תיעוד מצמרר: הבניין שפונה מחשש לקריסה קרס היום בחולון!

השמועה אומרת...

שתפו

יממה בלבד לאחר שדיירי בניין בחולון פונו אמש בחשש להתמוטטותו על ידי צוותי כיבוי האש והמשטרה, הבניין קרס באופן פתאומי לעיני הדיירים והתושבים ההמומים שבנס לא יצא שם אף אחד בפגע נכון לדיווחים ברגעים אלו.

 

“מזל משמיים שהוציאו אותם ולא קרה אסון” אמר אחד התושבים שצפה ברגעי קריסת הבניין שהתמוטט היום(ראשון) בחולון. במה שנראה בסרטון שצילמו התושבים כבניין שהופל במכוון ועם חומרי נפיצה ועזרים אחרים – מתברר שהבניין נפל לגמרי לבדו ללא התערבות חיצונית כלל והעירנות בלבד היא שמנעה אסון כבד!

[quads id=”3″]

רק אתמול בוצע דיווח על ידי התושבים המודאגים על “פיצוץ” שהתרחק בבניין ברחוב סרלין שבחולון. דיווח שבעקבותיו מומחי כיבו האש המקומיים הגיעו ושמו לב לתופעת סדקים שהיווצרו בבניין. כמו כן דווח על ידי הדיירים בעיה בפתיחת דלתות הבית שהביא אף לחילוצם ולקביעה כי הבניין מסוכן ופינו 36 המשפחות הגרות שם.

 

אחת התושבות שהתגוררה בבניין במשך 24 השנים האחרונות הייתה בעלת משפחתון במבנה בעבר טענה:“אני לא יודעת מה היה קורה אם עדיין הייתי שם עם המשפחתון שלי, אני לא רוצה לחשוב על זה בכלל. מזל משמיים שהוציאו אותם משם ולא קרה אסון. יש אנשים מבוגרים, קשיש ניצול שואה, הוא בן אדם יקר לי והרוב בבניין זו אוכלוסייה מבוגרת”.

 

קריסת הבניין הביאה לחסימת כבישים, פקקים ושיבושי תנועה באיזור ולאחר המקרה בוצעה התכנסות לגבי ההמשך הטיפול מול צוות ההנדה של עיריית חולון כדי לבדוק האם יש למבנים בסביבה השפעה דומה ואף בעלי סיכון דומה.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות