינה בכך שהביאו יחד לעולם תאומים בעזרת אם פונדקאית לאחר שנים רבות של ניסיונות כניסה להיריון החליטו להודיע על פרידה שפורסמה בשעה האחרונה בתקשורת.

[quads id=”3″]

22 שנות זוגיות זו תקופת חיים מאוד מכובדת אותה הספיקו לעבור ביחד ירדן הראל(36) ועומרי שלום(38), אך עכשיו כל אחד מהם יוצא לדרך חדשה בנפרד. הזוג שהכיר בביה”ס בנהריה בתור נערה בת 14 ונער בר 16, נישאו 10 שנים לאחר מכן  בשנת 2009 והצליחו לרגש את כולם בסיפור הקמת המשפחה המשותפת לאחר שנתקלו בקשיים.


 

השניים הביאו לעולם את שני ילדהם(זכר ונקבה) התאומים, גפן ולני בהליך של פונדקאות לני כשנה וחצי. ידיעה מרגשת שעברה ברוב הבתים בישראל והצליחה לתת תקווה ללא מעט אנשים. לאחר לידת התאומים ע”י אם פונדקאית גילהת הראה כי היא בהיריון. אך באופן מאוד מצער לאחר מספר שבועות פרסמה כי חוותה לידה שקטה. ועכשיו כאמור, מגיעה הבשורה על הפרידה. שנדע רק בשורות טובות.

הזוכה בגמר האח הגדול הוא\היא?!
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות