חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מצמרר: הגננת ביקשה תמונה משפחתית עם האישה שהלכה לעולמה וזה מה שהבעל עשה!

השמועה אומרת...

המקרה הבא כנראה שלא ישאיר עין אחת יבשה. לפני כארבעה חודשים אשתו של שמוליק גואטה הלכה לעולמה בדרך מצערת לאחר מאבק ממושך במחלה. שמוליק התבקש ע”י הגננת תמונה משפחתית עם ילדם המשותף בן ה-3 ומכיוון שאשתו לא יכלה להצטלם במשך תקופה ארוכה הוא החליט לצאת בבקשה מרגשת ומפתיעה במיוחד שלאחר מכן התגשמה.

שתפו

נפלאות הטכנולוגיה: שמוליק גואטה שקיבל בקשה מהגננת בגן הילדים של בנו בן ה-3 אלרואי לתמונה משפחתית נקלע למצב מאוד מורכב וקשה. לו ולאשתו המנוחה חן הדסה שהלכה לעולמה לפני כארבעה חודשים לאחר תקופה ממושכת של מלחמות במחלה הנוראית לא הייתה תמונה משותפת ועדכנית עם בנם המשותף ולכן והוא החליט לעשות את הצעד האמיץ הבא.

 

שמוליק פנה לקבוצת הפייסבוק “פוטושופ חכם” ושיתף את הסיטואציה המורכבת ועל כך שאין לו תמונה משותפת מעודכנת לצד אשתו ובנו, דבר שבצער רב גם לא אפשרי לאחר לכתה. הוא ביקש מחברי הקבוצה שיעזרו לו להרכיב תמונה משפחתית בהרכב מלא לצד אשתו ובנם אלרואי לאחר התספורת.

מרגש מרסק וחונק: הגננת ביקשה תמונה משפחתית עם האישה שהלכה לעולמה וזה מה שהבעל עשה!
התמונה המשפחתית הישנה: שמוליק, חן הדסה ואלרואי לפני התספורת

שמוליק כתב בקבוצה:“אישתי נפטרה לפני 4 חודשים אחרי תקופה ארוכה שלא יכלה להצטלם,אין לנו תמונה יחד מהתקופה שהילד אחרי תספורת. הגננת ביקשה תמונה משפחתית לגן. יש אפשרות לשים את הפנים של הילד בתמונה שלנו יחד? ולהוריד לו את הסינר. תודה רבה ובשורות טובות ❤️”

 

לצד אלפי לייקים ומאות תגובות מחזקות ומרגשות להם זכה שמוליק משלל חברי הקבוצה שהיו מרוסקים מהבקשה הרגישה. הגיעה התמונה הערוכה בפוטושופ ע”י אחת מחברות הקבוצה תוך 40 דקות בלבד והיא לא פחות ממושלמת!

מרגש מרסק וחונק: הגננת ביקשה תמונה משפחתית עם האישה שהלכה לעולמה וזה מה שהבעל עשה!
התמונה לאחר הפוטושופ, שמוליק ואשתו המנוחה לצד אלרואי בתמונתו המעודכנת

לצד התגובות המחזקות וההתרגשות מהתמונה המשפחתית החדשה שנוצרה שהתאפשרה לה בזכות עזרים טכנולוגיים אותה יוכל שמוליק להעביר לגן הילדים של בנו, עלתה גם תגובה בביקורת כלפי המערכת החינוכית בעקבות הבקשה לתמונה שאולי מעט פחות רגישה במקרה הזה של שמוליק.

 

אחת המגיבים כתב:“רק לי מרגיש שהבקשה הזאת של הצוות החינוכי לתמונה משותפת כול כך מיותרת כול כך כואבת אם אמא שנפטרה/נהרגה או אבא שנפטר/נהרג הורים גרושים חד הוריים אחים שנפטרו/נהרגו אני בטוחה שאפשר לציין את הזמן זה בכל כך הרבה דרכים …חוץ מהתמונה משפחתית למשפחה האבלה יש את הזכות לבחור איך לזכור לא אומרת לאף אחד מה הדרך הנכונה כי אין כזאת! מנסיון”

מרגש מרסק וחונק: הגננת ביקשה תמונה משפחתית עם האישה שהלכה לעולמה וזה מה שהבעל עשה!
גרסה נוספת ומרגשת של התמונה בפוטושופ

המקרה הזה של שמוליק הצליח לעורר התרגשות רבה וזאת לאחר שנחשף גם פוסט הפרידה שלו מאשתו חן הדסה שהלכה לעולמה בגיל 31 ואותו הקדיש לה בפרופיל הפייסבוק שלו בחודש אוקטובר האחרון, פחות משלושה שבועות לאחר יום ההולדת ה-3 של בנם אלרואי:

“חן הדסה שלי.. אישה שלי!! אני לא מצליח לעכל שאני כותב לך את המילים האלה. אני לא מאמין שאני מספיד אותך. זה עדיין לא נתפס!! איך מספידים אישה/אמא כל כך צעירה ומיוחדת? 7 שנים היינו יחד. רוצה לומר רק 7 שנים!! כי זה ממש לא הספיק לי, אלה היו השנים הכי מאושרות בחיים שלי! את היית בשבילי יותר מאישה..היית החברה הכי טובה שלי,מהרגע שנפגשנו ידענו שיש פה חיבור מיוחד, מהפגישה הראשונה ידעתי שתהי אישתי.

