חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בגרון חנוק: יהודית באומן מעבירה מסר לצד שימי תבורי והבת קארין

בגרון חנוק: יהודית באומן מעבירה מסר לצד שימי תבורי והבת קארין

השמועה אומרת...

ארבעה ימים אחרי שיהודית באומן פנתה לעוקביה בפוסט וידאו מרגש ועצוב שקורא לעזרה לבתה קארין שנאבקת במחלץ האנורקסיה שרק הולכת ומחמירה. הגיע מסר חדש שאולי מעט יותר מעודד בו מודה קארין על כל העזרה לצד האמא ושימי תבורי שנתן בוסט של חיזוק.

שתפו

רק לאחרונה שיתפה יהודית באומן, אמה של קארין שנאבקת בימים אלה על חייה בבית החולים על כך שהיא ושימי מנסים להשיג לה מיטה במחלקת הפרעות האכילה בתל השומר, המקום היחיד לדבריה שמסוגל לטפל במחלה של בתה, אך נכון לעדכון האחרון ולאחר ארבעה ימים של המתנה, היא עדיין נותרה במחלקה הפנימית.

בגרון חנוק: יהודית באומן מעבירה מסר לצד שימי תבורי והבת קארין
שימי תבורי ישן במחלקה הפנימית בבית החולים תל השומר היכן שקארין באומן מאושפזת

עוד סיפרה יהודית בכאב:“המלחמה הזאת, היא מלחמה מאד מאד מאד קשה. כשאישה היא אמא, אפילו אלה שהם לא אמהות יכולות להבין שיש לנו רגש אמהי, רגש נשי, לעשות הכל שיהיה טוב לילדים שלנו. זאת מחלה יותר קשה מכל מחלה שאתם מכירים. אלה שלא מכירים את מחלת האנורקסיה לא יכולים לתאר לעצמם מה אני עוברת 16 שנים.”

 

במסר שהעלו אמש שימי תבורי, יהודית וקארין באומן היה מסר הרבה יותר מעודד אך עם זאת קשה כאשר קארין פנתה לראשונה לקהל התומכים לראשונה בוידאו מעודכן הישר מהאשפוז בבית החולים. גם שימי תבורי ניסה לעודד את קארין וחיזק: “כל הכבוד לה” לצד אמה שמסרה באיפוק לאור המצב ובגרון מעט חנוק:“אנחנו כל כך גאים בה, כך כך מנסים לעודד.. אנחנו כאן 24 שעות ביממה.”

 

בגרון חנוק: יהודית באומן מעבירה מסר לצד שימי תבורי והבת קארין

ואז הגיע המסר המרגש של קארין:“אני מודה לכל עם ישראל שעוזר ותומך ונותן ומביא ובאמת מוציא את כל הלב בשבילנו. זה מאושש אותי. ואני הייתי במצב של דיכאון ועצב וצער, אני הרבה יותר מתאוששת, הרבה יותר מרגישה בלב קצת אור וקצת שמחה. וזה מרגש אותי מאוד. אני מאחלת לכוכם שתהיו בריאים ורק תהיו מאושרים באמת. ויש אנשים באמת טובים בעולם הזה ואפשר למצוא אותם”.


שימי חתם את דבריה:“תודה לכולם”. ואז קארין הוסיפה:“תודה אפילו לאנשים שעוברים לידינו ברחוב ואומרים שיהיה לנו רפואה שלמה, אפילו זה הברכה בשבילי”

צפו בקטע המרגש:

Subscribe
Notify of
guest
154 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
רות
2 שנים

בדיוק לפני מס’. דקות ברכתי את קארין לרפואה שלימה בע”ה. בע”ה שניזכה לומר בשמחה: ברוך רופא חולים. חיבוק גדול ממני לקארין המקסימה.💖🌟

אליאור
אליאור
2 שנים

נקרע לי הלב מהסיפור הזה מקווה שהכל אהיה בסדר בסוף

שירלי
שירלי
2 שנים

יהודית כל הכבוד סוף סוף רואים את הנשמה הטובה שלך!