חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
יהודית באומן במסר שבור: "אני מתייסרת בתוך עורי נפשי ונשמתי האובססיה שלה גדולה עלי"

יהודית באומן במסר שבור: “אני מתייסרת בתוך עורי נפשי ונשמתי האובססיה שלה גדולה עלי”

השמועה אומרת...

היום הזה נפתח עם בשורות טובות מצידה של יהודית באומן, בהקשר למצבה הבריאותי של בתה קארין שאושפזה לאחרונה במחלקה הפנימית בבית החולים בעקבות הפרעות האכילה הקשות ממנה היא סובלת. אך עם הבשורות המשמחות על עליה קלה במשקל הגיע גם מסר מעט יותר קשה לעיכול.

שתפו

נראה שמלבד חדשות צהובות על גל הפרידות והגירושים שפוקד את הביצה המקומית בזמן האחרון. עם ישראל מתעניין מאוד גם במצבה של קארין באומן שנלחמת בהפרעות אכילה כבר מעל ל-16 שנים בזמן שאמה יהודית באומן ובעלה שימי תבורי מנסים בכל דרך להציל את חייה כולל בקשות לתרומות.

 

ונראה שעל אף שקארין סירבה להתאשפז בעקבות מחלתה סכום לא מבוטל של פעמים או התחילה תהליך של אשפוז ואז פרשה ממנו. הפעם היא כן הסכימה לקבל טיפול ולהתאשפז וישנה גם הקלה קלה במצבה על פי מה שסיפרה היום יהודית.

יהודית באומן במסר שבור: "אני מתייסרת בתוך עורי נפשי ונשמתי האובססיה שלה גדולה עלי"

מוקדם יותר היום סיפרה יהודית בתקשורת שמצבה של בתה השתפר והיא אף עלתה במשקל:“קארין העלתה שלושה קילוגרמים בזמן האשפוז, אבל כל זה מלווה בקשיים רבים. אם מישהו יודע מה עובר על אימהות במצבים כאלה, הוא לא היה מוכן להיכנס לנעליים שלי. כל גרם שקארין עולה מלווה בצרחות וגידופים כלפיי. צעקות, בכי, הרצון שלה לחזור לתת משקל”

 

אך מאוחר יותר העבירה מסר קשה במיוחד על הקרב האדיר שלה מול בתה שמנסה להזיק ולהקיא את המזון ולרדת שוב במשקל ואף סיפרה שהאובססיה שלה גדולה עליה:“שבוע טוב לכולנו. קצת לעדכן אותכם לבקשתכם ולבקשת קארין..למרות שקשה להסביר את מצב המחלה אני מאמינה שאתם קצת מבינים שההיגיון וכוח הרצון הם חסרי איזון ובאופן בולט יש מעידות.”

 

יהודית באומן במסר שבור: "אני מתייסרת בתוך עורי נפשי ונשמתי האובססיה שלה גדולה עלי"

ופתחה בכאב:“אני מתייסרת בתוך עורי נפשי ונישמתי והאובססיה שלה גדולה עלי האובססיה המנטלית והרצון לפעול בחוסר שפיות ואני כהרגלי מנסה לפתח כושר נפשי ופיזי להתמודד כשהיא בוודאי כבר בטוחה שהיא שמנה מספיק ומנסה להזיק להקיא וזה נקרא מעידה!! צעדים צעדים שהכיוון הוא לקבל עזרה במחלקה שהיא תסכים לשתף פעולה ורצון לשנות את תהליכי החשיבה שלה ולקבל את גופה ולהיות מאושרת ולחזור לשפיות”


 

עוקביה של יהודית ביקשו לדבר עם קארין והיא הגיבה שהדבר לא אפשרי:“היא לא ממש מוכנה אין לה כוחות לאנשים ולשיחות הלוואי והיתה רוצה”. עוד נשאלה יהודית אם ניסו לערב מטפלת ופסיכולוג שילווה את התהלך הזה והיא מסרה בתגובה:“מה לא ניסיתי הכל מהכל לכן הגעתי למצב כלכלי כזה קשה 16 שנות עבדות הכל צריך לבוא ממנה”.

שנדע רק בשורות טובות יותר בעתיד בכל הנוגע לבריאותה של קארין.

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דפנה
דפנה
2 שנים

שהשם יברך אותך ואותה

אביבית
אביבית
2 שנים

תהיי חזקה אמן

רות
רות
2 שנים

אני מבינה לליבה של יהודית. גם אני עברתי תקופה קשה עם בן משפחה. יהודית צריכה לשאוב כוח מהשם יתברך ומהתמיכה של הסובבים אותה. מיתפללים להחלמתה. בשורות טובות בע”ה.😍