דרמה: מירי כהן עברה אירוע לבבי ועכשיו נחשף מצבה מבית החולים!

השמועה אומרת...

הרשת הוצפה בשעות האחרונות בדיווחים על כך שכוכבת “האח הגדול”, מירי כהן חטפה אירוע לבבי. דבר שהתגלה לאחר שהובהלה לבית החולים ועברה בדיקות מכיוון שחשה ברע כששהתה בביתה. לצד הדיווחים הגיעו גם הודעות החושפות את מצבה הנוכחי.

שתפו

היא הייתה הנמסיס של אורן חזן בבית “האח הגדול” בעונה האחרונה ובחייה הפרטיים היא אמא של כוהנת הביוטי, אלין כהן. הכוונה היא כמובן למירי כהן שהצליחה לגרור בשנה החולפת לא מעט מחמאות וגם ביקורות בעקבות הופעתה בריאלטי הנחשק.

 

ברשת דווח היום בבוקר כי כהן הרגישה שמשהו לא תקין לפני כיומיים בלבד, בעקבות כך הוחלט כי היא תובהל לבית החולים “הלל יפה” שבחדרה. לאחר סדרה של טיפולים ע”י הצוות הרפואי אובחן כי אכן החששות התממשו והיא עברה אירוע לבבי שנחשב לקל.

לצד הדיווחים על אותו אירוע לבבי שעברה מירי כהן, עלו לא מעט השערות לגבי מצבה הבריאותי שכן היא וגם בתה, כוכבת הרשת אלין כהן. לא העלו אף סטורי לחשבונות האינסטגרם שלהן. דבר לא שכיח שהדליק נורה אדומה אצל המעריצים המודאגים.

 

אך ממש בסמוך לפרסום הידיעה הגיעה תגובה ראשונה מטעם משרד יחסי הציבר של מירי כהן שדואג עכשיו להרגיע את המעריצים והעוקבים המודאגים למצבה הבריאותי של מירי כהן.

 

מיחסי הציבור של מירי כהן שלחו את המסר המרגיע:“מירי כהן מאושפזת ביומיים האחרונים בבית החולים הלל יפה שבחדרה. מירי עברה באופן בלתי צפוי אירוע לבבי קל המצריך אבחון וטיפול. כעת מירי שוהה באשפוז מוקפת בבני משפחתה”

לצד אותו מסר מיחסי הציבור התלווה גם מסר נוסף ממירי עצמה הפעם שדאגה באופן אישי להרגיע את הקהל שלה:“אני חשה טוב יותר, מודה לכולם על הדאגה והכי חשוב תמיד זה הבריאות”.

 

שמועה מאחלת החלמה מהירה וחזרה איתנה לרשתות החברתיות עם עדכונים על המצב בקרוב.

Subscribe
Notify of
guest
15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
וקנין זהבה
וקנין זהבה
1 שנים

רפואה שלמה.בשורות טובות

Nataly peretz
Nataly peretz
1 שנים

אני מברכת אותכן רק בבריאות נהדרת!

אזרח
אזרח
1 שנים

אני ממש לא מעריץ של מירי ממש לא …אבל כולנו עם אחד וכולנו בעלי הבית במדינה שלנו .. מאחל למירי רפואה שלמה וזה החשוב .. עם אחד שצריך להחזיק את המדינה .. מירי רק בריאות והצלחה .. לך ולכל עם ישראל הצלחה בריאות וצינעה