 

“אני מודה לקב’ה על השנים האלו איתך!! מודה לו על כל החוויות שחווינו יחד,מודה לו על אלרואי הילד הכל כך מיוחד הזה,שאני יודע מה הוא היה עבורך,אני זוכר איך היית מודה כל יום על זה שהקב’ה זיכה אותך להיות אמא . אני מבטיח לך שאני אשמור עליו מכל משמר!! אני אעשה הכל שהילד הזה יהיה מאושר!! מבטיח לך שאת תראי אותו שם מלמעלה עם כל המלאכים הטובים..אני בטוח שאת איתם כי היית מלאך גם בעולם הזה.. את תראי אותו תתגאי ותשוויצי בו! מבטיח לעשות הכל בשביל שהוא יזכור אותך!מתפלל שתכווני אותי מלמעלה לקבל עבורו את כל ההחלטות הנכונות.”

מרגש מרסק וחונק: הגננת ביקשה תמונה משפחתית עם האישה שהלכה לעולמה וזה מה שהבעל עשה!

“אני מקווה שהייתי בעל טוב בשבילך. מקווה שהיו לך חיים מאושרים . תמיד השתדלתי להגשים לך את כל החלומות..באמת שהשתדלתי!! הלוואי שיכולתי להשתדל עוד המון שנים!! בשנה האחרונה ידעתי שזה הולך לכיוון לא טוב.. ידעתי!! הייתי בוכה לבד. קראתי כל מחקר, כל מאמר,כל פוסט, כל פיסת מידע שיכולה לעזור,לצערי זה לא עזר. אני מצטער שלא הצלחתי לעזור לך, אני מצטער שזה הכניע אותך. השתדלתי בשנה הזאת לחוות אותך ואת אלרואי כמה שיותר!! רציתי שהוא יזכור איזה אמא מיוחדת יש לו, כי את אמא שאני מאחל לכל ילד לקבל!!”

 

“משהו בתוך תוכי סירב להאמין שזה יקרה גם לך, את היית אישה חזקה, עד הרגע האחרון התמודדת עם זה בצורה לא הגיונית! תמיד אמרת לי שהכל יהיה בסדר.. אמרת לי אתה תראה, יהיו לאלרואי אחים ואחיות!! ביומך האחרון הבאתי את אלרואי לראות אותך, לא ידעתי שתיפרדי מהעולם כמה שעות אחרי שהוא יחבק וינשק אותך. את חיכית לו!! חיכית שהוא יבוא ויצעק לך אמא אני אוהב אותך! החזקת חזק רק בשבילו!! אני כל כך אוהב אתכם !!. בכל השבעה באו מאות אנשים כל יום, מאות אנשים שלא האמינו שדבר טוב ומושלם כמוך כבר לא איתנו!! אומרים שהקב’ה לוקח אליו את הטובים.. זה נכון, אבל הוא לקח אותך ממני מהר מדי.. זה לא הספיק לי 😢”

“כולם אמרו עלייך רק דברים טובים, אבל הדבר שהכי בלט אצל כולם זה שהם דיברו על צניעותך וטוב ליבך! ואני לא צריך שיגידו לי.. אני ידעתי מי את! את היית כולך לב אחד גדול , לב אחד גדול שידעת לחלק ממנו ולתת לכל אחד באופן אישי. תמיד היית אומרת לי שהרגעים הכי מאושרים בחיים שלך זה ההצעת נישואין,החתונה והלידה של אלרואי. במקרה בשבוע שעבר אלרואי נכנס כמה פעמים לסרטון וצעק לי הנה אתה ואמא! זה אחד מהזכרונות הכי יפים שלנו ביחד. לי קצת קשה עדיין לראות את זה.. קשה לי כי אני מאוד מתגעגע! אבל ככה אני אזכור אותך תמיד!! מלאת שמחת חיים ואושר ❤️ תנוחי על משכבך בשלום חן הדסה שלי.. תנוחי!! כי מגיע לך לנוח אחרי כל מה שעברת בתקופה האחרונה. ת.נ.צ.ב.ה 💔💔💔”

Subscribe
Notify of
guest
16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירה
שירה
2 שנים

וואו איזה מרגש כואב לי הלב לראות דברים כאלה, נשמתה בגן עדן

מ.א.
מ.א.
2 שנים

שתהא נשמתה צרורה בצרור החיים. ושהק”בה ישפיע עליך ועל אלרואי שפע של ניחומים, בריאות ואהבה אין סופית

תומר
תומר
2 שנים

נכמר הלב