חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
טהוניה רובל ויניב בן משה התגרשו: "יום שהשמיים בוכים ונפלה אבן מבית המקדש"

טהוניה רובל ויניב בן משה התגרשו: “יום שהשמיים בוכים ונפלה אבן מבית המקדש”

השמועה אומרת...

זו הייתה אחת הפרידות המטלטלות ביותר לשנת 2020 כאשר נודע כי זוכת “האח הגדול” ומי ששודך לה ע”י הרב שלה – יניב בן משה החליטו לעשות סטופ לזוגיות שלהם ולעבור תהליך גירושים. היום זה הסתיים באופן רשמי ועם מסר כאוב ביותר.

שתפו

לפני כשנה התבשרנו על כך שהזוג לשעבר שהביא את התינוקת המשותפת, טליה לעולם לאחר שידוך מוצלח ונישא לפני פחות משנתיים נכנסים להליכי גירושין והיום ממש אותו הסכם גירושים קיבל את החותמת הסופית ממנו הם יוצאים לדרכים חדשות ונפרדות.

 

זו הייתה שנה לא פשוטה עבור טהוניה רובל ויניב בן משה שהפרידה המתוקשרת שלהם נחשפה לראשונה כבר לפני כשנה בתוכנית של חיים אתגר. הסיבה לקושי הייתה גלומה בעיקר בכך שהשניים התקשו להגיע להסכם גירושים משותף ורק כעבור זמן רב עשו זאת היום בבוקר באופן רשמי ברבנות ואיתו הסטטוס החדש.

טהוניה רובל ויניב בן משה התגרשו: "יום שהשמיים בוכים ונפלה אבן מבית המקדש"
בן משה בתמונה מתוך הפוסט הכואב אותו העלה היום

יניב החליט לסכם את סיום הליך הגירושים עם טהוניה והחליט לשתף את עוקביו ברשת האינסטגרם בכאב העצום אותו הוא חש אך אולי גם בנקודת האור שבדרך:“יום עצוב היום יום שהשמיים בוכים ונפלה אבן מבית המקדש. אבא שבשמיים אני מתחייב בפניך שאני עוד אגרום לשמיים לצחוק בקול חזק ולהחזיר סלע חזרה לבית המקדש.

 

לך גרושתי היקרה אני מאחל באמת ובתמים שהקב’ה יאיר את דרכך ויתן לך את השקט הנפשי להמשיך בחייך לגדול ולצמוח בכל אשר תיפני. בעזרת ה’ שתיבני ותעמידי בית לתפארת ישראל. אני אמשיך להתפלל עלינו שנמצא את הדרך לחברות אמיתית שנוכל לגדל את האוצר שלנו לדרכים טובות בדרכים טובות.

טהוניה רובל ויניב בן משה התגרשו: "יום שהשמיים בוכים ונפלה אבן מבית המקדש"

אם כמה שזה יום לא קל בעליל הייתה עלינו השגחה שנעבור את זה בקל מכבד ומלטף. ולך עו”ד שי רובין שבעד שום הון שבעולם לא מוכן לפרק בית בישראל,לא השארת אותי לבד ודאגת לשלוח לי את המלאכים שלך עו”ד זוהר חכימי ועו”ד טל אופיר אסייג שגרמו ליום הזה להיות יותר שמח מעצוב תודה לך על האנושיות ברגעים לא קלים אלה. לחיי התחלות חדשות ❤😍🙏

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Hhh
Hhh
2 שנים

שיהיה לשניהם המון בהצלחה

מן
מן
2 שנים

אתה בנאדם טוב .. בהצלחה בהמשך.

רות
רות
2 שנים

בהצלחה לשניהם.