חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
במשקל 24 קילוגרמים בלבד: קארין באומן בסכנה "זה המצב הכי גרוע שאי פעם היא הייתה"

במשקל 24 קילוגרמים בלבד: קארין באומן בסכנה “זה המצב הכי גרוע שאי פעם היא הייתה”

השמועה אומרת...

בתה של יהודית באומן, קארין נאבקת במחלת האונרקסיה כבר קרוב ל-15 שנים, ועכשיו היא נמצאת “במצב הכי גרוע שהיה אי פעם” וזאת בעקבות הידרדרות במצבה במשך החודשים האחרונים. המשפחה מנסה לשמור על אופטימות בנוגע למצבה אבל זה לא כל כך מצליח.

שתפו

אפשר לומר בפה מלא שהרב הגדול של קוראי מדורי החדשות והבידור לאחרונה מחזיקים אצבעות לשיפור מצבה הבריאותי של קארין באומן(33), שבעקבות הפרסומים האחרונים תואר כי הוא במגמה שלילית וקרוב לאסון.

 

אמה, יהודית באומן יצאה לצד בעלה שימי תבורי במסע פניות לציבור בבקשה לאיסוף וקבלת תרומות שיסייעו במאבק במחלה הנוראית. וזאת בעקבות דבריה הלא פשוטים שאמרה במהלך ראיון ל-103FM:“אני יוצאת מנקודת הנחה שאפשר להציל אותה והיא חייבת להינצל. אני יודעת שהיא רוצה להרים ידיים ולא רוצה לשתף פעולה”.

במשקל 24 קילוגרמים בלבד: קארין באומן בסכנה "זה המצב הכי גרוע שאי פעם היא הייתה"

והוסיפה בצער :“זה מצב שאם עכשיו היא לא תיקח את עצמה בידיים, אני חושבת שהיא לא תצליח לעבור את זה. זו בעיה”. עוד פורסם כי קארין נמצאת עכשיו בהמתנה למחלקת הפרעות אכילה בתל השומר, המקום היחיד במדינת ישראל לכאורה שכול לטפל במצב המורכב של באומן.

במשקל 24 קילוגרמים בלבד: קארין באומן בסכנה "זה המצב הכי גרוע שאי פעם היא הייתה"

אך למרות שנראה כי יש אור בקצה המנהלה מבחינת הטיפול העתידי, יהודית באומן נשארה פחות אופטימית ובישרה כי בתה, קארין לא משתפת פעולה כנדרש:“קארין מוכרת כאחת מסרבניות האשפוז הגדולות. לצערי, היא הייתה מאושפזת במחלקה כ-40 פעמים ליום או יומיים, ואז היתה עוזבת מרצונה .היא לא מוכנה להישאר במחלקה הספציפית הזו. חלומה של קארין הוא להיות במחלקה פרטית שעולה המון כסף. העלויות גבוהות מאוד, ואין בידי לממן אישפוז פרטי בחו’ל”

 

האם יהודית ושימי יצליחו לאסוף מספיק תרומות כדי לממש את חלומה של קארין למחלקת אשפוז פרטית בחו”ל? מצפים לבשורות טובות בהמשך.

Subscribe
Notify of
guest
29 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריתוש
איריתוש
2 שנים

הילדה חוצפנית. לאמא אין כסף לממן לה בית חולים פרטי ומחלקה פרטית. מה לא נאה לה תל השומר? אחד מבתי החולים הכי טובים בארץ…הוד מעלתה פרינססה..לא רוצה זה ולא זה. שמישהו יסביר לה שהיא לא הנסיכה דיאנה ולאמא שלה אין מיליונים. חצופה ועוד מעמידה תנאים….שתגיד תודה שיש עוד מישהו שמוכן לעזור לה.

כנרת
כנרת
2 שנים

מסכנה- האמא כמה נלחמת אבל נראה- שהמלחמה אבודה!!
עצוב! בריאות- לקרין!

נמרוד אטלס
נמרוד אטלס
2 שנים

האמת בעצמה אומרת שקארין הרימה ידיים ולא רוצה טיפול.
אז מדוע לאסוף תרומות מאנשים ???
ניכר שהאמא מנסה לעשות קופה יפה על חשבון ילדתה שגוססת .
מה זה קארין רוצה ביה”ח פרטי ?
היא רוצה ביה”ח פרטי אז הציבור צריך לשלם ???
חלאס יש גבול למשחקי מסכנות גברת באומן .
מסתבר שבן אל ידע היטב למה הוא לא עוזר לכם כלכלי